Об образовании избирательных участков
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2015 года № 2889. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 2 сентября 2020 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 02.09.2020 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Тараза по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу:
Решение акима города Тараз от 26 февраля 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2139, опубликовано 2 апреля 2014 года в газете "Жамбыл-Тараз").
Решение акима города Тараз от 16 октября 2015 года № 11 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 26 февраля 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2809, опубликовано 28 октября 2015 года в газете "Жамбыл-Тараз").
3. Исполнение данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Умирзакова Жандоса Сарсенбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Лист согласования
"Об образовании избирательных участков"
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
______________М. Сарыбеков
23 ноября 2015 года
Приложение к решению
акима города Тараз
от 23 ноября 2015 года № 14
Избирательный участок № 1
В границах: поселок Карасай
Избирательный участок №2
Границы: дома №4-38, 98, 106 (четная сторона), дома №5, 7, 11-21, 25-33, 43-51, 97, 99, 103 (нечетная сторона) улицы Сорокина, дома №1-17 (обе стороны) 1-переулка улицы Сорокина, дома №1-48 (обе стороны) 2-переулка улицы Сорокина, дома №1-100, 107, 109, 110 3-переулка улицы Сорокина, дома №3-7, 16, 19, 22, 23, 37а 4-переулка улицы Сорокина, дома №14-148 (четная сторона), дома №29-173 (нечетная сторона) улицы Талас, дома №2/1-4/2, 8/1-16/2, 20, 24-30 (четная сторона), дома №1, 3, 7-31, 35-39, 43, 45, 49, 55 (нечетная сторона) 1-переулка улицы Талас, дома №9, 11, 13 2-переулка улицы Талас, дома №2-44, 48-52, 56-62 (четная сторона), дома №1-55, 59, 63-89 (нечетная сторона) улицы Курмангазы, дома №1а-18 (обе стороны) 1-переулка улицы Курмангазы, дома №1-3, 5а, 5б, 6, 8, 10, 14 2-переулка улицы Курмангазы, дома №18-56, 62, 72-80, 84-102, 120, 132, 134, 138-174 (четная сторона), дома №3, 9-45, 49-99 (нечетная сторона) улицы Сельского, дома №2, 3, 5, 6, 8, 11-17, 19-25 переулка улицы Сельского, дома №2, 6-14, 20, 114, 116/1, 116/2, 118 (четная сторона), дома №1-11, 19-35 (нечетная сторона) улицы Д.Нурпейсовой, дома №2-28, 32, 34 (четная сторона), дома №1-17, 21-27, 31, 35 (нечетная сторона) улицы Цветочного, дома №2-20, 24 (четная сторона), дома №7, 9, 13, 33, 33а (нечетная сторона) переулка улицы Цветочного, дома №1-21 (обе стороны), дома №22-38 (четная сторона) улицыА.Навои, дома №1-3, 7-11, 15-31, 53-65, 79-81, 87-93, 97-103, 107-115, (нечетная сторона) улицы Дальняя, дома №1-6, 8, 10, 11-14, 16, дома №17-23 (нечетная сторона) переулка улицы Дальняя, дома №1, 2, 4, 6, 7, 9, 12-18, 20, 22, 24, 25-37, 40-45, 47-50, 52-59, 61, 65-75 улицы Ы.Алтынсарина, дома №1, 3, 5, 9, 11 тупик Ы.Алтынсарина, дома №1, 7-21, 27-43 (нечетная сторона) улицы Утеген батыра, дома №2, 4 переулка улицы Утеген батыра, дома №11-21 (нечетная сторона) улицы Гончарова, дома №2-18 (четная сторона) улицы Шмидта, дома №1а-1, 3-21 (обе стороны), дома №23, 27-33 улицы Фадеева, дома улицы Шевченко.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 2889 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 02.09.2020 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Тараз қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2139 болып тіркелген, 2014 жылдың 2 сәуірінде "Жамбыл - Тараз" газетінде жарияланған).
"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2809 болып тіркелген, 2015 жылдың 28 қазанында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Жандос Сәрсенбайұлы Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Келісім парағы
"Сайлау учаскелерін құру туралы"
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________М. Сарыбеков
23 қараша 2015 жыл
Тараз қаласы әкімінің
2015 жылғы 23 қарашадағы
№ 14 шешіміне қосымша
№1 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарасай алқабы.
№2 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сорокин көшесінің №4-38, 98, 106 (жұп сан жағы) үйлері, №5, 7, 11-21, 25-33, 43-51, 97, 99, 103 (тақ сан жағы) үйлері, Сорокин көшесі 1-бұрылысының №1-17 (екі жағы) үйлері, Сорокин көшесі 2-бұрылысының №1-48 (екі жағы) үйлері, Сорокин көшесі 3-бұрылысының №1-100, 107, 109, 110 үйлері, Сорокин көшесі 4-бұрылысының №3-7, 16, 19, 22, 23, 37а үйлері, Талас көшесінің №14-148 (жұп сан жағы) үйлері, №29-173 (тақ сан жағы) үйлері, Талас көшесі 1-бұрылысының №2/1-4/2, 8/1-16/2, 20, 24-30 (жұп сан жағы) үйлері, №1, 3, 7-31, 35-39, 43, 45, 49, 55 (тақ сан жағы) үйлері, Талас көшесі 2-бұрылысының №9, 11, 13 үйлері, Құрманғазы көшесінің №2-44, 48-52, 56-62 (жұп сан жағы) үйлері, №1-55, 59, 63-89 (тақ сан жағы) үйлері, Құрманғазы көшесі 1-бұрылысының №1а-18 (екі жағы) үйлері, Құрманғазы көшесі 2-бұрылысының №1-3, 5а, 5б, 6, 8, 10, 14 үйлері, Сельский көшесінің №18-56, 62, 72-80, 84-102, 120, 132, 134, 138-174 (жұп сан жағы) үйлері, №3, 9-45, 49-99 (тақ сан жағы) үйлері, Сельский көшесі бұрылысының №2, 3, 5, 6, 8, 11-17, 19-25 үйлері, Д.Нұрпейісова көшесінің №2, 6-14, 20, 114, 116/1, 116/2, 118 (жұп сан жағы) үйлері, №1-11, 19-35 (тақ сан жағы) үйлері; Цветочный көшесінің №2-28, 32, 34 (жұп сан жағы) үйлері, №1-17, 21-27, 31, 35 (тақ сан жағы) үйлері, Цветочный көшесі бұрылысының №2-20, 24 (жұп сан жағы) үйлері, №7, 9, 13, 33, 33а (тақ сан жағы) үйлері, Ә.Навои көшесінің №1-21 (екі жағы) үйлері, №22-38 (жұп сан жағы) үйлері, Шалғай көшесінің №1-3, 7-11, 15-31, 53-65, 79-81, 87-93, 97-103, 107-115, (тақ сан жағы) үйлері, Шалғай көшесі бұрылысының №1-6, 8, 10, 11-14, 16 үйлері, №17-23 (тақ сан жағы) үйлері, Ы.Алтынсарин көшесінің №1, 2, 4, 6, 7, 9, 12-18, 20, 22, 24, 25-37, 40-45, 47-50, 52-59, 61, 65-75 үйлері, Ы.Алтынсарин тұйығының №1, 3, 5, 9, 11 үйлері, Өтеген батыр көшесінің №1, 7-21, 27-43 (тақ сан жағы) үйлері, Өтеген батыр көшесі бұрылысының №2, 4 үйлері, Гончаров көшесінің №11-21 (тақ сан жағы) үйлері, Шмидт көшесінің №2-18 (жұп сан жағы) үйлері, Фадеев көшесінің №1а-1, 3-21 (екі жағы), 23, 27-33 үйлері, Шевченко көшесінің үйлері.

Сноска. Избирательный участок №2 - в редакции решения акима города Тараз Жамбылской области от 19.12.2018 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 3
улица Отеген батыра 2-6,10-16 (четная сторона), 45,53,55,57,59,61,63,65а; улица Сорокина 2а, 2б, 2в, 5а, 5б, 5; переулок Театральный 1-11 (обе стороны); улица Театральная 1,3-5,7,8; улица Ауезова 2-10 (четная сторона); улица Ауэзова 7; улица Гончарова 1-9 (обе стороны); переулок Рафинадный 1-3; 2 переулок Рафинадный 2-4 (четная сторона); улица Рафинадная 2,6-16 (четная сторона), 3-11 (нечетная сторона); улица Жаугаш батыра 4,8-22 26, (четная сторона), 43, 47-59, 61-69 (нечетная сторона); 2-ая Жаугаш батыра 2, 4, 14, 16, 18, 32, 34; 2-я Заводская 1,3,4,5.
Избирательный участок №4
Границы: дома №3-10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 78 улицы Айнаколь, дома №1-5, 7, 11-13, 15, 19, 21, 23, 24-29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42 улицы Окыма Кортыса, дома №1-23 (нечетная сторона) улицы Талас, дома №1-8, 10, 14-16, 25 2-перулка улицы Талас, дома №1-4, 8, 10, 13 улицы 1-Заречного, дома №1-6, 8-17, 19, 20, 23-26, 28, 30, 32 улицы 2-Заречного, дома №1, 2, 4-9, 11-14, 16-27, 29 улицы Полевой, дома №2-6, 10, 13, 16-19, 21, 23-27, 31-33, 35, 37 улицы Акыртаса, дома №1-12, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 31-46, 48-50, 54-56, 59, 60 улицы Ж.Байгысиева, дома №2, 6, 7, 9, 10, 12, 13 переулка улицы Ж.Байгысиева, дома №2-14 (четная сторона), дома №1-17 (нечетная сторона), 18, 18б, 19, 20-26, 28-33, 35-39, 41, 42, 44, 49, 50, 52а, 54, 55 улицы Урицкого, дома №3, 9, 11, 12, 13, 14 1-переулка улицы Урицкого, дома №3, 5, 17, 18, 20, 40, 45, 47, 51, 51б, 53 2-переулка улицы Урицкого, дома №1-3, 5-14, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 39б улицы Жаугаш батыра, дома №2, 4, 6 тупик Жаугаш батыра, дома №1-131 (обе стороны) улицы Ш.Уалиханова, дома №1-7, 9-24, 26-33, 35-37, 39-43 (обе стороны), дома №45-53 (нечетная сторона) 1-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №1-8, 10, 12-15, 17, 18, 20-28, 30, 32, 35, 38, 40, 44, 46, 48, 50 2-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №2-19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32-38, 40, 46, 50, 52а, 52б, 54, 56, 56а 3-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №1-4, 6-13, 14, 16, 18-23, 26-34, 36, 38-42, 44-47, дома №49-63 (нечетная сторона) 4-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №2, 4-9, 10, 11, 12, 15, 18, 20а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35а, 37, 85 5-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №1, 2, 4, 6-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22-26, 28-34, 37, 39, 41, 45 улицы Кийкбаева, дома №1-38 (обе стороны) улицы Нурманбетова, дома №1, 2, 4-24 (обе стороны) улицы Московской, дома №2-16 (четная сторона) улицы Сельского.

Ескерту. №2 сайлау учаскесі жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 19.12.2018 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№3 сайлау учаскесі
Өтеген батыр көшесі, 2-6, 10-16 (жұп сан жағы), 45, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65а; Сорокин көшесі, 2а, 2б, 2в, 5а, 5б, 5; Театр бұрылысы, 1-11 (екі жағы); Театральная көшесі, 1, 3-5, 7, 8; Әуезов көшесі, 2-10 (жұп сан жағы); Әуезов көшесі, 7; Гончаров көшесі, 1-9 (екі жағы); Рафинад бұрылысы, 1-3, Рафинад 2-бұрылысы, 2-4 (жұп сан жағы); Рафинад көшесі, 2, 6-16 (жұп сан жағы), 3-11 (тақ сан жағы); Жауғаш батыр көшесі, 4, 8-22, 26, (жұп сан жағы), 43, 47-59, 61-69 (тақ сан жағы); Жауғаш батыр 2-ші 2, 4, 14, 16, 18, 32, 34; Завод 2-ші 1, 3, 4, 5.
№4 сайлау учаскесі
Шекарасы: Айнакөл көшесінің №3-10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 78 үйлері, Оқым Қортыс көшесінің №1-5, 7, 11-13, 15, 19, 21, 23, 24-29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42 үйлері, Талас көшесінің №1-23 (тақ сан жағы) үйлері, Талас көшесі 2-бұрылысының №1-8, 10, 14-16, 25 үйлері, Заречный 1-көшесінің №1-4, 8, 10, 13 үйлері, Заречный 2-көшесінің №1-6, 8-17, 19, 20, 23-26, 28, 30, 32 үйлері, Полевая көшесінің №1, 2, 4-9, 11-14, 16-27, 29 үйлері, Ақыртас көшесінің №2-6, 10, 13, 16-19, 21, 23-27, 31-33, 35, 37 үйлері, Ж.Байғысиев көшесінің №1-12, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 31-46, 48-50, 54-56, 59, 60 үйлері, Ж.Байғысиев көшесі бұрылысының №2, 6, 7, 9, 10, 12, 13 үйлері, Урицкий көшесінің №2-14 (жұп жағы) үйлері, №1-17 (тақ сан жағы), 18, 18б, 19, 20-26, 28-33, 35-39, 41, 42, 44, 49, 50, 52а, 54, 55 үйлері, Урицкий көшесі 1-бұрылысының №3, 9, 11, 12, 13, 14 үйлері, Урицкий көшесі 2-бұрылысының №3, 5, 17, 18, 20, 40, 45, 47, 51, 51б, 53 үйлері, Жауғаш батыр көшесінің №1-3, 5-14, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 39б үйлері, Жауғаш батыр тұйығының №2, 4, 6 үйлері, Ш.Уәлиханов көшесінің №1-131 (екі жағы) үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 1-бұрылысының №1-7, 9-24, 26-33, 35-37, 39-43 (екі жағы) үйлері, 45-53 (тақ сан жағы) үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 2-бұрылысының №1-8, 10, 12-15, 17, 18, 20-28, 30, 32, 35, 38, 40, 44, 46, 48, 50 үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 3-бұрылысының №2-19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32-38, 40, 46, 50, 52а, 52б, 54, 56, 56а үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 4-бұрылысының №1-4, 6-13, 14, 16, 18-23, 26-34, 36, 38-42, 44-47 үйлері, №49-63 (тақ сан жағы) үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 5-бұрылысының №2, 4-9, 10, 11, 12, 15, 18, 20а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35а, 37, 85 үйлері, Киікбаев көшесінің №1, 2, 4, 6-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22-26, 28-34, 37, 39, 41, 45 үйлері, Нұрманбетов көшесінің №1-38 (екі жағы) үйлері, Москва көшесінің №1, 2, 4-24 (екі жағы) үйлері, Сельский көшесінің №2-16 (жұп сан жағы) үйлері.

Сноска. Избирательный участок №4 - в редакции решения акима города Тараз Жамбылской области от 19.12.2018 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок №5
Границы: дома улиц Байкоразова, Старикова, Горного, Кошмамбетова, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-переулков улицы Строительного, дома улицы Хмелевского, дома 1, 2-переулков улицы Хмелевского, дома улицы Заводского, дома №6-22, 24, 26, 27, 29-33 улицы 2-Заводского, дома улицы 3-Заводского, дома №1-10, 16-22, 28-36 (четная сторона) улицы К.Рысқулбекова, дом №73 улицы Жаугаш батыра.
Сноска. Избирательный участок №5 - в редакции решения акима города Тараз Жамбылской области от 19.12.2018 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 6
В границах: поселок Солнечный, массив Южный
Избирательный участок № 7
улица Жибек жолы 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121; улица Жамбылская 1-24, 26-40, 44-58, 61-101, 103-123, 128-138, 146-150, 154-176 (четная сторона); 1 переулок Жамбыла 3-9 (нечетная сторона), 10-14, 16-21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 57, 59, 62; 2 переулок Жамбыла 1-5, 7-10, 12, 13, 14-17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 48; 3 переулок Жамбыла 1-7, 9, 10, 11, 12, 16-19, 21-25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 37-41, 47,48, 50, 52, 54; 4 переулок Жамбыла 1, 2, 4-7, 14-30 (четная сторона), 38, 44, 48, 50, 52, 54; 5 переулок Жамбыла 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15; 6 переулок Жамбыла 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22; переулок Жангельдина 1-2, 12, 14, 16, 20, 24; улица Бебеля 1-6, 8-22, 24-26, 28-43, 46, 48; улица Масанчи 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 27-41; 2-я Таласская 1,2,3,4,5, 7-27 (нечетная сторона); переулок Масанчи 2-6, 8, 10; улица Тектурмас 1-5, 7, 9-16, 18, 21-24, 26, 30-33, 35-37, 40, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52-56, 57, 61, 63-77, 79, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 94, 100, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124,166; улица К.Байсеитовой №2, 4, 8, 10, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 34, 36; переулок К.Байсеитовой №1-16, 18-23, 23а, 23б, 24, 26, 26а, 27, 27а, 29, 30, 51, 53, 55; улица Жангельдина №1-10, 12, 12а, 13, 14, 20-22, 23-32, 32а; улица Ултанбаева №6, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 48, 56, 58, 62, 66, 68, 70; улица Акбозова 5; улица Менлибаева 6,18; улица Проектная 4; улица Алмалы 2; Лесхоз 6, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 21/1, 23, 25/2, 27, 31/1, 31/2, 34, 36/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 61, 63, 65/2.
Избирательный участок № 8
переулок З.Космодемьянской 3-30; 2 переулок Самаркандский 1-47; тупик Жибек жолы 1-35; улица Д. Бедного 1-7; улица Говорова 1- 49; улица Жибек жолы 2-118 (четная сторона), 124, 128, 160, 132; улица З.Космодемьянской 1-9, 11-17, 19-25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 47; улица Мельничная 1-7, 9, 11-73; тупик Мельничной 4, 7,16,18,20; переулок Говорова 1-45; улица Самаркандская 2-86; улица Самаркандская, 2-86; переулок Тургенева 1-21; улица Тургенева 1-57; улица Хмельницкого 2-92; 1 переулок Чкалова 1-35а.
Избирательный участок № 9
1 переулок Самаркандский 2-48 (четная сторона), 1-31 (нечетная сторона); 1 переулок Тастандиева 2-56 (четная сторона), 23-45 (нечетная сторона); 1 переулок ФЗО 1-30; 2 переулок Чкалова 3,5,7,11; 2 переулок ФЗО 1-25; 2 тупик Сыздыкова 1-13, 13А; проспект Абая 244-316 (четная сторона), 307-415 (нечетная сторона); улица Бесагашская 1, 2, 4, 5, 6, 10-14, 17-20, 22-64; улица Д.Бедного 9-76; улица Декабристов 1-73а; улица Космодемьянской 2-22 (четная сторона); улица Пархоменко 2-44; переулок Д.Бедного 1-36,38,40,42; улица Песочная 2-42 (четная сторона); улица Самаркандская 31-93 (нечетная сторона), 101; улица Сыздыкова 1-69 (нечетная сторона); улица Чкалова 2-10 (четная сторона); переулок Мало-Бесагаческий 2-16.
Избирательный участок №10

Ескерту. №4 сайлау учаскесі жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 19.12.2018 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№5 сайлау учаскесі
Шекарасы: Байқоразов, Стариков, Горный, Қошмамбетов көшелерінің үйлері, Строительный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-бұрылыстарының үйлері, Хмелевский көшесінің үйлері, Хмелевский көшесі 1, 2-бұрылыстарының үйлері, Завод көшесінің үйлері, Завод 2-көшесінің №6-22, 24, 26, 27, 29-33 үйлері, Завод 3-көшесінің үйлері, Қ.Рысқұлбеков көшесінің №1-10, 16-22, 28-36 (жұп сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр көшесі №73 үй.
Ескерту. №5 сайлау учаскесі жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 19.12.2018 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 6 сайлау учаскесі
Шекарасы: Солнечный поселкесі, Южный массивы
№ 7 сайлау учаскесі
Жібек жолы көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121; Жамбыл көшесі, 1-24, 26-40, 44-58, 61-101, 103-123, 128-138, 146-150, 154-176 (жұп сан жағы); Жамбыл 1-бұрылысы, 3-9 (тақ сан жағы), 10-14, 16-21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 57, 59, 62; Жамбыл 2-бұрылысы, 1-5, 7-10, 12, 13, 14-17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 48; Жамбыл 3-бұрылысы, 1-7, 9, 10, 11, 12, 16-19, 21-25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 37-41, 47,48, 50, 52, 54; Жамбыл 4-бұрылысы, 1, 2, 4-7, 14-30 (жұп сан жағы), 38, 44, 48, 50, 52, 54; Жамбыл 5-бұрылысы, 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15; Жамбыл 6-бұрылысы, 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22; Жангелдин бұрылысы 1-2, 12, 14, 16, 20, 24; Бебель көшесі, 1-6, 8-22, 24-26, 28-43, 46, 48; Масанчи көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 27-41; Талас 2-ші 1,2,3,4,5, 7-27 (тақ сан жағы); Масанчи бұрылысы, 2-6, 8, 10; Тектұрмас көшесі, 1-5, 7, 9-16, 18, 21-24, 26, 30-33, 35-37, 40, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52-56, 57, 61, 63-77, 79, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 94, 100, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124,166; К.Байсейтова көшесі, 2, 4, 8, 10, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 34, 36; К.Байсейтова бұрылысы, 1-16, 18-23, 23а, 23б, 24, 26, 26а, 27, 27а, 29, 30, 51, 53, 55; Жангелдин көшесі, 1-10, 12, 12а, 13, 14, 20-22, 23-32, 32а; Ұлтанбаев көшесі, 6, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 48, 56, 58, 62, 66, 68, 70; Ақбозов көшесі, 5; Меңлібаев көшесі, 6,18; Проект көшесі, 4; Алмалы көшесі, 2; Лесхоз, 6, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 21/1, 23, 25/2, 27, 31/1, 31/2, 34, 36/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 61, 63, 65/2.
№ 8 сайлау учаскесі
З.Космодемьянская бұрылысы, 3-30; Самарқанд 2-бұрылысы, 1-47; Жібек жолы тұйығы, 1-35; Д.Бедный көшесі, 1-7; Говоров көшесі, 1-49; Жібек жолы көшесі, 2-118 (жұп сан жағы); 124, 128, 160, 132; З.Космедемьянская көшесі, 1-9, 11-17, 19-25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 47; Мельничный көшесі, 1-7, 9, 11-73; Мельничный тұйығы 4,7,16,18,20 ; Говоров бұрылысы, 1-45; Самарқанд көшесі, 2-86; Тургенев бұрылысы, 1-21; Тургенев көшесі, 1-57, Хмельницкий көшесі, 2-92, Чкалов 1-бұрылысы, 1-35а.
№ 9 сайлау учаскесі
Самарқанд 1-бұрылысы, 2-48 (жұп сан жағы), 1-31 (тақ сан жағы); Тастандиев 1-бұрылысы, 2-56 (жұп сан жағы), 23-45 (тақ сан жағы); ФЗО 1-бұрылысы, 1-30; Чкалов 2-бұрылысы, 3, 5, 7, 11; ФЗО 2-бұрылысы, 1-25; Сыздықов 2-тұйығы, 1-13, 13А; Абай даңғылы, 244-316 (жұп сан жағы), 307-415 (тақ сан жағы); Бесағаш көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 10-14, 7-20, 22-64; Д.Бедный көшесі, 9-76; Декабристер көшесі, 1-73а; Космедемьянская көшесі, 2-22 (жұп сан жағы); Пархоменко көшесі, 2-44; Д.Бедный бұрылысы 1-36, 38, 40, 42; Песочный көшесі, 2-42 (жұп сан жағы); Самарқанд, 31-93 (тақ сан жағы),101; Сыздықов көшесі, 1-69 (тақ сан жағы); Чкалов көшесі, 2-10 (жұп сан жағы); Кіші Бесағаш бұрылысы, 2-16.
№10 сайлау учаскесі

тупик Матросова 2-12 (четная сторона), 1-5, 5А, 7-21 (нечетная сторона); улица В.Банникова (бывшая улица Песчаная) 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2-29; улица Шаумяна 3-41, 41а; 1 переулок Песчаный 5-53, 57-63 (нечетная сторона), 10-26 (четная сторона); 3 переулок Тастандиева 2-16, 18-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; проспект Абая 364, 366а, 366б, 368, 372а, 372б, 374-378, 380а, 380б, 382, 386-392, 392а, 399, 394, 400, 401, 402б, 404, 406, 410-504 (четная сторона), 1-495, 495а, 497-555, 559-579, (нечетная сторона); улица Матросова 1-38, 40-79, 79а, 80-86, 86а, 87-105; улица Чкалова 6, 6а, 8, 10, 10а, 12-22, 26-44, 44а, 46, 46а, 48-104, 108-114, 114а, 116а, 116-124 (четная сторона); улица Чкалова 1, 3, 3а, 5, 7, 11-15, 19-37, 41-55 (нечетная сторона); 1 переулок Муканова 1-8, 10, 12, 14; 3переулок Муканова 1-39, 41-51, 79, 77, 75, 73, 71, 69, 67, 65, 63, 57, 55, 53; 2переулок Тастандиева 1-7, 9-22, 24-31, 31а, 32, 33; улица Д.Бедного 37-71, 71а, 73, 75а, 75, 77-83 (нечетная сторона); улица Д.Бедного 78-90, 90а, 94-98, 98а, 100, 100а, 102-120 (четная сторона); улица Амангельды 1, 3, 4, 4а, 5-13, 15-24, 24а, 26-45, 46, 48, 50; переулок Амангельды 1, 3; 4 переулок Тастандиева 1-45, 47, 48, 50-52, 52а, 54, 56, 58; улица Тастандиева 2, 2а, 4-38, 42-76 (четная сторона), 1-11, 11а, 13-33 (нечетная сторона); улица Муканова 1-55, 59, 61 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона);2 переулок Муканова 1-19, 21, 23, 27, 29, 31, 33; улица Толстого 1, 3, 5; 2 переулок Песчаная, 12 15, 15а, 16-20, 22-32, 33а, 33б, 33в, 33г, 33, 34-60, 62, 64, 66, 68, 68а, 68а, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80; 1 переулок Тастандиева 1-22, 24, 26; 2переулок Сыздыкова 2-22, 1-33; 3переулок Сыздыкова 1-33, 2-30.
Избирательный участок №11
улица Аппаева 37-55 (нечетная сторона); улица Прманова 69-79, 83, 83Б, 85, 85А, 87-103, 107-123, 123А-137, 137А-151, 151А-199, 203 (нечетная сторона); 1 переулок П.Лумумбы 1-33; 2 переулок П. Лумумбы 1-18, 20; улица П. Лумумбы 1-51 (нечетная сторона), 58-106 (четная сторона); улица Шаумяна 40-46 (четная сторона), 46А, 47, 48, 48А, 49 улица Толстого 1, 1А-6, 6А, 7-16, 19-25 (нечетная сторона), 37, 41; 1переулок Кутузова 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 3-24, 24А-42, 44, 46, 48, 50, 51, 55, 57-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; 2переулок Кутузова 2, 2А-30, 32, 34, 36, 38, 40; 3переулок Кутузова 1-10, 10А-12, 12А-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 65; улица Казахская 1, 1А, 2, 2А, 2Б-17, 17А, 19, 21, 23, 25-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Плеханова 2, 2А, 2Б, 6-37, 39, 41, 43; 3переулок Плеханова 1, 2, 2Б-45; улица Мусоргского 91-131 (нечетная сторона), 144-168 (четная сторона); улица Тухачевского 2, 4А-16 (четная сторона); улица Клубничная 2-11, 11А-22; улица Ягодная 1-15; улица Азизбекова 1-9, 9А-17, 17А-20А; улица Сарымолдаева 2-4, 4А-19А, 20-23, 25, 27; улица А. Байтурсынова 70-77, 77А-79А; улица Сыздыкова 16-68, 72, 74,74А, 74Б,74г, 74В, 76, 76А, 76Б, 76в,78, 78А, 80, 82, 84-166 (четная сторона) 153-225, 227-277а (нечетная сторона).
Избирательный участок №12

Матросов тұйығы, 2-12 (жұп сан жағы), 1-5, 5А, 7-21 (тақ сан жағы); В.Банников көшесі, (бұрынғы Песчаный көшесі) 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2-29; Шаумян көшесі, 3-41, 41а; Песчаный көшесінің 1-бұрылысы, 5-53, 57-63 (тақ сан жағы), 10-26 (жұп сан жағы); Тастандиев 3-бұрылысы, 2-16, 18-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Абай даңғылы, 364, 366а, 366б, 368, 372а, 372б, 374-378, 380а, 380б, 382, 386-392, 392а, 399, 394, 400, 401, 402б, 404, 406, 410-504 (жұп сан жағы), 1-495, 495а, 497-555, 559-579, (тақ сан жағы); Матросов көшесі, 1-38, 40-79, 79а, 80-86, 86а, 87-105; Чкалов көшесі, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12-22, 26-44, 44а, 46, 46а, 48-104, 108-114, 114а, 116а, 116-124 (жұп сан жағы); Чкалов көшесі, 1, 3, 3а, 5, 7, 11-15, 19-37, 41-55 (тақ сан жағы); Мұқанов 1-бұрылысы, 1-8, 10, 12, 14, Мұқанов 3-бұрылысы, 1-39, 41-51, 79, 77, 75, 73, 71, 69, 67, 65, 63, 57, 55, 53; Тастандиев 2-бұрылысы, 1-7, 9-22, 24-31, 31а, 32, 33; Д.Бедный көшесі, 37-71, 71а, 73, 75а, 75, 77-83 (тақ сан жағы); Д.Бедный көшесі, 78-90, 90а, 94-98, 98а, 100, 100а, 102-120 (жұп сан жағы); Амангелді көшесі, 1, 3, 4, 4а, 5-13, 15-24, 24а, 26-45, 46, 48, 50; Амангелді бұрылысы 1, 3; Тастандиев 4-бұрылысы, 1-45, 47, 48, 50-52, 52а, 54, 56, 58; Тастандиев көшесі, 2, 2а, 4-38, 42-76 (жұп сан жағы), 1-11, 11а, 13-33 (тақ сан жағы); Мұқанов көшесі, 1-55, 59, 61 (тақ сан жағы), 2-38 (жұп сан жағы); Мұқанов 2-бұрылысы, 1-19, 21, 23, 27, 29, 31, 33; Толстой көшесі, 1, 3, 5; Песчаный көшесінің 2-бұрылысы, 12 15, 15а, 16-20, 22-32, 33а, 33б, 33в, 33г, 33, 34-60, 62, 64, 66, 68, 68а, 68а, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Тастандиев 1-бұрылысы, 1-22, 24, 26; Сыздықов 2-бұрылысы, 2-22, 1-33; Сыздықов 3-бұрылысы, 1-33, 2-30.
№11 сайлау учаскесі
Аппаев көшесі, 37-55 (тақ сан жағы); Пірманов көшесі, 69-79, 83, 83Б, 85, 85А, 87-103, 107-123, 123А-137, 137А-151, 151А-199, 203 (тақ сан жағы); П.Лумумба 1-бұрылысы, 1-33, П.Лумумба 2-бұрылысы, 1-18, 20, П.Лумумба көшесі, 1-51 (тақ сан жағы), 58-106 (жұп сан жағы); Шаумян көшесі, 40-46 (жұп сан жағы), 46А, 47, 48, 48А, 49; Толстой көшесі, 1, 1А-6, 6А, 7-16, 19-25 (тақ сан жағы), 37, 41; Кутузов 1-бұрылысы, 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 3-24, 24А-42, 44, 46, 48, 50, 51, 55, 57-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Кутузов 2-бұрылысы 2, 2А-30, 32, 34, 36, 38, 40; Кутузов 3-бұрылысы 1-10, 10А-12, 12А-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 65; Қазақ көшесі, 1, 1А, 2, 2А, 2Б-17, 17А, 19, 21, 23, 25-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Плеханов көшесі, 2, 2А, 2Б, 6-37, 39, 41, 43; Плеханов 3-бұрылысы, 1, 2, 2Б-45; Мусоргский көшесі, 91-131 (тақ сан жағы), 144-168 (жұп сан жағы); Тухачевский көшесі, 2, 4А-16 (жұп сан жағы); Клубничный көшесі, 2-11, 11А-22; Ягодный көшесі, 1-15; Әзізбеков көшесі, 1-9, 9А-17, 17А-20А; Сарымолдаев көшесі, 2-4, 4А-19А, 20-23, 25, 27; А.Байтұрсынов көшесі, 70-77, 77А-79А; Сыздықов көшесі, 16-68, 72,74,74А, 74Б, 74В,74г 76, 76А, 76Б, 76в,78, 78А, 80, 82, 84-166 (жұп сан жағы) 153-225, 227-277а (тақ сан жағы).
№12 сайлау учаскесі

улица Прманова 1, 1А, 1Б, 3-35, 35А-57, 57А-63, 63А-67 (нечетная сторона); улица П.Лумумбы 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 10-56(четная сторона); улица Аппаева 1-29, 29А, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38; улица Песочная 1-91 (нечетная сторона); улица Сыздыкова 2, 4, 4А, 12, 14, 71-151 (нечетная сторона); проспект Абая 318-368, (четная сторона) 419-479 (нечетная сторона); улица Шаумяна 2-42 (четная сторона); 1переулок Шаумяна 10-42 (четная сторона), 1-82; переулок Шаумяна 2-33; улица Тынышбаева 1-3, 5-14, 18, 18А, 20, 22, 28.
Избирательный участок №13
улица Прманова 2-106 четная сторона; улица Толстого 18-74б (четная сторона); улица Лукманова 1-33 (нечетная сторона); улица Тынышбаева 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44; улица Локомотивная 1, 2, 4, 6, 8; улица Жилкооперации 1, 4, 1А, 6; улица Турксибская 2-62 (четная сторона), 1-67 (нечетная сторона); переулок Турксибская 1, 3, 4, 5, 6, 6А; Уездный проезд 1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 4, 6, 7, 10, 12, 15, 16; улица Акылбекова 1-89А (нечетная сторона), 2-118 (четная сторона); 1 переулок Акылбекова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17; 2 переулок Акылбекова 1-123 (нечетная сторона); 2-46 (четная сторона); улица Аппаева 38-48 (четная сторона), 53а-75 (нечетная сторона); 1 переулок Аппаева 4-30 (четная сторона), 1-9 (нечетная сторона); 2-переулок Аппаева 2-18 (четная сторона), 1-15 (нечетная сторона); улица Ишина,1,3.
Избирательный участок №14
улица Лукманова 35-167 (нечетная сторона); улица Байтурсунова 27,27А,28-51,53-61,63-68; улица Космонавтов 1-21, 2-20; улица Галунчика 1-17,18,20,22; улица Мусрепова 1-14,16-24,26,28; улица Тажибаева 1-30,32,34-55,57,59,61; улица Курчатова 1-25 (нечетная сторона), 2-58 (четная сторона); улица Володарского 1-18,20; улица Петровского 1-8,10,12,14,16; улица 23 съезда КПСС 1-9,11-15,17,19,21, 23; 1 переулок Тажибаева 1-7; 2 переулок Тажибаева 2-11; 1 переулок Мусоргского 1,1А-25 (нечетная сторона), 2,8-10,14 (четная сторона); улица Мусоргского 58, 58А, 58Б-140, 89А,103; 2 переулок Мусоргского 1-51 (нечетная сторона), 2-244 (четная сторона); улица Плеханова 49,53-97, 101 (нечетная сторона), 52-60, 66, 70 (четная сторона); 4 переулок Плеханова 7,15-21 (нечетная сторона), 26,28,32, 34; 5 переулок Плеханова 31-35 (нечетная сторона), 38,40; улица Дзержинского 1-15,21-25 (нечетная сторона), 2-6,10-30,34 (четная сторона); улица Казахская 29-67 (нечетная сторона), 44-100 (четная сторона); улица Южная 1,2,2А,4-29,29А-41,41А-49,49А-66; улица Кутузова 1-33,35-58,60-71,73-81,83,85; улица Прманова 116-186 (четная сторона); улица Толстого 45-115 (нечетная сторона); переулок Толстого 1-13; 4 переулок Кутузова 2-28 (четная сторона).
Избирательный участок №15

Пірманов көшесі, 1, 1А, 1Б, 3-35, 35А-57, 57А-63, 63А-67 (тақ сан жағы); П.Лумумба көшесі, 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 10-56 (жұп сан жағы); Аппаев көшесі, 1-29, 29А, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38; Песочный көшесі, 1-91 (тақ сан жағы); Сыздықов көшесі, 2, 4, 4А, 12, 14, 71-151 (тақ сан жағы); Абай даңғылы, 318-368, (жұп сан жағы) 419-479 (тақ сан жағы); Шаумян көшесі, 2-42 (жұп сан жағы); Шаумян 1-бұрылысы, 10-42 (жұп сан жағы), 1-82; Шаумян бұрылысы, 2-33; Тынышбаев көшесі, 1-3, 5-14, 18, 18А, 20, 22, 28.
13 сайлау учаскесі
Пірманов көшесі, 2-106 (жұп сан жағы); Толстой көшесі, 18-74б (жұп сан жағы); Лұқманов көшесі, 1-33 (тақ сан жағы); Тынышбаев көшесі, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Локомотивный 1, 2, 4, 6, 8; Жилкооперации, 1, 4, 1А, 6; Түрксіб, 2-62 (жұп сан жағы), 1-67 (тақ сан жағы); Түрксіб бұрылысы, 1, 3, 4, 5, 6, 6А; Уездный өткелі 1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 4, 6, 7, 10, 12, 15, 16; Ақылбеков, 1-89А (тақ жағы), 2-118 (жұп сан жағы); Ақылбеков 1-бұрылысы, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17; Ақылбеков 2-бұрылысы, 1-123 (тақ сан жағы), 2-46 (жұп сан жағы); Аппаев көшесі, 38-48 (жұп сан жағы), 53а-75 (тақ сан жағы); Аппаев 1-бұрылысы, 4-30 (жұп сан жағы), 1-9 (тақ сан жағы); Аппаев 2-бұрылысы, 2-18 (жұп сан жағы), 1-15 (тақ сан жағы); Ишин көшесі, 1, 3.
№14 сайлау учаскесі
Лұқманов көшесі, 35-167 (тақ сан жағы); Байтұрсынов көшесі, 27, 27А, 28-51, 53-61, 63-68; Космонавт көшесі, 1-21, 2-20; Галунчик көшесі, 1-17,18,20,22; Мүсірепов көшесі, 1-14, 16-24,26,28; Тәжібаев көшесі, 1-30,32,34-55,57,59,61; Курчатов көшесі, 1-25 (тақ сан жағы), 2-58 (жұп сан жағы); Володарский көшесі, 1-18,20; Петровский көшесі, 1-8,10,12,14,16; КОКП 23-съезді көшесі, 1-9, 11-15, 17, 19, 21, 23; Тәжібаев 1-бұрылысы, 1-7, Тәжібаев 2-бұрылысы, 2-11; Мусоргский 1-бұрылысы, 1, 1А-25 (тақ сан жағы), 2, 8-10, 14 (жұп сан жағы); Мусоргский, 58, 58А, 58Б-140, 89А, 103; Мусоргский 2-бұрылысы, 1-51 (тақ сан жағы), 2-244 (жұп сан жағы); Плеханов көшесі, 49, 53-97, 101 (тақ сан жағы), 52-60, 66, 70 (жұп сан жағы); Плеханов 4-бұрылысы, 7, 15-21 (тақ сан жағы), 26, 28, 32, 34; Плеханов 5-бұрылысы 31-35 (тақ сан жағы), 38,40; Дзержинский көшесі, 1-15, 21-25 (тақ сан жағы), 2-6,10-30,34 (жұп сан жағы); Қазақ, 29-67 (тақ сан жағы), 44-100 (жұп сан жағы); Тындыбеков 1, 2, 2А, 4-29, 29А-41, 41А-49, 49А-66; Кутузов көшесі, 1-33, 35-58, 60-71, 73-81, 83, 85; Пірманов көшесі, 116-186 (жұп сан жағы); Толстой көшесі, 45-115 (тақ сан жағы); Толстой бұрылысы, 1-13; Кутузов 4-бұрылысы, 2-28 (жұп сан жағы).
№15 сайлау учаскесі

1 проезд Лукманова 4/1-30/1,30/2,32/1,32/2,32/3,32/4,34/1,34/3,34/4; 2 проезд Лукманова 3/1-31/4; переулок Розыбакиева 24/1-28/4 (четная сторона); улица Яблочная 2/1-4/1,12/1-22/2 (четная сторона), 23/2; 1 пер Яблочный, 2/1, 4/1-17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2; 2 переулок Яблочный 3/1-11/2 (четная сторона), 8/1-20/2 (четная сторона); 3 переулок Яблочный 2/1-12/2 (четная сторона), 5/1-17/2 (нечетная сторона) ; 4 переулок Яблочный 6/1,6/2,9/1-16/2; улица Лукманова 110А, 124, 126, 126А, 128-132/16; улица Центральная 1-26/2, 29, 31, 51; 1переулок Центральный 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 21/1, 21/2, 43/1, 43/2, 49/1, 49/2 (нечетная сторона), 10/1-22/2, 26/1,26/2,44/1-46/2 (четная сторона); 2 переулок Центральный 6/1-7/2,9/1-15/2; улица Мелиораторов 2-32/2 (четная сторона), 27/1-29/2,33/1-35/2, (нечетная сторона); 1переулок Мелиораторов 1/1-7/2 (нечетная сторона); проезд Целиноградский 1/1-10/2, 12/1, 12/2; 1переулок Целиноградский 13/1-32/2; тупик Целиноградский 1/1, 12/2; улица Высоцкого 2, 2А, 14, 102 (четная сторона), 1, 3, 3А, 7А, 9А, 113 (нечетная сторона) ;улица Целиноградская 1/1-29/2; 2 переулок Лукманова 6/1-24/2 (четная сторона); 2 переулок Целиноградский 1/1-3/2, 8/1-26/2; 3переулок Целиноградский 1/1-18/2, 220/1, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2; 4переулок Целиноградский 1/1-15/2, (нечетная сторона); улица Молдарбекова 1-48,48А,48Б-72,72А-91,93,95,97,99,101,103; тупик Молдарбекова 1,1А,1Б-6,6А-23; проезд Молдарбекова 1-10,12,14,16,18; 1 переулок Молдарбекова 23-27 (нечетная сторона), 38; 2 переулок Молдарбекова 2,2А, 22-28 (четная сторона), 3,13-27,73 (нечетная сторона).
Избирательный участок №16
улица Беспалова 3, 5, 6, 9, 11, 13,15.17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Коломейцева 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Локомотивная 1, 5, 5а, 7-78, 80, 82, 83, 84, 86, 117-а, 119; улица Мусоргского 1, 2, 5-59 (нечетная сторона); улица Тынышбаева 49-59-а; улица Толстого 74-88 (четная сторона), 117-153 (нечетная сторона); улица Лукманова 2-80 (четная сторона); 1-переулок Уездный 1-20,22-28; 2-я Уездный 1-29, 31, 41, 43; 2-переулок Уездный 1А-13,15; улица С.Ишина 5-73 (нечетная сторона); улица Жилкооперации 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; 1-переулок Жилкооперации 1-13, 16-25; 2-переулок Жилкооперации 2-25, 27, 29; улица Акылбекова 1, 2, 4-19, 21, 23, 24, 25, 27-38, 40-48 (четная сторона); 1- переулок Акылбекова 2-12 (четная сторона); 2-переулок Акылбекова 1-12; 3-переулокАкылбекова 1-7, 9-30; 4переулок Акылбекова 1-10; переулок Локомотивная 1-15(нечетная сторона), 2-18 (четная сторона); улица Лобочевского 1-19, 2-20; улица Коволевского 1-22; улица Комарова 1-60; улица Байтурсынова 2-30.
Избирательный участок №17

Лұқманов 1-өткелі, 4/1-30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/3, 34/4; Лұқманов 2-өткелі, 3/1-31/4; Розыбақиев бұрылысы, 24/1-28/4 (жұп сан жағы); Яблочный көшесі, 2/1-4/1, 12/1-22/2 (жұп сан жағы), 23/2; Яблочный 1-бұрылысы, 2/1, 4/1-17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2; Яблочный 2-бұрылысы, 3/1-11/2 (тақ сан жағы), 8/1-20/2 (жұп сан жағы); Яблочный 3-бұрылысы, 2/1-12/2 (жұп сан жағы), 5/1-17/2 (тақ сан жағы); Яблочный 4-бұрылысы, 6/1, 6/2, 9/1-16/2; Лұқманов көшесі, 110А, 124, 126, 126А, 128-132/16; Центральный көшесі 1-26/2, 29, 31, 51; Центральный 1-бұрылысы, 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 21/1, 21/2, 43/1, 43/2, 49/1, 49/2 (тақ сан жағы); 10/1-22/2, 26/1, 26/2, 44/1-46/2 (жұп сан жағы); Центральный 2-бұрылысы, 6/1-7/2,9/1-15/2; Мелиораторов көшесі, 2-32/2 (жұп сан жағы), 27/1-29/2, 33/1-35/2 (тақ сан жағы); Мелиораторов 1-бұрылысы, 1/1-7/2 (тақ сан жағы); Целиноград өткелі, 1/1-10/2, 12/1, 12/2; Целиноград 1-өткелі 13/1-32/2; Целиноград тұйығы 1/1, 12/2; Высоцкий көшесі,2, 2А, 14, 102 (жұп сан жағы), 1, 3, 3А, 7А, 9А, 113 (тақ сан жағы); Целиноград көшесі, 1/1-29/2; Лұқманов 2-бұрылысы, 6/1-24/2 (жұп сан жағы); Целиноград 2-бұрылысы, 1/1-3/2, 8/1-26/2; Целиноград 3-бұрылысы, 1/1-18/2, 220/1, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2; Целиноград 4-бұрылысы, 1/1-15/2, (тақ сан жағы); Молдарбеков көшесі, 1-48, 48А, 48Б-72, 72А-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Молдарбеков тұйығы 1, 1А, 1Б-6, 6А-23; Молдарбеков өткелі 1-10, 12, 14, 16, 18; Молдарбеков 1-бұрылысы, 23-27 (тақ сан жағы), 38; Молдарбеков 2-бұрылысы, 2, 2А, 22-28 (жұп сан жағы), 3, 13-27, 73 (тақ сан жағы).
№16 сайлау учаскесі
Беспалов көшесі, 3, 5, 6, 9, 11, 13,15.17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Коломейцев көшесі, 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Локомотивный көшесі, 1, 5, 5а, 7-78, 80, 82, 83, 84, 86, 117-а, 119; Мусоргский көшесі, 1, 2, 5-59 (тақ сан жағы); Тынышбаев көшесі, 49-59-а; Толстой көшесі, 74-88 (жұп сан жағы), 117-153 (тақ сан жағы); Лұқманов көшесі, 2-80 (жұп сан жағы); Уездный 1-бұрылысы, 1-20, 22-28; Уездный 2-ші 1-29, 31, 41, 43, Уездный 2-бұрылысы, 1А-13,15; С.Ишин көшесі, 5-73 (тақ сан жағы); Жилкооперации көшесі, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Жилкооперации 1-бұрылысы, 1-13, 16-25; Жилкооперации 2-бұрылысы, 2-25, 27, 294; Ақылбеков көшесі, 1, 2, 4-19, 21, 23, 24, 25, 27-38, 40-48 (жұп сан жағы); Ақылбеков 1-бұрылысы, 2-12 (жұп сан жағы); Ақылбеков 2-бұрылысы, 1-12; Ақылбеков 3-бұрылысы, 1-7, 9-30; Ақылбеков 4-бұрылысы, 1-10; Локомотивный бұрылысы, 1-15 (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы); Лобачевский көшесі, 1-19, 2-20; Ковалевская көшесі, 1-22; Комаров көшесі, 1-60; Байтұрсынов көшесі, 2-30.
№17 сайлау учаскесі

улица А. Байтурсынова 2-6, 8, 10-15, 17-25; улица Лукманова 84-122 (четная сторона); улица С.Ишина 2-16, 16а, 18, 18а, 18б, 20-26, 26а, 28, 30, 34-42, 42а, 44, 44а, 46, 50-68, 68а, 72, 74, 74а, 74б, 76, 76а (четная сторона); улица Мусоргского 1-59 (нечетная сторона); улица Локомотивная 1-9а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60-62, 64-74, 76, 78-84, 86; переулок Локомотивный 2, 3, 5а, 6-13, 15-24, 24а, 26-75,77; улица Лобачевского 2-7, 9-14, 16-19; улица Аванесова 1-10, 12, 14, 16-20, 22, 24, 26, 28, 30; переулок Аванесова 1, 3, 5, 7-19; улица Ковалевской 1, 4, 5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-25; улица Комарова 1-25, 27, 29, 3 , 33, 35, 37-41, 43, 45-53, 55, 57, 59, 62-112; 1-я Карасу 1, 2, 4, 6-8, 10-16, 18а, 20-26, 28, 29, 32, 33, 33а, 34, 36, 37, 37а, 38, 41-43, 46, 46а, 47, 51-54, 56, 56а, 58а, 64а, 66, 68, 68а, 70, 72-76, 78, 80, 82а, 86, 88-92, 96, 98, 100, 102-106, 108-112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 2-я Карасу 10/1, 10/2, 12/1, 12/9, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/2, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2, 26/2, 38/1, 38/2, 40/1, 42/1, 48/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 3-я Карасу 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 7/3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 1/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/2, 21/2, 23/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 52/1, 56/2, 60/1, 60/2; улица Тынышбаева 49, 51, 53, 53а, 57, 59, 59а, 59/1, 57/1, 57/2, 57/3, 57/5, 1, 57/6, 57/8, 58/4, 60, 2, 64/2, 64/3, 66/2, 66/4, 62/3, 62/2, 62/1, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 62/1, 62/2, 62/3; улица Наурыз 1, 1/1, 2/1, 3/1, 3/2, 4/2, 6/1; улица Наурыз 2, 3/2, 2/1, 5/1; улица Наурыз 3. 5/1, 1-7.
Избирательный участок №18
3 переулок Кустанайский 2-16; тупик Кустанайский 1-23, 31; 2 переулок Лукманова 6/1-10/2, 18/1-24/2 (четная сторона) ;2 переулок Костанайский 1/2, 3/2, 3/1, 4а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9а, 9а/1, 9а/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 17/1, 17/2, 19; улица Целиноградская 4, 6, 12-26, 38-48, 60-70; Проезд Дальняя Карасу 1-4, 5а, 7, 11, 14-19, 19а, 20-23; переулок Дальняя Карасу 12, 14, 16а, 16, 18а, 18 (четная сторона). 3/1, 5/1, 7/1, 7/2, 5/2, 3/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13,17 (нечетная сторона); 1 переулок Кустанайский 1-22; улица Кустанайская 1-17, 23-33; улица Дальняя Карасу 1-8, 8а, 9-20, 20а, 21, 22, 22а, 23-31, 31а, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 34, 35, 35б, 35д, 36, 37, 37а, 38-42, 44, 45-50, 52, 53, 53а, 54, 62, 62а, 63, 63б, 65-67, 67а, 67б, 69, 71-76, 76а, 77, 77а/1, 77а/2, 78, 79, 79а, 80, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 93а, 95, 95А, 95Б, 97, 97А, 99, 100, 100а, 103, 105, 106, 109, 115,117, 121; тупик Дальняя Карасу 3, 4; улица Анарбаева 12, 16-22, 26, 28 (четная сторона), 1, 3, 23, 25, 27 (нечетная сторона); проезд Кустанайский 6/2, 6/1, 8/1, 10/1, 10/2, 14/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1 (четная сторона); улица Талдыкурганская 1/1,1/2,3/1,3/2 (нечетная сторона); улица Есенина 2-10,14-34,42 (четная сторона), 1,7,9,15,17,23-39,43-59-63 (нечетная сторона); улица Прибалхашская 4-24,26-1,26-2,28-1,28-2, 30-1,30-2,32-1,32-2,34-1,34-2, 36-1,36-2 (четная сторона). 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 39а-1, 2, 3, 4, 39б, 39в-1, 2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2, 51-1, 51-2 (нечетная сторона); улица Актюбинская 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12, 14 (четная сторона) 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2. (нечетная сторона); улица Бедельбаева 4, 6, 8-1, 8-2, 10-18, 20-1, 20-2, 22/1-2, 24/1-2, 28, 30, 36-46, 50/1-2, 52/1-2, 54/1-2, 56/1-2, 58/1-2, 60/1-2 (четная сторона), 1-21, 23/1-2, 25/1-2, 27/1-2, 29/1-2, 31/1-2, 33/1-2 (нечетная сторона); улица Тараза 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14-26, 28/2, 28, 30/1, 38/1, 38/2, 44/1, 44/2, 46/1, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/2 (четная сторона), 1\2,3-17, 19/1, 19/2, 21/2, 23/1, 23/2, 25а, 25б, 25/2, 25/1, 27/2, 27/1, 41/1, 45/1, 45/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 55/1, 55/2, 59/1, 59/2 (нечетная сторона); улица Усть-Каменогорская 2(1/2), 4/2, 6-24, 26, (1,2,3,4,5,6), 28, 30, 34(1/2), 38(1/2), 40(1/2), 44(1/2), 48(1/2), 50(1/2), 52(1/2), 54(1/2), 56(1/2), 58(1/2), 60(1/2), 62(1/2) (четная сторона), 1(1/2), 3/1, 5(1/2), 7(1/2), 9(1/2), 11, 13(1/2), 15, 17(1/2), 19(1/2), 21(1/2), 23(1/2), 25(1/2), 27(1/2), 29(1/2), 31(1/2), 33(1/2), 35 (нечетная сторона); проезд Целиноградский (обе стороны).
Избирательный участок №19

А.Байтұрсынов көшесі, 2-6, 8, 10-15, 17-25; Лұқманов көшесі, 84-122 (жұп сан жағы); С.Ишин көшесі, 2-16, 16а, 18, 18а, 18б, 20-26, 26а, 28, 30, 34-42, 42а, 44, 44а, 46, 50-68, 68а, 72, 74, 74а, 74б, 76, 76а (жұп сан жағы); Мусоргский көшесі, 1-59 (тақ сан жағы); Локомотивный көшесі, 1-9а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60-62, 64-74, 76, 78-84, 86; Локомотивный бұрылысы, 2, 3, 5а, 6-13, 15-24, 24а, 26-75,77; Лобачевский көшесі, 2-7, 9-14, 16-19; Аванесов көшесі, 1-10, 12, 14, 16-20, 22, 24, 26, 28, 30; Аванесов бұрылысы, 1, 3, 5, 7-19; Ковалевская көшесі, 1, 4, 5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-25; Комарова көшесі, 1-25, 27, 29, 3 , 33, 35, 37-41, 43, 45-53, 55, 57, 59, 62-112; Қарасу 1-ші, 1, 2, 4, 6-8, 10-16, 18а, 20-26, 28, 29, 32, 33, 33а, 34, 36, 37, 37а, 38, 41-43, 46, 46а, 47, 51-54, 56, 56а, 58а, 64а, 66, 68, 68а, 70, 72-76, 78, 80, 82а, 86, 88-92, 96, 98, 100, 102-106, 108-112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; Қарасу 2-ші, 10/1, 10/2, 12/1, 12/9, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/2, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2, 26/2, 38/1, 38/2, 40/1, 42/1, 48/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2; Қарасу 3-ші 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 7/3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 1/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/2, 21/2, 23/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 52/1, 56/2, 60/1, 60/2; Тынышбаев көшесі, 49, 51, 53, 53а, 57, 59, 59а, 59/1, 57/1, 57/2, 57/3, 57/5, 1, 57/6, 57/8, 58/4, 60, 2, 64/2, 64/3, 66/2, 66/4, 62/3, 62/2, 62/1, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 62/1, 62/2, 62/3; Наурыз көшесі, 1, 1/1, 2/1, 3/1, 3/2, 4/2, 6/1; Наурыз көшесі, 2, 3/2, 2/1, 5/1; Наурыз көшесі, 3. 5/1, 1-7.
№18 сайлау учаскесі
Қостанай 3-бұрылысы, 2-16; Қостанай тұйығы, 1-23, 31; Лұқманов 2-бұрылысы, 6/1-10/2, 18/1-24/2 (жұп сан жағы); Қостанай 2-бұрылысы, 1/2, 3/2, 3/1, 4а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9а, 9а/1, 9а/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 17/1, 17/2, 19; Целиноградский көшесі, 4, 6, 12-26, 38-48, 60-70; Шалғай Қарасу өткелі, 1-4, 5а, 7, 11, 14-19, 19а, 20-23; Шалғай Қарасу бұрылысы, 12, 14, 16а, 16, 18а, 18 (жұп сан жағы), 3/1, 5/1, 7/1, 7/2, 5/2, 3/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13,17 (тақ сан жағы); Қостанай 1-бұрылысы, 1-22; Қостанай көшесі, 1-17, 23-33; Шалғай Қарасу көшесі, 1-8, 8а, 9-20, 20а, 21, 22, 22а, 23-31, 31а, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 34, 35, 35б, 35д, 36, 37, 37а, 38-42, 44, 45-50, 52, 53, 53а, 54, 62, 62а, 63, 63б, 65-67, 67а, 67б, 69, 71-76, 76а, 77, 77а/1, 77а/2, 78, 79, 79а, 80, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 93а, 95, 95А, 95Б, 97, 97А, 99, 100, 100а, 103, 105, 106, 109, 115,117, 121; Шалғай Қарасу тұйығы 3, 4; Анарбаев көшесі, 12, 16-22, 26, 28 (жұп сан жағы), 1, 3, 23, 25, 27 (тақ сан жағы); Қостанай өткелі, 6/2, 6/1, 8/1, 10/1, 10/2, 14/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1 (жұп сан жағы); Талдықорған көшесі, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 (тақ сан жағы); Есенин көшесі, 2-10, 14-34, 42 (жұп сан жағы), 1, 7, 9, 15, 17, 23-39, 43-59-63 (тақ сан жағы); Прибалхашский көшесі, 4-24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30-1, 30-2, 32-1, 32-2, 34-1, 34-2, 36-1, 36-2 (жұп сан жағы), 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 39а-1, 2, 3, 4, 39б, 39в-1, 2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2, 51-1, 51-2 (тақ сан жағы); Ақтөбе көшесі, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12, 14 (жұп сан жағы), 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2 (тақ сан жағы); Беделбаев көшесі, 4, 6, 8-1, 8-2, 10-18, 20-1, 20-2, 22/1-2, 24/1-2, 28, 30, 36-46, 50/1-2, 52/1-2, 54/1-2, 56/1-2, 58/1-2, 60/1-2 (жұп сан жағы), 1-21, 23/1-2, 25/1-2, 27/1-2, 29/1-2, 31/1-2, 33/1-2 (тақ сан жағы); Тараз көшесі, 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14-26, 28/2, 28, 30/1, 38/1, 38/2, 44/1, 44/2, 46/1, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/2 (жұп сан жағы), 1\2,3-17, 19/1, 19/2, 21/2, 23/1, 23/2, 25а, 25б, 25/2, 25/1, 27/2, 27/1, 41/1, 45/1, 45/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 55/1, 55/2, 59/1, 59/2 (тақ сан жағы); Өскемен көшесі, 2(1/2), 4/2, 6-24, 26, (1,2,3,4,5,6), 28, 30, 34(1/2), 38(1/2), 40(1/2), 44(1/2), 48(1/2), 50(1/2), 52(1/2), 54(1/2), 56(1/2), 58(1/2), 60(1/2), 62(1/2) (жұп сан жағы), 1(1/2), 3/1, 5(1/2), 7(1/2), 9(1/2), 11, 13(1/2), 15, 17(1/2), 19(1/2), 21(1/2), 23(1/2), 25(1/2), 27(1/2), 29(1/2), 31(1/2), 33(1/2), 35 (тақ сан жағы); Целиноградский өткелі (екі жағы).
№19 сайлау учаскесі

улица Санырак батыра 12-68 (четная сторона); улица Байзак Батыра 256-374; улица Баженова 1-232; улица Желтовского 1-26; тупик Желтовского 1-16,16а,17,17а; улица Менделеева 23, 25, 26, 27, 29-34, 36-38, 40, 42-44, 48, 50, 54, 55, 58, 60, 62, 72, 82, 118, 130, 153, 221 (нечетная сторона), 60-114 (четная сторона); улица Казакова 2-220 (четная сторона), 1-185,185а (нечетная сторона); улица Ашимбаева 2-18; улица Щусева 2-158 (четная сторона), 1-123 (нечетная сторона).
Избирательный участок №20
улица К. Цеткин 2-56 (четная сторона) 1-39 (нечетная сторона); улица Джандосова 3-39,39/1,39/2; улица Елубаева 1-55; проезд Елубаева 1-15 (нечетная сторона) 2-38 (четная сторона); улица Караванная 2-34 (четная сторона), 1-37 (нечетная сторона); улица Ы.Дукенулы 108-218; улица Ы.Дукенулы 133-217(нечетная сторона); улица Шокалакова 1-59; улица Кыпшакбаева 55-93 (нечетная сторона),54-90(четная сторона); улица Перепелкина 1-80; улица Жанабаева 6-16; улица Шоколакова 1-60; улица Студенческая 1-57 (нечетная сторона), 2-30 (четная сторона); улица С.Юлаева 1-58; улица Дачная 2-44 (четная сторона), 1-23 (нечетная сторона); улица Елюбаева 1-69; улица Сагынтаева 2-60 (четная сторона), 1-55 (нечетная сторона); переулок Студенческий, 1-15; проезд Дачный, 1-5.
Избирательный участок №21
улица Братская 1-59; улица Елюбаева 2-14, 20-24, 28-32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62; улица М.Х. Дулати 168, 170, 171, 172, 175, 177, 179, 183, 185; улица Жургенова 2, 6, 7, 8, 9, 11-18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49-60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 102, 106, 108, 112; улица Крылова 1-61 (нечетная сторона), 2-64 (четная сторона); улица Кулибина 1-12, 14-17, 19-22, 24-36, 38, 40, 41-43, 45-52, 54-72, 76-81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93-97, 99; улица Кыпшакбаева 27, 31, 36, 38, 40-46, 50, 53, 54, 62, 66, 68; улица Лермонтова 4, 8-16, 20-28, 34-44, 48, 50, 56, 60, 66, 66, 70, 72, 76, 78, 84, 86, 88-102; улица Опытная 47-51, 55, 59, 61; улица Памирская 1-3, 5, 6, 9, 10-13, 15, 18, 19-25, 29, 31, 32, 31-33, 35-39, 41-44, 46-51, 53-60, 66-74, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85-87, 89, 90, 92; переулок Кыпшакбаева 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13-18, 21-24, 26, 27, 31, 33, 35; улица Перепелкина 1-23(нечетная сторона), 2-14 (четная сторона); улица Ползунова 1-6, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20-29, 31, 32, 34-49, 51, 53, 56-68, 70, 75-78, 81, 83, 85; улица Ташкентская 269, 273, 279, 281, 283, 285, 289, 291, 293, 295, 342, 344, 346, 348, 350, 356, 358, 362; тупик Перепелкина 1, 2, 7.
Избирательный участок №22

Саңырақ батыр көшесі, 12-68 (жұп сан жағы); Байзақ батыр көшесі, 256-374; Баженов көшесі, 1-232; Желтовский көшесі, 1-26; Желтовский тұйығы, 1-16, 16а, 17, 17а; Менделеев көшесі, 23, 25, 26, 27, 29-34, 36-38, 40, 42-44, 48, 50, 54, 55, 58, 60, 62, 72, 82, 118, 130, 153, 221 (тақ сан жағы), 60-114 (жұп сан жағы); Казаков көшесі, 2-220 (жұп сан жағы), 1-185, 185а (тақ сан жағы); Әшімбаев көшесі, 2-18; Щусев көшесі, 2-158 (жұп сан жағы), 1-123 (тақ сан жағы).
№20 сайлау учаскесі
Цеткин көшесі, 2-56 (жұп сан жағы), 1-39 (тақ сан жағы); Жандосов көшесі, 3-39, 39/1, 39/2; Елібаев көшесі, 1-55; Елібаев өткелі, 1-15 (тақ сан жағы), 2-38 (жұп сан жағы); Караванная көшесі, 2-34 (жұп сан жағы), 1-37 (тақ сан жағы); Дүкенұлы көшесі, 108-218; Шоқалақов көшесі, 1-59; Қыпшакбаев көшесі, 55-93 (тақ сан жағы), 54-90 (жұп сан жағы); Перепелкин көшесі, 1-80; Жаңабаев көшесі, 6-16; Шоқалақов көшесі, 1-60; Студенческий көшесі, 1-57 (тақ сан жағы), 2-30 (жұп сан жағы); С.Юлаев көшесі, 1-58; Дачный көшесі, 2-44 (жұп сан жағы), 1-23 (тақ жағы); Елубаев көшесі, 1-69; Сағынтаев көшесі, 2-60 (жұп сан жағы), 1-55 (тақ сан жағы); Ы.Дүкенұлы көшесі, 133-217(тақ сан жағы); Студенческий өткелі, 1-15; Дачный тұйығы, 1-5.
№21 сайлау учаскесі
Братский көшесі, 1-59; Елубаев көшесі, 2-14, 20-24, 28-32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62; М.Х.Дулати көшесі, 168, 170, 171, 172, 175, 177, 179, 183, 185, Жүргенов көшесі, 2, 6, 7, 8, 9, 11-18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49-60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 102, 106, 108, 112; Крылов көшесі, 1-61 (тақ сан жағы), 2-64 (жұп сан жағы); Кулибин көшесі, 1-12, 14-17, 19-22, 24-36, 38, 40, 41-43, 45-52, 54-72, 76-81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93-97, 99; Қыпшақбаев көшесі, 27, 31, 36, 38, 40-46, 50, 53, 54, 62, 66, 68; Лермонтов көшесі, 4, 8-16, 20-28, 34-44, 48, 50, 56, 60, 66, 66, 70, 72, 76, 78, 84, 86, 88-102; Опытная көшесі, 47-51, 55, 59, 61; Памирский көшесі, 1-3, 5, 6, 9, 10-13, 15, 18, 19-25, 29, 31, 32, 31-33, 35-39, 41-44, 46-51, 53-60, 66-74, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85-87, 89, 90, 92; Қыпшақбаев бұрылысы, 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13-18, 21-24, 26, 27, 31, 33, 35; Перепелкин көшесі, 1-23 (тақ сан жағы), 2-14 (жұп сан жағы); Ползунов көшесі, 1-6, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20-29, 31, 32, 34-49, 51, 53, 56-68, 70, 75-78, 81, 83, 85; Ташкент көшесі, 269, 273, 279, 281, 283, 285, 289, 291, 293, 295, 342, 344, 346, 348, 350, 356, 358, 362; Перепелкин тұйығы, 1, 2, 7.
№22 сайлау учаскесі

1 переулок Героев Октября 2-6 (четная сторона), 7-11 (нечетная сторона), 1 переулок Менделеева 2-16 (четная сторона), 1-23 (нечетная сторона), 2 переулок Героев Октября 2,4,7, 2 переулок Менделеева 1,2,6,9, 11,13,15,16,17,19, 3переулок Менделеева 1,2,3,5,9,10,13,15,25, 4 переулок Менделеева 2,3,7,9,11,17,21, 4переулок Элеваторный 6,7,8,10,11,12,13,15, 5 переулок Элеваторный 1, 4, 7, 8, 15; улица 7 ноября 5,6,7,10,11-16,18; улица Байзак батыра 240-250 (четная сторона); улица Героев Октября 2,4,6,8; улица Кармелюка 1, 8, 9, 21, 24, 26, 27, 28, 32, 36, 38, 40, 48, 50, 76, 113; улица Коммунальная 1-10, 12-21, 23, 25-28, 30, 31, 33, 35, 36; улица Менделеева, 30-66 (четная сторона), 15-33 (нечетная сторона); переулок Кармелюка 1, 5; улица Элеваторный 1-69; 1 переулок Элеваторной 11-54; переулок Менделеева 1-18; улица Ы.Дукенулы, 79а-131 (нечетная сторона); 2переулок Элеваторный, 1-48; улица С.Разина,2-34 (четная сторона), 1-19(нечетная сторона); переулок С.Разина1-25(нечетная сторона),6-22 (четная сторона); 1переулок С.Разина 2-22(четная сторона), 3-25(нечетная сторона); 2переулок С.Разина 2-26 (четная сторона), 3-23 (нечетная сторона); 3переулок С.Разина 2-16 (четная сторона), 1-23(нечетная сторона); 4переулок С.Разина 1-18,20,21.
Избирательный участок №23
улица Гоголя 2-38, 1-25; 1 переулок Гоголя 1-51, 2-44; 2 переулок Гоголя 1-29, 2-30; 1 переулок Железнодорожный 1-9, 2-10; улица Ыклас Дукен 2-100, 1-77; 1 переулок Ы. Дукенулы, 1-19; 2 переулок Ы. Дукенулы 1-49, 2-48; улица Акмолда батыр 1-65, 2-54; 1 переулок Акмолда батыр 1-62; 2 переулок Акмолда батыр 1-35, 2-34; улица Элеваторный 14-86, 86а; 2-я Элеваторный 1-45, 2-44; 1 переулок Элеваторный 2-10, 1-13; 2 переулок Элеваторный 1-17, 2-20; 3 переулок Элеваторный 1-17, 2-20; улица Ташкентская 193-265; улица Байзак батыра, 206-251; улица Железнодорожная 9-45, 2-38; переулок Железнодорожная 1-9, 2-10; улица Кармелюка 1-13, 2-20; улица Комратова 152-216 ;улица Менделеева 1-9, 2-28; улица Народная 2-36, 1-39; улица Некрасова 1-47, 2-46; тупик Некрасова 2-14; улица Лермонтова 135-153 (нечетная сторона); улица Западная 1-27, 2-20; 4переулок Каллаур акима, 1-20.
Избирательный участок №24
улица Байзак батыра 219,200,223,225; улица Сагындыкова 1,5,11, 19 – 37 (нечетная сторона); 4 переулок Желтоксан 1-33 (нечетная сторона), 2-22 (четная сторона); улица Желтоксан 196-252 (четная сторона); улица Койгельды 360-420 (четная сторона), 351-403 (нечетная сторона); улица Комратова 135-217 (нечетная сторона); улица М.Кашгари 2-41; улица Петрова 1-36; улица Бабушкина 1-32; улица 2-я Бульварная 1-33 (нечетная сторона), 2-36 (четная сторона); 3 переулок Желтоксан 1-22; 5 Бульварная 1-28; улица Ташкентская 153а,153б,157-159,161,161а,163-191, 193, 193а, 195; улица Клубная 1, 2А, 2-16; переулок Клубный 1-69; 3переулок Фазлаева 1-23; улица Ташкентская 192, 193, 194, 198, 199, 200, 202, 210, 214, 216, 218, 220, 224, 230, 234, 236, 238, 242.
Избирательный участок №25

Октябрь батырлары 1-бұрылысы, 2-6 (жұп сан жағы), 7-11 (тақ сан жағы); Менделеев 1-бұрылысы, 2-16 (жұп сан жағы), 1-23 (тақ сан жағы); Октябрь батырлары 2-бұрылысы, 2, 4, 7; Менделеев 2-бұрылысы, 1, 2, 6, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19; Менделеев 3-бұрылысы, 1, 2, 3, 5, 9, 10, 13, 15, 25; Менделеев 4-бұрылысы, 2, 3, 7, 9, 11, 17, 21; Элеваторный 4-бұрылысы, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15; Элеваторный 5-бұрылысы, 1, 4, 7, 8, 15; 7 ноябрь көшесі, 5, 6, 7, 10, 11-16, 18; Байзақ батыр көшесі, 240-250 (жұп сан жағы); Октябрь батырлары көшесі, 2, 4, 6, 8; Кармелюк көшесі, 1, 8, 9, 21, 24, 26, 27, 28, 32, 36, 38, 40, 48, 50, 76, 113; Коммунальный көшесі, 1-10, 12-21, 23, 25-28, 30, 31, 33, 35, 36; Менделеев көшесі, 30-66 (жұп сан жағы), 15-33 (тақ сан жағы); Кармелюк бұрылысы, 1, 5; Элеваторный көшесі, 1-69; Элеваторный 1-бұрылысы, 11-54; Менделеев бұрылысы, 1-18; Ы.Дүкенұлы көшесі, 79а-131 (тақ сан жағы); Элеваторный 2-бұрылысы, 1-48; С.Разин көшесі, 2-34 (жұп сан жағы), 1-19 (тақ сан жағы); С.Разин бұрылысы, 1-25 (тақ сан жағы), 6-22 (жұп сан жағы); С.Разин 1-бұрылысы, 2-22 (жұп сан жағы), 3-25 (тақ сан жағы); С.Разин 2-бұрылысы, 2-26 (жұп сан жағы), 3-23 (тақ сан жағы); С.Разин 3-бұрылысы, 2-16 (жұп сан жағы), 1-23 (тақ сан жағы); С.Разин 4-бұрылысы, 1-18,20,21.
№23 сайлау учаскесі
Гоголь көшесі, 2-38, 1-25; Гоголь 1-бұрылысы, 1-51, 2-44; Гоголь 2-бұрылысы, 1-29, 2-30; Железнодорожный 1-бұрылысы, 1-9, 2-10; Ы.Дүкенұлы көшесі, 2-100, 1-77; Ы.Дүкенұлы 1-бұрылысы, 1-19; Ы.Дүкенұлы 2-бұрылысы, 1-49, 2-48; Ақмолда батыр көшесі, 1-65, 2-54; Ақмолда батыр 1-бұрылысы, 1-62; Ақмолда батыр 2-бұрылысы, 1-35, 2-34; Элеваторный көшесі, 14-86, 86а; Элеваторный 2-ші, 1-45, 2-44; Элеваторный 1-бұрылысы, 2-10, 1-13; Элеваторный 2-бұрылысы, 1-17, 2-20; Элеваторный 3-бұрылысы, 1-17, 2-20; Ташкент көшесі 193-265; Байзақ батыр көшесі, 206-251; Железнодорожный көшесі, 9-45, 2-38; Железнодорожный бұрылысы, 1-9, 2-10; Кармелюк көшесі, 1-13, 2-20; Комратов көшесі, 152-216; Менделеев көшесі, 1-9, 2-28; Народный көшесі, 2-36, 1-39; Некрасов көшесі, 1-47, 2-46; Некрасов тұйығы 2-14; Лермонтов көшесі, 135-153 (тақ сан жағы); Западный көшесі, 1-27, 2-20; Қаллаур әкім 4-бұрылысы, 1-20.
№24 сайлау учаскесі
Байзақ батыр көшесі, 219,200,223,225; Сағындықов көшесі, 1,5,11, 19 – 37 (тақ сан жағы); Желтоқсан 4-бұрылысы, 1-33 (тақ сан жағы), 2-22 (жұп сан жағы); Желтоқсан көшесі, 196-252 (жұп сан жағы); Қойгелді көшесі, 360-420 (жұп сан жағы), 351-403 (тақ сан жағы); Комратов көшесі, 135-217 (тақ сан жағы); М.Қашқари көшесі, 2-41; 3-ші Петрова көшесі, 1-36; Бабушкин көшесі, 1-32; 2-ші Бульварный көшесі, 1-33 (тақ сан жағы), 2-36 (жұп сан жағы); Желтоқсан 3-бұрылысы, 1-22; 5-Бульварный 1-28; Ташкент көшесі, 153а,153б,157-159,161,161а,163-191, 193, 193а, 195; Клубный көшесі, 1, 2А, 2-16; Клубный бұрылысы, 1-69; Фазлаев 3-бұрылысы, 1-23; Ташкент көшесі, 192, 193, 194, 198, 199, 200, 202, 210, 214, 216, 218, 220, 224, 230, 234, 236, 238, 242.
№25 сайлау учаскесі

улица Байзак батыра 170,172,176,180-186,190 (четная сторона) 193-207, 207а, 207б, 209,213-217 (нечетная сторона); улица Желтоксан 206; улица Сагындыкова 4Б,4А,6,8,36,38; 1переулок Сагындыкова 2,4,6,8.
Избирательный участок №26
1 тупик Бульварный 1,2,34; переулок Желтоксан 24-34 (четная сторона), 37-57(нечетная сторона); улица Айтиева 80-150 (четная сторона), 149-181 (нечетная сторона); улица Байзак батыра 164, 168; улица 2-я Бульварная 35-65,67,69; улица Ватутина 21-53(нечетная сторона), 1-19; переулок Ватутина 1-16,18; улица Желтоксан 161-237(нечетная сторона); улица Кашгари 27-69 (нечетная сторона), 42-112 (четная сторона); переулок Короленко 1-21; улица Петрова 37- 109 (нечетная сторона), 40-102 (четная сторона), 39- 72; улица Сагындыкова 39-51 (нечетная сторона), 52-67; улица Ташкентская 123-147(нечетная сторона); Ташкентская 148-170,178,180; 5 переулок Бульварной 1-18; улица Фазлаева 19,21,23,25-48,50, 52,54; улица Черняховского 1-78 (обе стороны), переулок Черняховского 1-13; 4-тупик Бульварный 1-47; тупик Больничный 1-45; переулок Больничный 1-33; проспект Абая 186-202 (четная сторона); 4- переулок Сагындыкова 1-42.
Избирательный участок №27
улица Айтеке би 5-11(нечетная сторона); улица Жунисалиева 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 47, 49; улица Конаева 10, 12, 16, 21, 25-39, 43, 45, 47а, 59-63; улица Айтиева 32-38, 42, 46-61а, (четная сторона) 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78; улица Желтоксан 77, 81, 87-95 (нечетная сторона), 101, 103, 105, 111, 113, 115, 120, 122, 123-125, 126, 128, 130, 131, 133, 135-138, 140-152, 154-158, 160, 162, 164; улица Сеченова 1-15, 18-24, 26-33, 35,36, 38-42, 44-56, 58-65, 68-701; переулок Конаева 9, 11, 12-15, 33; улица С. Даненулы 1-14, 16-24, 26-45, 47-59; улица Левашова 1-7, 9-181; переулок С.Даненулы 1-14, 16-21, 23-43 (нечетная сторона); улица М.Х.Дулати 46, 48-71а, 73, 78, 80, 82-87, 89-99 (нечетная сторона); улица Койгельды батыра 237-301 (нечетная сторона); улица Дуримбетова 1-5, 7-14а, 16-22, 24, 24а, 27-33; улица Еспаева 1-16, 17-32, 34-36, 38, 41, 42-52 (четная сторона); переулок Еспаева 1, 2, 4-18, 20-37, 39-42, 44,46; улица 9 января 1-9, 11-35, 37; переулок 9 января 3, 6, 9, 10, 12-16, 18-22, 24а-28, 30-38 (четная сторона).
Избирательный участок №28
проспект Абая 140-156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, (четная сторона); улица Ташкентская 84-102, 104, 108-144 (четная сторона), 67-121 (нечетная сторона); улица М.Х. Дулати 1А-44а; улица Примкулова 1-49,49-а, 51, 55, 57-а, 59, 61; улица Конаева 4,6, (четная сторона),1-А, 1-Б1,1-Б2,1В,3-17 (нечетная сторона); улица Жунисалиева 1,25-35 (нечетная сторона), 2; улица Айтеке би 1,3; улица Айтиева 29,57,59,63-81А,83-89,93,97-147 (нечетная сторона); Дуримбетова 26а-45; улица Такенова 1-44; 1-переулок Такенова 1, 3-22; 2-переулок Такенова 1,3-14; 3-переулок Такенова 1,3-14; 4переулок Такенова 1,3-14; 5-переулок Такенова 1,3-20; улица Фазлаева 49-79 (нечетная сторона), 56-84 (четная сторона); улица Ивано-Франко 1, 3-23, улица Кашгари 71-93 (нечетная сторона); улица Островского 1-46; 1-переулок Островского 1-10; 2-переулок Островского 1-43; 3-переулок Островского 1-24.
Избирательный участок №29
улица Майкы би 1-73 (нечетная сторона), 2-52 (четная сторона); улица Балуан Шолак 182-208, 228, 212-230, (четная сторона); улица Восточно-Семафорная 4, 8, (четная сторона). 1-17, 17а, 19-23, 23а, 25-47 (нечетная сторона); улица Желтоксан 243, 243а, 245, 247, 249, 251-260, 262, 264, 266, 268, 270; улица Паровозная 2, 3, 6-21; улица Привокзальная 7-9, 11, 13, 14; улица Зеленая 1а, 3, 4, 5, 5А, 6-12, 13, 14, 15, 16, 18, 20-22, 24, 26; 1переулок Зеленый 1,2,3а,3б,4-16,17а,17б,18-22,24,26,28,30; 2переулок Зеленый 1-19; 2переулок Школьный 1,3,5-9,9а,10,11,11а,12-21,21а,22-24,24а,25-30,30а,31,33,35; проспект Абая 208-226,230-234 (четная сторона); улица Байзак Батыра 185-191 (нечетная сторона), улица Байзак Батыра 219; 5 переулок Школьный 2, 4.
Избирательный участок №30

Байзақ батыр көшесі, 170, 172, 176, 180-186, 190 (жұп жағы), 193-207, 207а,207б, 209, 213-217 (тақ жағы); Желтоқсан көшесі, 206; Сағындықов көшесі, 4Б, 4А, 6, 8, 36, 38; Сағындықов 1-бұрылысы, 2, 4, 6, 8.
№26 сайлау учаскесі
Бульварный 1-тұйығы, 1,2, 34; Желтоқсан бұрылысы 24-34 (жұп сан жағы), 37-57 (тақ сан жағы); Әйтиев көшесі, 80-150 (жұп сан жағы), 149-181 (тақ сан жағы); Байзақ батыр көшесі, 164, 168; 2-ші Бульварный көшесі, 35-65,67,69; Ватутин көшесі, 21-53 (тақ сан жағы), 1-19; Ватутин бұрылысы, 1-16,18; Желтоқсан көшесі, 161-237 (тақ сан жағы); Қашқари көшесі, 27-69 (тақ сан жағы), 42-112 (жұп сан жағы); Короленко бұрылысы, 1-21; Петрова көшесі, 37- 109 (тақ сан жағы), 40-102 (жұп сан жағы), 39-72; Сағындықов көшесі, 39-51 (тақ сан жағы), 52-67; Ташкент көшесі,123-147 (тақ сан жағы), Ташкент, 148-170,178,180; Фазлаев 5-бұрылысы, 1-18; Фазлаев көшесі, 19, 21, 23, 25-48, 50, 52, 54; Черняховский көшесі, 1-78 (екі жағы), Черняховский бұрылысы, 1-13; Бульварный тұйығы 1-47; Больничный тұйығы 1-45; Больничный бұрылысы, 1-33; Абай даңғылы 186-202 (жұп сан жағы); Сағындықов 4-бұрылысы, 1-42.
№27 сайлау учаскесі
Әйтеке би көшесі, 5-11(тақ сан жағы); Жүнісалиев көшесі, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 47, 49; Қонаев көшесі, 10, 12, 16, 21, 25-39, 43, 45, 47а, 59-63; Әйтиев көшесі, 32-38, 42, 46-61а (жұп сан жағы), 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78; Желтоқсан көшесі, 77, 81, 87-95 (тақ сан жағы), 101, 103, 105, 111, 113, 115, 120, 122, 123-125, 126, 128, 130, 131, 133, 135-138, 140-152, 154-158, 160, 162, 164; Сеченов көшесі, 1-15, 18-24, 26-33, 35,36, 38-42, 44-56, 58-65, 68-701; Қонаев бұрылысы, 9, 11, 12-15, 33; С.Дәненұлы көшесі, 1-14, 16-24, 26-45, 47-59; Левашов көшесі, 1-7, 9-181; С.Дәненұлы бұрылысы, 1-14, 16-21, 23-43 (тақ сан жағы); М.Х.Дулати көшесі, 46, 48-71а, 73, 78, 80, 82-87, 89-99 (тақ сан жағы); Қойгелді батыр көшесі, 237-301 (тақ сан жағы); Дүрімбетов көшесі, 1-5, 7-14а, 16-22, 24, 24а, 27-33; Еспаев көшесі, 1-16, 17-32, 34-36, 38, 41, 42-52 (жұп сан жағы), Еспаев бұрылысы, 1, 2, 4-18, 20-37, 39-42, 44,46; 9 қаңтар көшесі, 1-9, 11-35, 37; 9 қаңтар бұрылысы, 3, 6, 9, 10, 12-16, 18-22, 24а-28, 30-38 (жұп сан жағы).
№28 сайлау учаскесі
Абай даңғылы, 140-156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, (жұп сан жағы); Ташкент көшесі, 84-102, 104, 108-144 (жұп сан жағы), 67-121 (тақ сан жағы); М.Х.Дулати көшесі, 1А-44а; Пірімқұлов көшесі, 1-49,49-а, 51, 55, 57-а, 59, 61; Қонаев көшесі, 4,6, (жұп сан жағы), 1-А, 1-Б1,1-Б2,1В,3-17 (тақ сан жағы); Жүнісалиев көшесі, 1,25-35 (тақ сан жағы), 2; Әйтеке би көшесі, 1,3; Әйтиев көшесі, 29,57,59,63-81А,83-89,93,97-147 (тақ сан жағы); Дүрімбетов, 26а-45; Тәкенов көшесі, 1-44; Тәкенов 1-бұрылысы, 1, 3-22; Тәкенов 2-бұрылысы, 1, 3-14; Тәкенов 3-бұрылысы, 1, 3-14; Тәкенов 4-бұрылысы, 1, 3-14; Тәкенов 5-бұрылысы, 1, 3 – 20; Фазлаев көшесі, 49-79 (тақ сан жағы), 56-84 (жұп сан жағы); Ивано-Франко көшесі, 1, 3 – 23; Қашқари көшесі, 71 - 93 (тақ сан жағы); Островский көшесі, 1 – 46; Островский 1-бұрылысы, 1 – 10; Островский 2-бұрылысы, 1 – 43; Островский 3-бұрылысы, 1-24.
№29 сайлау учаскесі
Майқы би көшесі, 1-73 (тақ сан жағы), 2-52 (жұп сан жағы); Балуан Шолақ көшесі, 182-208, 228, 212-230, (жұп сан жағы); Восточно-Семафорный көшесі, 4, 8, (жұп сан жағы), 1-17, 17а, 19-23, 23а, 25-47 (тақ сан жағы); Желтоқсан көшесі, 243, 243а, 245, 247, 249, 251-260, 262, 264, 266, 268, 270, Паровозный көшесі, 2, 3, 6-21; Привокзальный көшесі, 7-9, 11, 13, 14; Зеленый көшесі, 1а, 3, 4, 5, 5А, 6-12, 13, 14, 15, 16, 18, 20-22, 24, 26; Зеленый 1-бұрылысы, 1,2,3а,3б,4-16,17а,17б,18-22,24,26,28,30; Зеленый 2-бұрылысы, 1-19; Школьный 2-бұрылысы, 3,5-9,9а,10,11,11а, 12-21,21а, 22-24,24а, 25-30,30а, 31,33,35; Абай даңғылы 208-226,230-234 (жұп сан жағы); Байзақ Батыр көшесі, 185-191 (тақ сан жағы); Байзақ батыр көшесі, 219; Школьный 5-бұрылысы, 2, 4.
№30 сайлау учаскесі

улица Маяковского 50-92; 1 переулок Маяковского 1А-35, 1Б, 3А, 13Б, 26А; 2 переулок Маяковского 1-22; проспект Абая 255-305 (нечетная сторона); улица Есей би 62-151; 1 переулок Есей би 1-57; 2 переулок Есей би, 30-106; улица Есенберлина 2-52; улица М.Маметовой 1-97 (нечетная сторона), 2А-84 (четная сторона); улица Водопьянова 1-47; 1 переулок Нахимова 1-29; улица О.Кошевого 1-27 (нечетная сторона) , 2-66А (четная сторона); улица Майкы би 54-121А; улица Балуан Шолака 130-172; улица Байзак Батыра 57-149 (нечетная сторона), 56-132 (четная сторона); 3 переулок Байзак Батыра 4-78; улица Громовой 65-112, 2переулок Узбекский, 2-92 (четная сторона), 1-123 (нечетная сторона); 3 переулок Узбекский 1-7 (нечетная сторона), 2-24 (четная сторона), 1 переулок Узбекский 1-35 (нечетная сторона) 2-42 (четная сторона), улица Наманганская 42-144 (четная сторона), 2 переулок Есей би 17-79 (нечетная сторона), 36-94 (четная сторона); улица Нахимова 1-51 (нечетная сторона), 2-56 (четная сторона); улица Есей би 1-65 (нечетная сторона), 2-48 (четная сторона); 1 переулок Нахимова 1-29; 2 переулок Нахимова 1-55 (нечетная сторона), 2-54 (четная сторона); улица Узбекская 40-74 (четная сторона), 59-97 (нечетная сторона).
Избирательный участок №31
1 переулок Байзак батыра 2, 4,9,10,13,15,17,18-20,26,27,29-35, 37,38,39,40,42,44, 46, 48, 49,50,54,56,58,60,64,67,69,71,73,77,81,83,87,89,91,157,159; 1 переулок Желтоксан 48; 2 переулок Байзак батыра 1-5, 7-14,16,18,19,23,24,25, 26,28; 2 переулок Маяковского 1,3,5,7,8,9,10,20,22; 4 переулок Ташкентский 1-5, 7-13, 15, 17, 18, 19, 20-28, 51, 52, 66, 85; проспект Абая 121, 123, 129, 135, 141, 145, 149, 151, 51, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164; улица Байзак батыра 1, 5, 56, 59, 64, 66, 70, 72,76, 78, 80, 88, 90, 92, 94, 98, 100,102, 104,106,107,108-132, 146; улица Балуан Шолака 143; улица Громовой 1-3, 5, 6, 7, 9, 10-18, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33-50, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 82; улица Маяковского 1-30, 32-40; улица Осипенко 1-6, 9, 11-13, 16-18, 25, 39, 56; переулок Маяковского 6,14; переулок Ташкентский 13,18,47; переулок Байзак батыра 77; улица Талалихина 1-45 (нечетная сторона), 2-46 (четная сторона); улица Ташкентская 9, 21, 23, 29-61; улица Серова 1,2,4,5,8,11,12; улица Наманганская 1-137 (нечетная сторона), 2-40 (четная сторона); улица Узбекская 1-57 (нечетная сторона), 2-38(четная сторона); улица Байзак батыра 21-101, 56-84; 1 переулок Байзак батыра 1-63 (нечетная сторона) 2-34 (четная сторона), 1 переулок Узбекский 2-34 (четная сторона); 2 переулок Есей би 3-11 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона); улица Есей би 3-35.
Избирательный участок №32

Маяковский көшесі, 50-92; Маяковский 1-бұрылысы, 1А-35, 1Б, 3А, 13Б, 26А; Маяковский 2-бұрылысы, 1-22; Абай даңғылы 255-305 (тақ сан жағы); Есей би көшесі, 62-151; Есей би 1-бұрылысы, 1-57; Есей би 2-бұрылысы, 30-106; Есенберлин көшесі, 2-52; М. Мәметова көшесі, 1-97 (тақ сан жағы) 2А-84 (жұп сан жағы); Водопьянов көшесі, 1-47; Нахимов 1-бұрылысы, 1-29; О.Кошевой көшесі, 1-27 (тақ сан жағы), 2-66А (жұп сан жағы); Майқы би көшесі, 54-121А; Балуан Шолақ көшесі, 130-172; Байзақ батыр көшесі, 57-149 (тақ сан жағы), 56-132 (жұп сан жағы); Байзақ батыр 3-бұрылысы, 4-78; Громов көшесі, 65-112; Өзбек 2-бұрылысы, 2-92 (жұп сан жағы), 1-123 (тақ сан жағы); Өзбек 3-бұрылысы, 1-7 (тақ сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы); Өзбек 1-бұрылысы, 1-35 (тақ сан жағы), 2-42 (жұп сан жағы); Наманганский көшесі, 42-144 (жұп сан жағы); Есей би 2-бұрылысы, 17-79 (тақ сан жағы), 36-94 (жұп сан жағы); Нахимов көшесі, 1-51 (тақ сан жағы), 2-56 (жұп сан жағы); Есей би көшесі, 1-65 (тақ сан жағы), 2-48 (жұп сан жағы); Нахимов 1-бұрылысы, 1-29; Нахимов 2-бұрылысы, 1-55 (тақ сан жағы), 2-54 (жұп сан жағы); Өзбек көшесі, 40-74 (жұп сан жағы), 59-97 (тақ сан жағы).
№31 сайлау учаскесі
Байзақ батыр 1-бұрылысы, 2, 4, 9, 10, 13, 15, 17, 18-20, 26, 27, 29-35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 87, 89, 91, 157, 159; Желтоқсан 1-бұрылысы, 48; Байзақ батыр 2-бұрылысы, 1-5, 7-14, 16, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 28; Маяковский 2-бұрылысы, 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 20, 22; Ташкент 4-бұрылысы, 1-5, 7-13, 15, 17, 18, 19, 20-28, 51, 52, 66, 85; Ташкент 5-бұрылысы, 41, 43; Абай даңғылы, 149, 151, 51, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164; Байзақ батыр көшесі, 1, 5, 56, 59, 64, 66, 70, 72, 76, 78, 80, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108-132, 146; Балуан Шолақ көшесі, 143; Громов көшесі, 1-3, 5, 6, 7, 9, 10-18, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33-50, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 82; Маяковский көшесі, 1-30, 32-40; Осипенко көшесі, 1-6, 9, 11-13, 16-18, 25, 39, 56; Маяковский бұрылысы, 6,14; Ташкент бұрылысы, 13,18,47; Байзақ батыр бұрылысы, 77; Талалихин көшесі, 1-45 (тақ сан жағы), 2-46 (жұп сан жағы); Ташкент көшесі, 9, 21, 23, 29-61; Серов көшесі, 1,2,4,5,8,11,12; Наманганский көшесі, 1-137 (тақ сан жағы), 2-40 (жұп сан жағы); Өзбек көшесі, 1-57 (тақ сан жағы) 2-38(жұп сан жағы); Байзақ батыр көшесі, 21-101, 56-84; Байзақ батыр 1-бұрылысы, 1-63 (тақ сан жағы), 2-34 (жұп сан жағы); Өзбек 1-бұрылысы, 2-34 (жұп сан жағы); Есей би 2-бұрылысы, 3-11 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы); Есей би көшесі, 3-35.
№32 сайлау учаскесі

улица Ташкентская 38-82 (четная сторона), 8-10, 10А, 11-13, 14А, 15, 17А, 17Б, 17В, 19А, 19Б, 22, 26, 28; улица Аккошкар Аулие 1-13, 15-52, 54-58; переулок Рысбекова 1-23; 1 переулок Айтеке би 46-54 (четная сторона); улица Казыбек би 3-43, 49 (нечетная сторона); 1 переулок Казыбек би 1-4, 4А, 5-7, 7А, 8; 2 переулок Казыбек би 1, 2, 4-11, 13А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43; 4 переулок Казыбек би 1-5, 7-12; улица Байзак батыра 42-54 (четная сторона), 53-67 (нечетная сторона); проспект Абая 127, 127А, 129, 129а, 131, 133,135, 135Б,139,141,145-149 (нечетная сторона).
Избирательный участок №33
улица Радищева 2,3,38,33,40,42,44,35,46,48,50,10,18,16,7,5,5а; 1переулок Радищева 10,18,16,7,5,5а; проспект Абая 121,117,123; улица Казыбек би 40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,104, 106,108,110,114,116; проспект Толе би 39, 45, 47, 51, 43, 53; 1переулок Айтеке би 1,2, 3; улицаЛенина 1,3,5,7,9,11,13,11, 13а, 15, 15а, 17; улица Бектурганова 3; улица Байзак Батыра 4-20,26,28,34,36 (четная сторона); улица Кылышбай акына 40-50 (четная сторона), 39-51 (нечетная сторона); переулок Толе би 1,5,7,7а,6,4,4а,2а,2; Қарахана көшесі 5,9,10,11,13,15,17,18,19,21,33,15/1,17,52.
Избирательный участок №34
улица Первомайская 3,5-7,9-15,15а,16-20,22-25; улица Заурбекова 1,1а,2-32,32а,33-39, 39а, 40,42,44,46,46а,48; проспект Толе би 11Б, 9, 9а,9б, 11а, 3, 7; улица Тогайлы 30,1-17,19-40, 42-46; 2переулок 8 Марта 28, 30, 39, 41, 43, 36, 34, 32, 34а, 37; улица Калинина 1-88 (обе стороны); улица Калинина 100-126; улица Балуан Шолака 1-13,15-17, 21-24,26-28,30-32,37,39,41,42,46,48,52-4,52-5,19,70; переулок Утеулиева 2, 6, 7-15,17,19; улица С.Акказиева 1-205 (нечетная сторона), 20-174 (четная сторона); улица Родниковая 1-63 (нечетная сторона), 2-62 (четная сторона); улица Ат-Тарази 1-125 (нечетная сторона), 2-88 (четная сторона); 2 переулок Ат-Тарази 1-13 (нечетная сторона), 2-8 (четная сторона); 1 переулок Мирзояна 1-79 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона); 3 переулок Мирзояна 1-9 (нечетная сторона), 2-6 (четная сторона); 4 переулок Мирзояна 1-9 (нечетная сторона); 2-22 (четная сторона); тупик Мирзояна 3,4,9; переулок Канавский 1-13.
Избирательный участок №35
улица Рахмати 1,3,5,9,10,11-21(нечетная сторона),22,23-33(нечетная сторона); улица Бектурганова 9,21,23,27,30,33,35,37; улица Ленина 2,6,12,14,16,18; улица Капал 19-149; 3 переулок Капал 1-11,13,16,18,20; улица Сухамбаева 1-8,12,13,14-28(четная сторона), 32,34, 38,40; 1 тупик Сухамбаева 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22; улица Кашаганова 2, 4, 6, 8, 10-15, 17-24, 26, 27-60; улица Акбозова 1,3,4,5,6,7,9,10,14,15,16,18,20,24,26; 1 переулок Акбозова 1, 3, 10, 11, 14, 24; 2переулок Акбозова 7, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22; 3 переулок Акбозова 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22; проспект Абая 33-87; 2 переулок Абая 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; 4 переулок Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19-28; тупик Койгельды 1, 1А, 3; улица Аскарова 5-49 (нечетная сторона), 2-96 (кроме домов №35, 43); 1 переулок Аскарова 1-36; 2 переулок Аскарова 1-8, 13, 14, 17-21, 24, 26, 28, 30, 32, 34; 1 переулок Кашаганова, 2 переулок Кашаганова, 3 переулок Кашаганова 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30; улица Пушкина 23-31; 2 переулок Капал 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 19; 3 переулок Капал 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
Избирательный участок №36
улица Байзак батыра 3-17,25-33,37,39,41,45,47,49,49а (нечетная сторона); улица Бектурганова 18, 20-24, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 44а, 50; улица Кошеней 2-6, 9, 9а, 7а, 11, 11а, 13, 15, 16, 18-21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 35, 36, 39, 43/1, 43/2, 24, 10а, 56,76, 18, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63(1/2), 65(1/2), 69, 73, 75, 77, 79, 67; 1 переулок Кошеней 1, 3, 4, 8, 8а, 9, 10а, 11; 5 переулок Кошеней 1, 1а, 5 (нечетная сторона), 2, 2а, 4, 6, 10-16, 20-46, 50, 54-64, 68, 72, 74, 80-90, 94-102 90 (четная сторона); 6 переулок Кошеней 64, 66; улица Акмолинская 5, 10, 14, 15, 19, 22, 25, 27; переулокАкмолинская 1,7,8; улица Кылышбай акына 1-37а (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона); 1переулок Кылышбай акына 1, 3, 4, 4-б,5,7,7а,8,9,10,10а,12,14; 2 переулок Кылышбай акына 2,3,5,7-б,9-13,15,17,20, 21, 37; улица Пирогова 7,7а,9,11,15,17,17а,19,21-29,37-51, 55, 57, 61, 65-77 (нечетная сторона); 4 переулок Пирогова 1,2,4-7,7а,8,9,10; улица Капал 1-7,10,11,15,18-22,24,28,30,32,33, 38,40,44,46, 48,50,52; 1переулок Капал 1,2,4,5,7,8, 10, 11, 13, 14, 16, 17; улица Рыночная 1-1519,21 (нечетная сторона), 12, 12а, 16, 18, 20а,22-30,34-40,46,48,52,52а,56,8,62-72 (четная сторона); улица Лысенко 2, 2б, 2а, 3, 4, 6,6а,8,10-15,17а,18,21,31,33,34,41,49; улица Карагандинская 1,2,4,5,6,9,11,13-16,18-24, 24а,25,27,27а,28-32,34; улица Пушкина 8,11,12; улица Академика Павлова 1, 2, 4, 5, 8, 9,11-20; улица Адамбаева 1,2,4-13,18-23,25,27,31; переулок Адамбаева 1,2,3,5-24,26; улица Кулжабаева 3-11 (нечетная сторона); проспект Толе би 13,15,16,17,30, улица С.Акказиева 4,6,6-а,8,10,14; улица Артема 5,7,9,10,11,13,14,18; 1 переулок Артема 4; 2 переулок Артема 1,5,6,10; улица Казыбек би 2-34 (четная сторона); улица Герцена (четная сторона); проспект Абая 7-25(нечетная сторона).
Избирательный участок №37

Ташкент көшесі, 38-82 (жұп сан жағы), 8-10, 10А, 11-13, 14А, 15, 17А, 17Б, 17В, 19А, 19Б, 22, 26, 28; Аққошқар Әулие көшесі, 1-13, 15-52, 54-58; Рысбеков бұрылысы, 1-23; Әйтеке би 1-бұрылысы, 46-54 (жұп сан жағы); Қазыбек би көшесі, 3-43, 49 (тақ сан жағы); Қазыбек би 1-бұрылысы, 1-4, 4А, 5-7, 7А, 8; Қазыбек би 2-бұрылысы, 1, 2, 4-11, 13А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43; Қазыбек би 4-бұрылысы, 1-5, 7-12; Байзақ батыр көшесі, 42-54 (жұп сан жағы), 53-67 (тақ сан жағы); Абай даңғылы 127, 127А, 129, 129а, 131, 133, 135, 135Б, 139, 141, 145-149 (тақ сан жағы).
№33 сайлау учаскесі
Радищев көшесі, 2, 3, 38, 33, 40, 42, 44, 35, 46, 48, 50, 10, 18, 16, 7, 5, 5а; Радищев 1-бұрылысы, 10, 18, 16, 7, 5, 5а; Абай даңғылы, 121, 117, 123; Қазыбек би көшесі, 40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,104, 106,108,110,114,116; Төле би даңғылы, 39, 45, 47, 51, 43, 53; Әйтеке би 1-бұрылысы, 1,2, 3; Ленин көшесі, 1,3,5,7,9,11,13,13а, 15, 15а, 17; Бектұрғанов көшесі, 3; Байзақ батыр көшесі, 4-20, 26, 28, 34, 36 (жұп сан жағы); Қылышбай ақын көшесі, 40-50 (жұп сан жағы), 39-51 (тақ сан жағы); Төле би бұрылысы, 1, 5, 7, 7а, 9, 9а, 6, 4, 4а, 2а, 2; Қарахан көшесі, 5,9,10,11,13,15,17,18,19,21,33,15/1,17,52.
№34 сайлау учаскесі
Первомайский көшесі, 3, 5-7, 9-15, 15а, 16-20, 22-25; Зәуірбеков көшесі, 1, 1а, 2-32, 32а, 33-39, 39а, 40, 42, 44, 46, 46а, 48; Төле би даңғылы, 11Б, 9, 9а, 9б,11а, 3, 7; Тоғайлы көшесі, 30, 1-17, 19-40, 42-46; 8-Март 2-бұрылысы, 28, 30, 39, 41, 43, 36, 34, 32, 34а, 37; Калинин көшесі, 1-88 (екі жағы), Калинин 100-126; Балуан Шолақ көшесі, 1-13, 15-17, 21-24, 26-28, 30-32, 37, 39, 41, 42, 46, 48, 52-4, 52-5, 19, 70; Өтеулиев бұрылысы, 2, 6, 7-15, 17, 19; С.Аққазиев көшесі, 1-205 (тақ сан жағы), 20-174 (жұп сан жағы); Родниковая көшесі, 1-63 (тақ сан жағы) 2-62 (жұп сан жағы); Ат-Тарази көшесі, 1-125 (тақ сан жағы); 2-88 (жұп сан жағы); Ат-Тарази 2-бұрылысы, 1-13 (тақ сан жағы), 2-8 (жұп сан жағы); Мирзоян 1-бұрылысы, 1-79 (тақ сан жағы), 2-44 (жұп сан жағы); Мирзоян 3-бұрылысы, 1-9 (тақ сан жағы); 2-6 (жұп сан жағы); Мирзоян 4-бұрылысы, 1-9 (тақ сан жағы), 2-22 (жұп сан жағы); Мирзоян тұйығы, 3, 4, 9; Канавский бұрылысы, 1-13.
№35 сайлау учаскесі
Рахмати көшесі, 1, 3, 5, 9, 10, 11-21(тақ сан жағы), 22, 23-33 (тақ сан жағы); Бектұрғанов көшесі, 9, 21, 23, 27, 30, 33, 35, 37; Ленин көшесі, 2, 6, 12, 14, 16, 18; Қапал көшесі, 19-149; Қапал 3-бұрылысы, 1-11, 13, 16, 18, 20; Сухамбаев көшесі, 1-8, 12, 13, 14-28(жұп сан жағы), 32, 34, 38, 40; Сухамбаев 1-тұйығы 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22; Қашағанов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10-15, 17-24, 26, 27-60; Ақбозов көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26; Ақбозов 1-бұрылысы, 1, 3, 10, 11, 14, 24; Ақбозов 2-бұрылысы, 7, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22; Ақбозов 3-бұрылысы, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22; Абай даңғылы, 33-87; Абай 2-бұрылысы, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; Абай 4-даңғылы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19-28; Қойгелді тұйығы 1, 1А, 3; Асқаров көшесі, 5-49 (тақ сан жағы), 2-96 (№35, 43-тен басқалары); Асқаров 1-бұрылысы, 1-36, Асқаров 2-бұрылысы, 1-8, 13, 14, 17-21, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Қашағанов 1-бұрылысы, Қашағанов 2-бұрылысы, Қашағанов 3-бұрылысы, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30; Пушкин көшесі, 23-31; Қапал 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 19; Қапал 3-бұрылысы, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
№36 сайлау учаскесі
Байзақ батыр көшесі, 3-17, 25-33, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а (тақ сан жағы); Бектұрғанов көшесі, 18, 20-24, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 44а, 50; Көшеней көшесі, 2-6, 9, 9а, 7а, 11, 11а, 13, 15, 16, 18-21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 35, 36, 39, 43/1, 43/2, 24, 10а, 56, 76, 18, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63(1/2), 65(1/2), 69, 73, 75, 77, 79, 67; Көшеней 1–бұрылысы, 1, 3, 4, 8, 8а, 9, 10а, 11; Көшеней 5-бұрылысы, 1, 1а, 5 (тақ сан жағы), 2, 2а, 4, 6, 10-16, 20-46, 50, 54-64, 68, 72, 74, 80-90, 94-102 (жұп сан жағы); Көшеней 6-бұрылысы, 64, 66; Ақмола көшесі, 5, 10, 14, 15, 19, 22, 25, 27; Ақмола көшесінің бұрылысы, 1,7,8; Қылышбай ақын көшесі, 1-37а (тақ сан жағы), 2-38 (жұп сан жағы); Қылышбай ақын 1-бұрылысы, 1, 3, 4, 4-б, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 14; Қылышбай ақын 2-бұрылысы, 2, 3, 5, 7-б, 9-13, 15, 17, 20, 21, 37; Пирогов көшесі, 7, 7а, 9, 11, 15, 17, 17а, 19, 21-29, 37-51, 55, 57, 61, 65-77 (тақ сан жағы); Пирогов 4-бұрылысы, 1, 2, 4-7, 7а, 8, 9, 10; Қапал көшесі, 1-7, 10, 11, 15, 18-22, 24, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52; Қапал 1-бұрылысы, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, Рыночная көшесі, 1-15, 19, 21 (тақ сан жағы), 12, 12а, 16, 18, 20а, 22-30, 34-40, 46, 48, 52, 52а, 56, 8, 62-72 (жұп сан жағы); Лысенко көшесі, 2, 2б, 2а, 3, 4, 6, 6а, 8, 10-15, 17а, 18, 21, 31, 33, 34, 41, 49; Қарағанды көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 9, 11, 13-16, 18-24, 24а, 25, 27, 27а, 28-32, 34; Пушкин көшесі, 8, 11, 12; Академик Павлов көшесі, 1, 2, 4, 5, 8, 9, 11-20; Адамбаев көшесі, 1, 2, 4-13, 18-23, 25, 27, 31; Адамбаев бұрылысы, 1, 2, 3, 5-24, 26; Құлжабаев көшесі, 3-11 (тақ сан жағы); Төле би даңғылы, 13, 15, 16, 17, 30; С.Акказиев көшесі, 4, 6, 6-а, 8, 10, 14; Артем көшесі, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 18; Артем 1-бұрылысы, 4, 2; Артем бұрылысы, 1, 5, 6, 10; Қазыбек би көшесі, 2-34 (жұп сан жағы), Герцен көшесі, (жұп сан жағы), Абай даңғылы 7-25 (тақ сан жағы).
№37 сайлау учаскесі

улица Шасаидова 4,5,6,8,9,10,14-26,47,51,52,53,64,68,70; 1 проезд Степной 1,3,4, 5,5А,5Б,6,7,13А/1,13А/213А/3,15,17; 2 переулок Пирогова 2,4-9, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 23, 24,26,28,31,34,37,41,45,49,51; 2 проезд Степной 1, 1А/1, 1А/2, 1А/3,1А/4,2,6; 2 тупик Степной 2,4,6,8; 2-ая Степная 23-57 (нечетная сторона),1,3-7,9-21; 3 переулок Пирогова 1-4, 6; 3 переулок Пирогова 15; улица Абая 5; улица Автомобильная 30,33,34,35,44,45; улица Арычная 87,99,110,114,116,117; улица Кулжабаева 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24, 27-30, 34, 36, 38, 40, 42-44, 46-62, 65-71, 73, 77, 79, 83, 85; улица Молодогвардейская 2-10 (четная сторона), 17-27 (нечетная сторона); улица Пирогова 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 56/2, 30,32,34,40,44,46,49,50,52/1, 52/4, 56/1, 58, 60,62,64,66,74,80,82,84,86; улица Садовая 7,10,12; улица Сыпатай батыр 1,2; улица Таласская 137,140,144, 147,151,153,159; проспект Толе би 2,4,8,10; улица Центральная 5,6,29; улица Кошеней №2, 4, 10, 28, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 78 (четная сторона).
Избирательный участок №38
Массив Тонкуруш 5-13; улица Сенкибая 1-30; 1 переулок Сенкибая 1-14; 2 переулок Сенкибая 1-14; 3 переулок Сенкибая 1-15; улица Кошеней 85-176; 3 переулок Кошеней 1-38; 4 переулок Кошеней 1-73; 7 переулок Кошеней 1-13; 8 переулок Кошеней 1-9; улица Капал 88-140 (четная); 4 переулок Капал 1-59; 5 переулок Капал 1-37; 6 переулок Капал 1-33; улица Абая 6-42 (четная); 3 переулок Абая 1-57; улица Сыпатай Батыра 22-83; проспект Жамбыла 1-16; улица Береговая 1-39; улица Азербаева 10,12,14,16,18,20,22,24,32,34,36,38; улица Койгельды, 8-10.
Избирательный участок №39
улица Майкот акына 33, 37, 37А, 38, 40-52, 54, 56, 57, 58, 62, 64, 68 , 72, 76; улица Койгельды 16-26, 32, 36-42, 44А, 52-62, 68-80, 84-88, 88А, 90, 92, 98-104,112,114, (четная сторона); проспект Жамбыла 11, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27, 27А, 33, 37,39, 41А, 43, 43А, 47, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 85, 87, улица Пушкина 48, 50, 51, 52, 54, 59, 61, 66, 70, 75, 74, 76, 80, 81, 83, 84, 85,87, 88, 89, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98,99, 100, 101, 101А, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 117, 121, 123, 134, 136, 138; 1 переулок Садовый 29, 31, 33, 35, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 57, 60, 64, 68, 68А, 70, 74 до проспект Жамбыла; 1 переулок Сухамбаева 3-8, 11; 3 переулок Сухамбаева 7, 11, 13, 15, 17; улица Сухамбаева 55, 57, 59, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87А, 89, 88, 90, 92, 93А, 94, 93, 95, 98, 100, 104, 106А, 108, 110, 112, 114, 116; 2 переулок Сухамбаева 1-6, 7/1, 7/2, 8-10, 14, 15, 16, 18, 18А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 58; улица Акша батыра 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 61, 62, 63, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 96, 98, 101, 105, 107, 109; 3 переулок Бурыл 2, 2А, 3,4, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 18 ,19, 20, 21, 22, 30, 32, 34; улица Аскарова 55, 61-83, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114Б, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122Б,123,123а,124,125,128, 129, 132, 133, 135, 138, 141, 143-146, 149, 155, 157, 159 ,163, 165, 166; улица Кошек батыра 78-90; улица Т.Токтарова 1, 2, 4, 6, 8, 11-14, 15А, 17-22, 24-30, ЗОА,31, 33, 34, 35А, 41; улица Ленина 56, 58, 60, 62, 64А, 66, 62, 68А, 76 ,78, 82/1, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; улица Ленина 24, 24А, 25,42, 44,48,50, 52,57,63, 67,71,71А, 75,81,83,87; улица Казиева 2, 3, 4, 5,7, 8, 10, 11, 13, улица Акша батыр 1-5, 7, 8—13, 15А, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36; улица Койгельды 53, 57, 59, 63, 65, 69, 73, 75, 77, 81, 87, 89, 93, 97; улица Желтоксан 2-6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Сухэ батора 11, 12,16 ,18А, 21, 20, 21, 24, 25, 26, 30, 32 .34А, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 70; улица Майкот акына 1-4, 8,10-20, 23, 25,26, 28, 30,32,34; улица С.Датулы 30-33, 35, 37, 39, 41, 42, 42а, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59; 1переулок Сырым Датулы 1-44 (обе стороны); улица Токбергена 58, 60, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Кошек батыра 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 93, 94, 95; улица Ленина 89, 91, 93, 95; улица Койгельды 98-136.
Избирательный участок №40

Шасаидов көшесі, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14-26, 47, 51, 52, 53, 64, 68, 70; Степной 1-өткел, 1, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 13А/1, 13А/213 А/3, 15, 17; Пирогов 2-бұрылысы, 2, 4-9, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 28, 31, 34, 37, 41, 45, 49, 51; Степной 2-өткел, 1, 1А/1, 1А/2, 1А/3, 1А/4, 2, 6; Степной 2-тұйығы, 2, 4, 6, 8; Степная 2-ші 23-57 (тақ сан жағы),1,3-7,9-21; Пирогов 3-бұрылысы, 1-4, 6, Пирогов 3-бұрылысы 15; Абай көшесі, 5; Автомобильный көшесі, 30, 33, 34, 35, 44, 45; Арычная көшесі, 87, 99, 110, 114, 116, 117; Құлжабаев көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24, 27-30, 34, 36, 38, 40, 42-44, 46-62, 65-71, 73, 77, 79, 83, 85; Молодогвардейский көшесі, 2-10(жұп сан жағы), 17-27 (тақ сан жағы); Пирогов көшесі, 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 56/2, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 49, 50, 52/1, 52/4, 56/1, 58, 60, 62, 64, 66, 74, 80, 82, 84, 86; Садовая көшесі, 7,10,12; Сыпатай батыр көшесі, 1, 2; Талас көшесі, 137, 140, 144, 147, 151, 153, 159; Төле би даңғылы, 2, 4, 8, 10; Центральный көшесі, 5, 6, 29; Көшеней көшесі, №2, 4, 10, 28, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 78 (жұп сан жағы).
№38 сайлау учаскесі
Төңкеріс массиві, 5-13; Сеңкібай көшесі, 1-30; Сеңкібай 1-бұрылысы, 1-14; Сеңкібай 2-бұрылысы, 1-14; Сеңкібай 3-бұрылысы, 1-15; Көшеней көшесі, 85-176; Көшеней 3-бұрылысы, 1-38; Көшеней 4-бұрылысы, 1-73; Көшеней 7-бұрылысы; 1-13; Көшеней 8-бұрылысы, 1-9; Қапал көшесі, 88-140 (жұп сан жағы); Қапал 4-бұрылысы, 1-59; Қапал 5-бұрылысы, 1-37; Қапал 6-бұрылысы, 1-33, Абай көшесі, 6-42 (жұп жағы), Абай 3-бұрылысы, 1-57, Сыпатай батыр көшесі, 22-83; Жамбыл даңғылы, 1-16; Береговой көшесі, 1-39; Әзербаев көшесі, 1-10,12,14,16,18,20,22,24,32,34,36,38; Қойгелді көшесі, 8-10.
№39 сайлау учаскесі
Майкөт ақын көшесі, 33, 37, 37А, 38, 40-52, 54, 56, 57, 58, 62, 64, 68 , 72, 76; Қойгелді көшесі, 16-26, 32, 36-42, 44А, 52-62, 68-80, 84-88, 88А, 90, 92, 98-104, 112, 114 (жұп сан жағы); Жамбыл даңғылы, 11, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27, 27А, 33, 37,39, 41А, 43, 43А, 47, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 85, 87; Пушкин көшесі, 48, 50, 51, 52, 54, 59, 61, 66, 70, 75, 74, 76, 80, 81, 83, 84, 85,87, 88, 89, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 117, 121, 123, 134, 136, 138; Садовый 1-бұрылысы, 29, 31, 33, 35, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 57, 60, 64, 68, 68А, 70, 74 Жамбыл даңғылына дейін; Сухамбаев 1-бұрылысы, 3-8, 11; Сухамбаев 3-бұрылысы, 7, 11, 13, 15, 17; Сухамбаев көшесі, 55, 57, 59, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87А, 89, 88, 90, 92, 93А, 94, 93, 95, 98, 100, 104, 106А, 108, 110, 112, 114, 116; Сухамбаев 2-бұрылысы, 1-6, 7/1, 7/2, 8-10, 14, 15, 16, 18, 18А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 58; Ақша батыр көшесі, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 61, 62, 63, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 96, 98, 101, 105, 107, 109; Бұрыл 3-бұрылысы, 2, 2А, 3,4, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 18 ,19, 20, 21, 22, 30, 32, 34; Асқаров көшесі, 55, 61-83, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114Б, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122Б,123,123А,124,125,128, 129, 132, 133, 135, 138, 141, 143-146, 149, 155, 157, 159 ,163, 165, 166; Көшек батыр көшесі, 78-90; Т.Тоқтаров көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 11-14, 15А, 17-22, 24-30, ЗОА, 31, 33, 34, 35А, 41; Ленин көшесі, 56, 58, 60, 62, 64А, 66, 62, 68А, 76 ,78, 82/1, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; Ленин көшесі, 24, 24А, 25,42, 44, 48, 50, 52, 57, 63, 67, 71, 71А, 75, 81, 83, 87; Қазиев көшесі, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13; Ақша батыр көшесі, 1-5, 7, 8-13, 15А, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36; Қойгелді көшесі, 53, 57, 59, 63, 65, 69, 73, 75, 77, 81, 87, 89, 93, 97; Желтоқсан көшесі, 2-6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Сухэ-Батор көшесі, 11, 12, 16, 18А, 21, 20, 21, 24, 25, 26, 30, 32, 34А, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 70; Майкөт ақын көшесі, 1-4, 8, 10-20, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34; С.Датұлы көшесі, 30-33, 35, 37, 39, 41, 42, 42а, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59; С.Датұлы 1-бұрылысы, 1-44 (екі жағы); Тоқберген көшесі, 58, 60, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Көшек батыр көшесі, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 93, 94, 95; Ленин көшесі, 89, 91, 93, 95; Қойгелді көшесі, 98-136.
№40 сайлау учаскесі

Телецентр 1-11, 13, 14; проспект Жамбыла 9А
Избирательный участок №41
улица Сатбаева 1-12, 14, 16, 16а, 17а; проспект Жамбыла 16а, 16а/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, госпиталь МВД по улица Сатбаева 8,10.
Избирательный участок №42
улица Пацаева 1-5, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 33, 32, 34, 35, 37, 39; улица Ровненская 1-4, 8, 10, 11, 15, 16, 18, 20; переулок Ровненская 3, 5, 7, 9,13, 15, 18,20, 30; улица Мамбет батыра 1-5, 8-12, 14, 15, 18-23, 25, 26, 27, 30-32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 47, 49, 53, 54, 55, 51, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 84, 87, 89, 91, 94, 133, 134; 1 переулок Мамбет батыра, 2 переулок Мамбет батыра, 3 переулок Мамбет батыра, улица Смаилова, улица Жанасаз, улица Сенкибая 144-208 (четная сторона), 143-197 (нечетная сторона); улица Аулие ата 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12 –17, 20-34; улица Добровольского 3, 5-17, 19, 20, 21, 23; улица Волкова 1,2,4,6,8, 9, 12, 13, 15, 17,19, 20, 21, 23, 27, 75; улица Алатауская 3-10, 12, 14, 17, 18, 19, 2; тупик Алатау 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20; 1 переулок Алатау 10, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 179; улица Пригородная 1-4, 6-9, 11, 15, 17, 19; улица Жанболатова 1, 3, 4, 5, 7 ,9, 11-15, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 85, 105, 106, 107, 126, 131, 152, 266, садоводческие кооперативы "Родничок", "Родничок-1", "Мичуринец", "Педагог" и массив "Кайнар".
Избирательный участок №43
массив Тонкуруш 3, 4; улица Азербаева 101-157 , 151-181(нечетная сторона); 2 переулок Сенкибая, 4 переулок Сенкибая, 6 переулок Сенкибая, переулок Рима, улица Сенкибай 32-142 (четная сторона), 39-141 (нечетная сторона); 6 переулок Капал 14-46 (четная сторона), 35-85 (нечетная сторона); проспект Жамбыла 10-18; улица Капал 194-334 (четная сторона); переулок Жолбарыс хана; 8 переулок Кошеней , улица Кошеней 159-243 (нечетная сторона), 176-236 (четная сторона); улица Сыпатай батыра 85, 89, 92, 96, 97, 99, 105, 111, 112, 113.
Избирательный участок №44
улица Асимова 22, 24, 26, 27, 28, 29, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 121, 122 ,124, 126, 143, 144, 146, 148, 102, 104, 105, 107, 110, 128, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 187, 189, 191, 193; проспект Жамбыла 12А,14А,14Б; улица К.Азербаева 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45,47,49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 107, 112, 116, 117, 120, 122, 132, 134, 135, 137, 139, 141, 142, 190, 192, 194, 196, 198, 64, 68, 66, 70, 74, 76,78, 80, 82, 84, 88, 92, 102, 103,104,105, 106, 108,109, 110,111,113, 114,115, 118,119,121,123, 124, 125,126,127, 128,129, 131,133,138, 138А,143, 144, 146,147,148,149,151,152; улица Абланова 2, 4, 6, 22, 32, 42, 44, 1-3,5,7-21, 23-31,33-36,38,40; массив Тонкуруш 1,2; улица Улыкбека 7, 9, 21, 22, 25, 27, 28, 31, 15, 17, 20, 29, 33; улица Капал 237,241-255,259-275,279,283-301,305,307,311-325,329-341,345-375 (нечетная сторона); улицаРим 2-12, 16а, 34, 48, 58, 62, 68, 76, 78, 84, 96, 102, 110а, 8А, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112; улица Жылысбаева 1-58, 59 60-120, 122, 124, 126, 126а; улица Абдыбаева 7, 9, 10, 11, 12-36,38-52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81.
Избирательный участок №45

Телеорталық 1-11, 13, 14; Жамбыл даңғылы, 9А
№41 сайлау учаскесі
Сәтбаев көшесі, 1-12, 14, 16, 16а, 17а; Жамбыл даңғылы, 16а, 16а/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4; Сәтбаев көшесі, 8, 10 бойынша ІІМ госпиталі
№42 сайлау учаскесі
Пацаев көшесі, 1-5, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 33, 32, 34, 35, 37, 39; Ровненский көшесі, 1-4, 8, 10, 11, 15, 16, 18, 20; Ровненский бұрылысы, 3, 5, 7, 9,13, 15, 18,20, 30; Мәмбет батыр көшесі, 1-5, 8-12, 14, 15, 18-23, 25, 26, 27, 30-32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 47, 49, 53, 54, 55, 51, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 84, 87, 89, 91, 94, 133, 134; Мәмбет батыр 1,2,3-бұрылыстары, Смайлов көшесі, Жаңасаз көшесі, Сеңкібай көшесі, 144-208 (жұп сан жағы), 143-197 (тақ сан жағы); Әулие Ата көшесі, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12 –17, 20-34; Добровольский көшесі, 3, 5-17, 19, 20, 21, 23; Волков көшесі, 1,2,4,6,8, 9, 12, 13, 15, 17,19, 20, 21, 23, 27, 75; Алатау көшесі, 3-10, 12, 14, 17, 18, 19, 2; Алатау тұйығы 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20; Алатау 1-бұрылысы, 10, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 179; Пригородный көшесі,1-4, 6-9, 11, 15, 17, 19; Жанболатов көшесі,1, 3, 4, 5, 7 ,9, 11-15, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 85, 105, 106, 107, 126, 131, 152, 266; "Родничок", "Родничок-1", "Мичурин", "Педагог" саяжай кооперативтері және "Қайнар" алқабы.
№43 сайлау учаскесі
Төңкеріс массиві, 3, 4; Әзірбаев көшесі 101-157, 151-181(тақ сан жағы), Сеңкібай 2,4,6-бұрылысы, Рим бұрылысы, Сеңкібай көшесі, 32-142 (жұп сан жағы), 39-141 (тақ сан жағы); Қапал 6-бұрылысы, 14-46 (жұп сан жағы), 35-85 (тақ сан жағы); Жамбыл даңғылы, 10-18; Қапал көшесі, 194-334 (жұп сан жағы); Жолбарыс хан бұрылысы, Көшеней 8-бұрылысы, Көшеней көшесі, 159-243 (тақ сан жағы), 176-236 (жұп сан жағы); Сыпатай батыр көшесі, 85, 89, 92, 96, 97, 99, 105, 111, 112, 113.
№44 сайлау учаскесі
Әсімов көшесі, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 121, 122 ,124, 126, 143, 144, 146, 148, 102, 104, 105, 107, 110, 128, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 187, 189, 191, 193; Жамбыл даңғылы, 12А, 14А,14Б; Әзірбаев көшесі, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45,47,49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 107, 112, 116, 117, 120, 122, 132, 134, 135, 137, 139, 141, 142, 190, 192, 194, 196, 198, 64, 68, 66, 70, 74, 76,78, 80, 82, 84, 88, 92, 102, 103,104,105, 106, 108,109, 110,111,113, 114,115, 118,119,121,123, 124, 125,126,127, 128,129, 131,133,138, 138А, 143, 144, 146,147,148,149,151,152; Абланов көшесі, 2, 4, 6, 22, 32, 42, 44, 1-3,5,7-21, 23—31, 33-36, 38, 40; Төңкеріс массиві, 1,2; Ұлықбек көшесі, 7, 9, 21, 22, 25, 27, 28, 31, 15, 17, 20, 29, 33; Қапал көшесі, 237, 241-255, 259-275, 279, 283-301, 305, 307, 311-325, 329-341, 345-375 (тақ сан жағы); Рим көшесі, 2-12, 16а, 34, 48, 58, 62, 68, 76, 78, 84, 96, 102, 110а, 8А, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112; Жылысбаев көшесі, 1-58, 59 60-120, 122, 124, 126, 126а; Әбдібаев көшесі, 7, 9, 10, 11, 12-36, 38-52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81.
№45 сайлау учаскесі

улица Сатбаева 13, 17, 18, 19, 25А, 26; 2 переулок Красина 5, 6, 7, 10, 12; 3 переулок Красина 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Бостандыкская, 1, 2, 3, 4, 5, 6; 1 переулок Красина 1, 5, 7; 5 переулок Койбакова 2, 8, 10, 11, 12, 15, 16; улица Рима 1, 3; улица Койбакова, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 1 переулок Койбакова, 1, 3, 9; 2 переулок Койбакова, 1,2,3,4,8; 3 переулок Койбакова, 1, 7; 4 переулок Койбакова, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11; 5переулок Койбакова, 6; 7 переулок Койбакова, 4,5,6, 7,9; улица Р.Жолаева, улица Иманалиева, улица Гамалея, 7, 9, 15, 17, 19.
Избирательный участок №46
улица Сатпаева 1б, 15, улица Гамалея 14-22, улица Баласагун 3, 6-9, 11,13-16,20-24, 26-35, 37-39; улица Сухамбаева 97, 99,101,105, 107, 109, 111, 113,115, 117, 119, 121, 123, 129, 133, 135, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 154, 155, 157, 163,182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230; улица Качалова 1, 2, 4, 7, 9, 11-14,17, 18, 20, 21, 22, 24, 27-31, 33, 34, 38, 41-47,49,52, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83; проспект Жамбыла 20, 30, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 52, 58, 60, 62; улица Аскарова 148-292 (четная сторона), 167-251 (нечетная сторона); улица Койбакова 1-37; улица Мичурина 1-67 (обе стороны); улица Бруно 1-5, 7, 9; улица Коперника (обе стороны); улица Пушкина 140-до конца (четная сторона); улица Алексеева (обе стороны); 3 переулок Сухамбаева 10-72 (четная сторона) 31-69 (нечетная сторона); улица Косы батыра 1-49 (нечетная сторона), 2-66 (четная сторона); улица Макарова 2-18, 20а, 20б, 22, 22а, (четная сторона) 1-37 (нечетная сторона); улица Барбюса (обе стороны); улица Барбола 2-8; улица Синявина (обе стороны); улица Кольцевая, (обе стороны); улица Лазарева (обе стороны); улица Воинская (обе стороны); улица Крупская 77, 78, 79, 80, 82, 84; массив "Бурыл-А" включительно улица Жузбаева; улица Петрашевского 1-6; улица Коцюбинского, 2, 4, 6,, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Леси Украинки, 12-38 (четная сторона), 13-29 (нечетная сторона); улица Салкам Жангир; улица Сакиева.
Избирательный участок №47
улица Барбол 10-34; улица Гамалея 1-9, 6, 10, 12; улица Аскарова 253-309 (нечетная сторона); улица Петрашевского 7-35; Массив Бурыл Б,В.
Избирательный участок №48
проспект Жамбыла 70-102 (четная сторона); улица Пушкина 129-229 (нечетная сторона); улица Чернышова 2-24, 26-30, 32-39, 41,43,44-47, 49, 51, 53, 54, 58-61, 63-69,71,73-75,77, 79-85,87,91-92, 94-105,107,113, 115, 119,121,127,131, 133, 135, 137, 141,145,147,149, 151; улица Косы Батыра 49б, 51, 53, 55, 57, 5 9, 61, 68, 70, 72, 76, 78; улица Р. Абилхаирова, 1, 3-14, 16, 18, 20, 24; улица Каратауская 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 14-18, 20, 22; улица Яковлева 1, 2, 3-32,34,36; улица Бирлесу Енбекская 1-7, 9, 11-20; переулок Енбекская 1-18, 21, 23, 25; улица Крупская 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55; 1 переулок Ленина 1, 2, 5-9,11-17, 19, 22-26, 28 30 34 36 42 44 46 48; улица Ленина 101, 103, 105, 107, 110, 113-116, 118-124,127-131, 133-135,137-152,154, 156, 158, 162-164, 166; 3переулок Баласагуни 1-6, 8, 10, 12, 14, 16,18, 20-22,24-27, 31, 32, 34, 36, 38,48, 50, 54, 56, улица Баласагуни 43, 45, 47,49, 51, 53, 56, 5 9-61, 63, 65-69, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98, 102; улица Ш.Руставели 1-15, 17, 19-32, 34-37, 39,41, 43, 45,49, 51, 53, 54 -56, 59-81, 83-86, 88, 90, 92, 94, 96-105, 107, 113, 115; переулок Ш.Руставели 7-9; улица Кошек батыра, 100-306 (четная сторона).
Избирательный участок №49
улица Сулейменова 41,43,45-61,73/1,73/2,75/1,75/2,79-89,91-109,113-127,133,135-145,149-153,153/1,155-161,161/1,163-173,177-181,213-221, 221а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 227а, 229-235, (нечетная сторона), 102-120,122,126—154,154/1,156-184, 186, 186/1188, 190, 190/1, 190/2, 192, 194-214, 218, 220, 222, 222/1, 224-234, 238-270 (четная сторона); улица Новостройка 11/2, 1/3,2/3,2/4,3/3, 3/4, 5/1,5/3, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4,10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1,11/2,11/3,11/4, 12/1, 12/3, 12/4, 13/1,13/2,13/3,13/4; улица Султанбаева 10, 12, 13, 6, 17,21, 21,25,25/1,44,70,72,98,98а,106,134,138; улица Кадыралиева 1,2, 3,5, 7, 8, 10,11, 14, 16, 19, 20, 21,23,24,27,28,29,30,32,33,34, 36,38, 39,41,43, 45,47,48,50,51,53, 56, 57,59,75,77,80,83,85,87; улица Сатыбалдиева 1,2,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,17, 19,21,23,25,26,29,31,33,34,35,37,38,39,40,41, 42,44,43,45,46,47,48,49,50,51,52,55, 56,57,63,64,66,68,69,70,72,73,74,76,78,79,81, 81а,82,84,88,89,90,91,92,93,94,96,98, 100, 106; улица Кошек батыра 193-241, 245-283,287,289,291-301 (нечетная сторона); улица Саманта Смит, 1, 2, 4-8, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 20, 21/1,21/2,23-26,28,29,31,31/132,32/1,34,35, 37,39, 41,45, 49, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69; 4переулок Сулейменова 1-8, 10-13, 14,15, 16, 17,18, 20, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37,39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; улица Ниеткалиева , 64, 66, 68, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2; улица Болтирик шешена 20, 22, 24, 28,30, 32, 36, 34, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43а,44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 50/1, 50/2, 43, 45, 47, 47а,48/1, 49,51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 69,73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2; улица Чехова 2,3/1-11/2, 12, 12а, 12б, 12б/1, 12б/2, 12б/3, 12б/4, 13/1, 13/2, 15/1-21/2, 26,29,30; 1переулок Чехова 1, 3, 5, 10, 12, 16; 2переулок Чехова 1-4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2; улица Ж.Аппасовой 48/1-80/2 (четная сторона), 61/1-77/2; проезд Султанбаева 1/1-13/2 (нечетная сторона), 2-8, 12-42, 46-54, 56/1, 56/2, 58-64, 64/1, 66, 66/1, 66/2, 74, 78, 88, 90/1, 90/2, 92, 94/1, 94/2, 96; улица Химиков 1/1-9/2, 17/1-21/2, 25/1-29/2 (нечетная сторона), 2/1-8/2, 30/1-42/2 (четная сторона); улица Рысбек батыра 19/1-31/2, 35/1-45/2, 49/1-55/2 (нечетная сторона), 36/1-54/2 (четная сторона); улица Крупская 35, 1/1-31/2 (нечетная сторона); 3переулок Крупской 1, 2,3-8, 10-18, 20,21,25,25б,28,29,30б,34,39; улица Жумадилова 1, 2,3, 4, 5,7, 8,10, 11, 12,14, 13, 16, 17,18,20,23, 24,26, 29,31,33, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 67, 68,71,73,76,77а,78,79,79а,80,82,83,85,86, 87; улица Абдулина 2,4,8, 10, 17,18, 19,20,21,22, 23,24,24а,26, 27,29/4,31,32, 35, 36,40,41,41а,44, 45, 46,48, 49,53,61,64,68,76,76а; 1-переулок Абдулина, 1,3,5,7,9,13,15,17,23; 2-переулок Абдулина, 2,5,7,8; 3-переулок Абдулина, 2,3,4,5; 1-переулок Гипсовый 1/1,2/1,2/2,3, 4, 5/1,5/2, 6, 7, 8,9, 10, 11/1,11/2,12; 2-переулок Гипсовый 1, 2, 3, 4, 5, 6-16; улица К.Жалаири 18-48 (четная сторона) 11-27 (нечетная сторона); Ж.Сабалакова 5/1, 9,15а ,43,47, 54,55,58, 63,69,73.
Избирательный участок №50
Жилые дома мкр. "Астана".

Сәтбаев көшесі 13, 17, 18, 19, 25А, 26; Красин 2-бұрылысы, 5, 6, 7, 10, 12; Красин 3- бұрылысы, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Бостандық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6; Красин 1-бұрылысы, 1, 5, 7; Қойбақов 5-бұрылысы, 2, 8, 10, 11, 12, 15, 16; Рим көшесі, 1, 3; Қойбақов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Қойбаков 1-бұрылысы, 1, 3, 9; Қойбаков 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 8; Қойбаков 3-бұрылысы, 1, 7; Қойбақов 4-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11; Қойбаков 5-бұрылысы, 6; Қойбақов 7-бұрылысы, 4, 5, 6, 7, 9; Р.Жолаев көшесі, Иманалиев көшесі, Гамалея көшесі, 7,9,15,17,19.
№46 сайлау учаскесі
Сәтбаев көшесі, 1б, 15; Гамалей көшесі, 14-22; Баласағұн көшесі 3, 6-9, 11, 13-16, 20-24, 26-35, 37-39; Сухамбаев көшесі 97, 99,101,105, 107, 109, 111, 113,115, 117, 119, 121, 123, 129, 133, 135, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 154, 155, 157, 163,182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230; Качалов көшесі, 1, 2, 4, 7, 9, 11-14, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 27-31, 33, 34, 38, 41-47, 49, 52, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83; Жамбыл даңғылы, 20, 30, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 52, 58, 60, 62; Асқаров көшесі, 148-292 (жұп сан жағы), 167-251 (тақ сан жағы), Қойбақов көшесі, 1-37; Мичурин көшесі, 1-67 (екі жағы); Бруно көшесі, 1-5, 7, 9, Коперник көшесі, (екі жағы); Пушкин көшесі, 140-тан соңына дейін (жұп сан жағы); Алексеев көшесі, (екі жағы); Сухамбаев 3-бұрылысы, 10-72 (жұп сан жағы), 31-69 (тақ сан жағы); Қосы батыр көшесі, 1-49 (тақ сан жағы), 2-66 (жұп сан жағы); Макаров көшесі 2-18, 20а,20б,22а (жұп сан жағы), 1-37 (тақ сан жағы); Барбюс көшесі (екі жағы); Барбол көшесі 2-8; Синявин (екі жағы); Кольцевой көшесі (екі жағы); Лазарев көшесі (екі жағы); Войнская көшесі (екі жағы); Крупская көшесі, 77,78,79,80,82,84; "Бурыл А" алқабы Жүзбаев көшесімен қоса; Петрашевский көшесі 1-6; Коцюбинский көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Леси Украинки көшесі, 12-38 (жұп сан жағы), 13-29 (тақ сан жағы); Салқам Жәңгір көшесі; Сақиев көшесі.
№47 сайлау учаскесі
Барбол көшесі, 10-34; Гамалей көшесі, 1-9, 6, 10, 12; Асқаров көшесі, 253-309 (тақ сан жағы); Петрашевский көшесі, 7-35; "Бурыл Б,В" алқаптары.
№48 сайлау учаскесі
Жамбыл даңғылы, 70-102 (жұп сан жағы); Пушкин көшесі, 129-229 (тақ сан жағы); Чернышов көшесі, 2-24, 26-30, 32-39, 41,43,44-47, 49, 51, 53, 54, 58-61, 63-69, 71, 73-75, 77, 79-85, 87, 91-92, 94-105, 107, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 151; Қосы батыр көшесі, 49б, 51, 53, 55, 57, 5 9, 61, 68, 70, 72, 76, 78; Р.Әбілқайыров көшесі, 1, 3-14, 16, 18, 20, 24; Қаратау көшесі, 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 14-18, 20, 22; Яковлев көшесі, 1, 2, 3-32, 34, 36; Бірлесу Еңбек көшесі, 1-7, 9, 11-20; Еңбек бұрылысы, 1-18, 21, 23, 25; Крупская көшесі, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55; Ленин 1-бұрылысы, 1, 2, 5-9, 11-17, 19, 22-26, 28, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48; Ленин көшесі, 101, 103, 105, 107, 110, 113-116, 118-124, 127-131, 133-135, 137-152, 154, 156, 158, 162-164, 166; Баласағұн 3-бұрылысы, 1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-22, 24-27, 31, 32, 34, 36, 38, 48, 50, 54, 56; Баласағұн көшесі, 43, 45, 47,49, 51, 53, 56, 5 9-61, 63, 65-69, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98, 102; Ш.Руставели көшесі, 1-15, 17, 19-32, 34-37, 39,41, 43, 45,49, 51, 53, 54 -56, 59-81, 83-86, 88, 90, 92, 94, 96-105, 107, 113, 115; Ш.Руставели бұрылысы, 7-9; Көшек батыр көшесі, 100-306 (жұп сан жағы).
№49 сайлау учаскесі
Сүлейменов көшесі, 41, 43,45-61, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 79-89, 91-109, 113-127, 133, 135-145, 149-153, 153/1, 155—161, 161/1, 163-173, 177-181, 213-221, 221а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 227а, 229-235, (тақ сан жағы), 102-120, 122, 126—154, 154/1, 156-184, 186, 186/1188, 190, 190/1, 190/2, 192, 194-214, 218, 220, 222, 222/1, 224-234, 238-270 (жұп сан жағы); Новостройка көшесі, 1/2, 1/3,2/3,2/4,3/3, 3/4, 5/1,5/3, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4,10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1,11/2,11/3,11/4, 12/1, 12/3, 12/4, 13/1,13/2,13/3,13/4; Сұлтанбаев көшесі, 10, 12, 13, 6, 17,21, 21,25,25/1,44,70,72,98,98а,106,134,138; Қадыралиев көшесі, 1,2, 3,5, 7, 8, 10,11, 14, 16, 19, 20, 21,23,24,27,28,29,30,32,33,34, 36,38, 39,41,43, 45,47,48,50,51,53, 56, 57,59,75,77,80,83,85,87; Сатыбалдиев көшесі, 1,2,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,17, 19,21,23,25,26,29,31,33,34,35,37,38,39,40,41, 42, 44, 43,45, 46, 47,48, 49,50,51,52, 55,56,57,63,64,66,68,69,70,72,73,74,76,78,79,81,81а,82,84,88,89,90,91,92,93,94,96,98, 100,106; Көшек батыр көшесі, 193-241, 245-283, 287, 289,291-301 (тақ сан жағы); Саманта Смит көшесі, 1, 2, 4-8, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 20, 21/1, 21/2, 23-26, 28, 29, 31, 31/132, 32/1, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69; Сүлейменов 4-бұрылысы, 1-8, 10-13, 14,15, 16, 17,18, 20, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37,39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Ниетқалиев көшесі, 64, 66, 68, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2; Бөлтірік шешен көшесі, 20, 22, 24, 28,30, 32, 36, 34, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43а,44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 50/1, 50/2, 43, 45, 47, 47а,48/1, 49,51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 69,73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2; Чехов көшесі, 2,3/1-11/2, 12, 12а, 12б, 12б/1, 12б/2, 12б/3, 12б/4, 13/1, 13/2, 15/1-21/2, 26,29,30; Чехов 1-бұрылысы, 1, 3, 5, 10, 12, 16; Чехов 2-бұрылысы, 1-4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2; Ж.Аппасов көшесі, 48/1-80/2 (жұп сан жағы), 61/1-77/2; Сұлтанбаев өткелі, 1/1-13/2 (тақ сан жағы), 2-8, 12-42, 46-54, 56/1, 56/2, 58-64, 64/1, 66, 66/1, 66/2, 74, 78, 88, 90/1, 90/2, 92, 94/1, 94/2, 96; Химик көшесі, 1/1-9/2, 17/1-21/2, 25/1-29/2 (тақ сан жағы), 2/1-8/2, 30/1- 42/2 (жұп сан жағы); Рысбек батыр көшесі, 19/1-31/2, 35/1-45/2, 49/1-55/2 (тақ сан жағы), 36/1-54/2 (жұп сан жағы); Крупская көшесі, 35, 1/1-31/2 (тақ сан жағы); Крупская 3-бұрылысы, 1, 2,3-8, 10-18, 20,21,25,25б,28,29,30б,34,39; Жұмаділов көшесі, 1, 2,3, 4, 5,7, 8,10, 11, 12,14, 13, 16, 17,18,20,23, 24,26, 29,31,33, 36, 37,38,39, 40, 42, 46,49,51,52,53,54,55,59,61,62, 67, 68,71,73,76,77а,78,79,79а,80,82,83,85,86, 87; Абдулин көшесі, 2,4,8, 10, 17,18, 19,20,21,22, 23,24,24а,26, 27,29/4,31,32, 35, 36,40,41,41а,44, 45, 46,48, 49,53,61,64,68,76,76а; Абдулин 1-бұрылысы, 1,3,5,7,9,13,15,17,23; Абдулин 2-бұрылысы 2,5,7,8; Абдулин 3-ші бұрылысы 2,3,4,5; Гипсовый 1-бұрылысы, 1/1,2/1,2/2,3, 4, 5/1,5/2, 6, 7, 8,9, 10, 11/1,11/2,12; Гипсовый 2-бұрылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6-16; Қ.Жалаири көшесі, 18-48 (жұп сан жағы), 11-27 (тақ сан жағы); Ж.Сабалақов көшесі, 5/1, 9, 15а, 43, 47, 54, 55, 58, 63, 69, 73.
№50 сайлау учаскесі
"Астана" мөлтек ауданының тұрғын үйлері.

улица Завкомовская 12а, 40, 22, 7, 30, 13, 27, 26, 36, 28, 24, 34, 9, 14, 15, 20, 16, 23, 11, 21, 17, 31, 29, 25, 18, 19, 38, 32; улица Ж. Аппасовой 2а, 10А, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Избирательный участок №51
улица Рысбек батыра 2, 2а, 4, 6, 6а, 8а, 12-34 (четная сторона); улица Рысбек батыра 1, 3, 5,7, 9, 9а; переулок Рысбек батыра 3,5, улица Ниеткалиева 57-89 (нечетная сторона); улица Улбике Акына 114-154 (четная сторона); улица Толе би 78, 80, 82, 90а, 92-114(четная сторона); улица К.Жалаири 1,2,3,4,6-10,12,14,16; 1переулок К.Жалаири 1, 2, 4-10, 10а, 11, 12, 14, 15, 17-20, 22, 24, 25, 26, 28; улица Ломоносова 8, 10-25, 27, 29; улица Рахимова 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64; 1 переулок Рахимова 1, 3-9, 11; 2переулок Рахимова 1, 6; улица Рахимова 51,53 (нечетная сторона),42-64 (четная сторона); тупик Рахимова 1а.
Избирательный участок №52
улица Ниеткалиева 6-14, 22, 26, 28, 32, 36-42, 48, 54, 56, 60, 62 (четная сторона), 13, 15, 21-33, 43, 47-55 (нечетная сторона); улица Болтирик шешен 1-18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41; 1переулок Болтирик шешен 2-42 (четная сторона) (кроме дома №24); 2переулок Болтирик шешен 1-22, 24; 3 переулок Болтирик шешен 1-34 (кроме домов №26, 27, 36, 38, 40); улица Сауранбаева 1-7, 9-11, 13-19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35; 1переулок Сауранбаева 1-39, 41-47; 2 переулок Сауранбаева 1-18, 20-22, 26, 27, 29; улица Сулейменова 21-31, 35-39 (нечетная сторона); проспект Жамбыла 115, 119; улица Рахимова 2-34, 34\1-38/2, 40 (четная сторона); улица Достоевского 18, 20, 22, 23, 25, 27/1, 27/2, 29, 31, 35; улица Улбике акына 41-45, 45а, 47-53, 55/1, 55/2, 57-61, 65-89, 91/1-95/2, 97, 99 (нечетная сторона); улица Баласагуни 101-139 (нечетная сторона), 142-148, 152-182 (четная сторона); 3 переулок Сулейменова 1-14, 16, 18; улица Ломоносова 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/2, 5/3, 6/1,6/2,6/3,6/4,7/1,7/2,7/3; улица Улбике акына 58-78, 82-102, 106-112 (четная сторона).
Избирательный участок №53
1 переулок Крупской 1-24; 2 переулок Крупской 1-35; 2 переулок С.Датова 1-31; 2 переулок Улбике акына 4-29; 1переулок Х. Мукана 1-12; 2 переулок Х.Мукана 1-14; 3 переулок Х. Мукана 2-11; 1 переулок Баласагуни 1-12; 2 переулок Баласагуни 1-12; улица Баласагуни 104-140 (четная сторона), 73-99а (нечетная сторона); переулок Богуна 1-20; улица Сырым Датова 61-103 (нечетная сторона), 62-110 (четная сторона); проспект Жамбыла 106-156 (четная сторона); улица Касымбекова 30-66 (четная сторона), 33-71 (нечетная сторона); улица Крупская 2-52 (четная сторона); улица Х. Мукана 58-108 (четная сторона), 65-107 (нечетная сторона); переулок Макаренко 1-19; улица Токбергена 63-107 (нечетная сторона), 90-142 (четная сторона); улица Улбике акына 2-56 (четная сторона), 3-37 (нечетная сторона); улица Сулейменова 36-96 (четная сторона); улица Кошек батыра 97-191 (нечетная сторона); улица Кошек батыра 97-191 (нечетная сторона).
Избирательный участок №54

Завкомовский көшесі,12а, 40, 22, 7, 30, 13, 27, 26, 36, 28, 24, 34, 9, 14, 15, 20, 16, 23, 11, 21, 17, 31, 29, 25, 18, 19, 38, 32; Ж.Аппасов көшесі, 2а, 10А, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
№51 сайлау учаскесі
Рысбек батыр көшесі, 2, 2а, 4, 6, 6а, 8а, 12-34 (жұп сан жағы); Рысбек батыр көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 9а; Рысбек батыр бұрылысы, 3, 5; Ниетқалиев көшесі, 57-89 (тақ сан жағы); Ұлбике ақын көшесі, 114-154 (жұп сан жағы); Төле би даңғылы 78, 80, 82, 90а, 92-114 (жұп сан жағы), Қ.Жалаири көшесі 1,2, 3,4, 6-10, 12,14,16; Қ.Жалаири 1-бұрылысы 1, 2, 4-10, 10а, 11, 12, 14, 15, 17-20, 22, 24, 25, 26, 28, Ломоносов көшесі, 8, 10-25, 27,29; Рахимов көшесі, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64; Рахимов 1-бұрылысы, 1, 3-9, 11; Рахимов 2-бұрылысы 1, 6; Рахимов көшесі, 51,53 (тақ сан жағы), 42-64 (жұп сан жағы); Рахимов көшесінің тұйығы, 1а.
№52 сайлау учаскесі
Ниетқалиев көшесі, 6-14, 22, 26, 28, 32, 36-42, 48, 54, 56, 60, 62 (жұп сан жағы), 13, 15, 21-33, 43, 47-55 (тақ сан жағы); Бөлтірік шешен 1-18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41; Бөлтірік шешен 1-бұрылысы, 2-42 (жұп сан жағы) (№24-тен басқа үйлер); Бөлтірік шешен 2-бұрылысы 1-22, 24; Бөлтірік шешен 3-бұрылысы 1-34 (№26, 27, 36, 38, 40-тан басқа үйлер); Сауранбаев көшесі, 1-7, 9-11, 13-19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35; Сауранбаев 1-бұрылысы, 1-39, 41-47; Сауранбаев 2-бұрылысы, 1-18, 20-22, 26, 27, 29; Сүлейменов көшесі, 21-31, 35-39 (тақ сан жағы); Жамбыл даңғылы, 115, 119; Рахимов көшесі, 2-34, 34/1-38/2, 40 (жұп сан жағы); Достоевский көшесі, 18, 20, 22, 23, 25, 27/1, 27/2, 29, 31, 35; Ұлбике ақын көшесі, 41-45, 45а, 47-53, 55/1, 55/2, 57-61, 65-89, 91/1-95/2, 97, 99 (тақ сан жағы); Баласағұн көшесі, 101-139 (тақ сан жағы), 142-148, 152-182 (жұп сан жағы); Сулейменов 3-бұрылысы 1-14, 16, 18; Ломоносов көшесі,1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/2, 5/3, 6/1,6/2,6/3,6/4,7/1,7/2,7/3; Ұлбике ақын көшесі, 58-78, 82-102, 106-112 (жұп сан жағы).
№53 сайлау учаскесі
Крупская 1-бұрылысы 1-24; Крупская 2-бұрылысы, 1-35; С.Датов 2-бұрылысы, 1-31; Ұлбике ақын 2-бұрылысы, 4-29; Х.Мұқан 1-бұрылысы 1-12; Х.Мұқан 2-бұрылысы 1-14; Х.Мұқан 3-бұрылысы 2-11; Баласағұн 1-бұрылысы, 1-12; Баласағұн 2-бұрылысы, 1-12; Баласағұн көшесі, 104-140 (жұп сан жағы), 73-99а (тақ сан жағы); Богуна бұрылысы, 1-20, С.Датов көшесі, 61-103 (тақ сан жағы), 62-110 (жұп сан жағы); Жамбыл даңғылы, 106-156 (жұп сан жағы), Қасымбеков көшесі, 30-66 (жұп сан жағы), 33-71 (тақ сан жағы); Крупская көшесі 2-52 (жұп сан жағы); Х.Мұқан көшесі, 58-108 (жұп сан жағы), 65-107 (тақ сан жағы); Макаренко бұрылысы, 1-19, Тоқберген көшесі 63-107 (тақ сан жағы), 90-142 (жұп сан жағы); Ұлбике ақын көшесі, 2-56 (жұп сан жағы), 3-37 (тақ сан жағы); Сүлейменов көшесі, 36-96 (жұп сан жағы); Көшек батыр көшесі, 97-191 (тақ сан жағы).
№54 сайлау учаскесі

1 переулок Абая 1-9, 11-19, 21-25, 27-33, 35, 35а, 38, 39, 41, 42, 43, 45а, 46, 50, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 69,70б, 72, 74; улица Ярошбаева 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 31,32, 34, 34а, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74; улица Кошек батыра 2-8, 10, 12, 16, 24, 34,-38, 42-46, 50-76 (четная сторона); улица Койгельды 118, 118а, 122-134, 134а, 136-138, (четная сторона); улица Ленина 24-34 (четная сторона); проспект Жамбыла 89-101,101А,103-107,107А,111; улица Койгельды 99-123; улица Кошек батыра 13, 15, 21А, 17, 25, 27, 31-37, 41, 45-51, 55-65; улица Сулейменова 8-16, 16А, 18, 20, 26, 30-34; 1 переулок Сулейменова 1-5, 6а, 7,9, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 25; улица Б.Турсунова 6-8, 8А, 9-13, 16, 17, 19,20,22,22А,24,26,28; улица Желтоксан 35-37, 39, 40, 40А, 41-44, 46, 46\1, 47-49, 49А, 50-59, 61-70, 72, 76; улица Апсеметова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6-8, 10, 13, 14, 16, 18, 20, 21а, 22-26, 28-30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 44, 44а, 46, 48; улица Сырым Датова 1-14, 16, 17, 17а, 18-23, 25, 27-29; улица Токбергенова 1а, 3, 5, 6, 8,10-12,12А,13,14,16,19,21-23,25,28,29,32-39,41,43-46,48,48А, 50А, 50Б, 54,51, 53, 57, 59; улица Хаджи Мукана 1, 2, 2А,3, 4, 5, 6, 5А, 7-14, 14А, 15, 16, 16А, 17-21, 23-30, 33-37, 39, 40, 45, 46, 49-52, 55, 56, 57, 59, 61, 63; 2переулок Сулейменова 3, 5, 6, 7А, 7Б, 10-15; улица Касымбекова 1-17, 17А, 18-24,25А,26,27,27А,28,28А,29,31; улица Молдагуловой 1, 2, 4, 8, 12, 14, 14А, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 31, 32; 4 переулок Хаджи Мукана 1-17,19,21,23,27,29,31; улица Желтоксан 13-33 (нечетная сторона).
Избирательный участок №55
проспект Толе би 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 55б, 56, 57, 57в, 57А, 57б, 58, 59, 59А, 61; улица Желтоксан 71; 3 переулок Казыбек би 1,3; улица Айтеке би 2; улица Айтиева 1, 3, 5, 25, 27; проспект Абая 128, 130, 132, 134; улица Казыбек би 103, 113, 120, 140; улица Толе би 55б, 57б; жилой комплекс Атшабар.
Избирательный участок №56
улица Желтоксан 2; улица Койгельды 161,163,176,178,180,182; улица Ниеткалиева 2, 5, 7, 9, 9а; проспект Жамбыла 123.
Избирательный участок №57
1 переулокДостоевского 5; улица Рахимова, 1, 1а, 3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; переулок Достоевского 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 46, 50, 50а; улица Жубанышева , 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32,33,34, 35, 37, 39,43, 45,47,49, 51,52,53, 54, 56,58,60,62; проспект Жамбыла 170, 172; улица Толе би 72, 74, 76, 76б; улица Улбике акына, 101, 101а, 103, 105а, 105б, 107, 109, 111, 113, 115, 117; переулок Жубанышева, 10, 11, 12, 14, 16; улица Достоевского, 10, 12, 21, 21а, 21в; Жубанышева №1 (общежитие Жамбылского политехнического колледжа).
Избирательный участок №58

Абай 1-бұрылысы, 1-9, 11-19, 21-25, 27-33, 35, 35а, 38, 39, 41, 42, 43, 45а, 46, 50, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 69,70б, 72, 74; Ярошбаев көшесі, 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 31,32, 34, 34а, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Көшек батыр көшесі, 2-8, 10, 12, 16, 24, 34,-38, 42-46, 50-76 (жұп сан жағы); Қойгелді көшесі, 118, 118а, 122-134, 134а, 136-138, (жұп сан жағы); Ленин көшесі, 24-34 (жұп сан жағы); Жамбыл даңғылы, 89-101,101А,103-107,107А,111; Қойгелді көшесі, 99-123; Көшек батыр көшесі, 13, 15, 21А, 17, 25, 27, 31-37, 41, 45-51, 55-65; Сүлейменов көшесі, 8-16, 16А, 18, 20, 26, 30-34; Сүлейменов 1-бұрылысы,1-5, 6а, 7,9, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 25; Б.Тұрсынов көшесі, 6-8, 8А, 9-13, 16, 17, 19, 20, 22, 22А, 24, 26, 28; Желтоқсан көшесі, 35-37, 39, 40, 40А, 41-44, 46, 46\1, 47-49, 49А, 50-59, 61-70, 72, 76; Әпсеметов көшесі, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6-8, 10, 13, 14, 16, 18, 20, 21а, 22-26, 28-30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 44, 44а, 46, 48; С.Датов көшесі, 1-14, 16, 17, 17а, 18-23, 25, 27-29; Тоқбергенов көшесі, 1а, 3, 5, 6, 8, 10-12, 12А, 13, 14, 16, 19, 21-23, 25,28, 29, 32-39, 41, 43-46, 48, 48А, 50А, 50Б, 54, 51, 53, 57, 59; Қажымұқан көшесі,1, 2, 2А,3, 4, 5, 6, 5А, 7-14, 14А, 15, 16, 16А, 17-21, 23-30, 33-37, 39, 40, 45, 46, 49-52, 55, 56, 57, 59, 61, 63; Сүлейменов 2-бұрылысы, 3, 5, 6, 7А, 7Б, 10-15; Қасымбеков көшесі, 1-17, 17А, 18-24, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 31; Молдағұлова көшесі, 1, 2, 4, 8, 12, 14, 14А, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 31, 32; Қажымұқан 4-бұрылысы 1-17, 19, 21, 23, 27, 29, 31; Желтоқсан көшесі, 13-33 (тақ сан жағы).
№55 сайлау учаскесі
Төле би даңғылы, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 55б, 56, 57, 57в, 57А, 57б, 58, 59, 59А, 61; Желтоқсан көшесі, 71; Қазыбек би 3-бұрылысы, 1, 3; Әйтеке би көшесі, 2; Әйтиев көшесі, 1, 3, 5, 25, 27; Абай даңғылы, 128, 130, 132, 134; Қазыбек би көшесі, 103, 113, 120, 140; Төле би көшесі, 55б, 57б; Атшабар тұрғын үй кешені.
№56 сайлау учаскесі
Желтоқсан көшесі, 2; Қойгелді көшесі, 161, 163, 176, 178, 180, 182; Ниетқалиев көшесі, 2, 5, 7, 9, 9а; Жамбыл даңғылы, 123.
№57 сайлау учаскесі
Достоевский 1-бұрылысы 5; Рахимов көшесі, 1, 1а, 3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Достоевский бұрылысы, 5,5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 46, 50,50а; Жұбанышев көшесі, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Жамбыл даңғылы, 170, 172; Төле би көшесі, 72, 74, 76, 76б; Ұлбике ақын көшесі, 101, 101а, 103, 105а,105б, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Жұбанышев бұрылысы, 10, 11, 12, 14, 16; Достоевский көшесі,10, 12, 21, 21а,21в; Жұбанышев көшесі, 1 (Жамбыл политехникалық колледжінің жатақханасы).
№58 сайлау учаскесі

улица Желтоксан 90-116; переулок Койгелды 1-32, 34-64 (четная сторона), 68, 70; улица Конаева 60, 60а, 62а, 70-76, 82-88, 92-102 (четная сторона); улица Койгелды 211-229, 235, 233, 235 (нечетная сторона), 206-220, 222-248 (четная сторона); улица Глинки 1-27, (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона); 4 переулок Трудовой 2-20 (четная сторона), 1-19 (нечетная сторона); 3 переулок Трудовой 1,1а,3-21 (нечетная сторона), 2, 6-12, 16-20, 24-36 (четная сторона); улица С. Турусова 1-27 (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона); улица Репина 1-23,27-35 (нечетная сторона), 2-24 (четная сторона); улица Айтеке би 17-65, 69-77, 81-87 (нечетная сторона), 68-78,82,84,88-106 (четная сторона); улица Попова 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42а, 44, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 50а, 51, 58, 56, 54, 52; 2 переулок Трудовой 2-24 (четная сторона) 1-17 (нечетная сторона); улица Казыбек би 165, 167/2, 169-177,185,187,187а, 189-193 (нечетная сторона), 146-148 (четная сторона); улица Сарсенбаева 1-4,6, проспект Толе би 67, 71, 63, 75, 83, 85; проспект Жамбыла 135-141, 149, 155а, 155, 157-177 (нечетная сторона), 222, 220а, 220, 214, 212, 210, 208, 206, 204, 202, 200,198,196,186,182,178,180б,180а, 180г, 180а, 186, общ. 180; 3 переулок Учбулакский 19,19а,21,18,20, тупик 194; 3 переулок Айтеке би 1-15 (нечетная сторона) 2-14 (четная сторона); проезд Казыбек би 8, 10 а, 10; проспект Толе би 73, К.Турусова 3Д.
Избирательный участок №59
улица Айтиева, 6,8,8а; улица Айтеке би, 10,12,17, 24, 26,26а, 28, 28а,30,30а, 33; улица Аносова, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17в, 17б, 18, 20, 21, 22, 23; улица Желтоксан, 73, 80а, 80б, 82, 84, 86, 88, 88а; улица Казыбек би , 115, 117, 133, 135, 141, 143,144а; улица Койгельды, 64,82,175, 189, 190,192, 207, 209; 2 переулок Айтиева, 2,4,6, 8, 10.
Избирательный участок №60
1 переулок Дулати 1-119 (нечет. сторона) 2-46а (четная сторона); 2 переулок Дулати 1-21 (нечетная сторона), 2-24 (четная сторона); 1переулок Еспаева 21-41 (нечетная сторона) 50-72 (четная сторона); 2 переулок Еспаева 1-17 (нечетная сторона) 2-14 (четная сторона); 2 переулок Желтоксан 8, 16, 22, 45; 2 переулок Конаева 1-27 (нечетная сторона) 4-44 (четная сторона); улица С. Даненулы 1, 2 ,6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16-27, 30, 31, 33-42, 44, 45, 47-53, 55, 56-94 (четная сторона) 63-101 (нечетная сторона), 109, 113, 115, 120, 127, 161, 167, 169, 177, 183, 200, 204, 206, 217, 345; улица Дуйсебаева 41-75 (нечетная сторона) 34-78 (четная сторона); улица Дулати 101-139 (нечетная сторона) 88-128 (четная сторона); улица Есбаева 43-91(нечетная сторона) 36-96 (четная сторона); улица Желтоксан 168-196 (четная сторона); улица Койгельды 173, 176, 254, 258, 260, 264, 266, 272, 274, 276, 282, 292, 294, 298, 300, 303-349а (нечетная сторона) 254-352 (четная сторона); улица Комратова 1-139 (нечетная сторона) 2-150а (четная сторона); улица Конаева 53, 63а-81 (нечетная сторона); улица Левитана 1-5 (нечетная сторона) 2-26 (четная сторона); улица Озерная 1-37 (нечетная сторона) 2-36 (четная сторона); улица Панфилова 1-35 (нечетная сторона) 2-60 (четная сторона), 97, 296; переулок Даненулы 45-75а (нечетная сторона), 22-36 (четная сторона); переулок Станционная 1-37 (нечетная сторона) 2-36 (четная сторона); улица Тюленина 1-11, 12-14; переулок Панфилова 1-51 (нечетная сторона) 2-48 (четная сторона).
Избирательный участок №61

Желтоқсан көшесі, 90-116; Қойгелді бұрылысы, 1-32, 34-64 (жұп сан жағы), 68, 70; Қонаев көшесі, 60, 60а, 62а, 70-76, 82-88, 92-102 (жұп сан жағы); Қойгелді көшесі, 211-229, 235, 233, 235 (тақ сан жағы), 206-220, 222-248 (жұп сан жағы); Глинка көшесі, 1-27, (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы); Трудовой 4-бұрылысы, 2-20 (жұп сан жағы) 1-19 (тақ сан жағы); Трудовой 3-бұрылысы 1, 1а, 3-21 (тақ сан жағы), 2, 6-12, 16-20, 24-36 (жұп сан жағы); С.Тұрысов көшесі, 1-27 (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы); Репин көшесі, 1-23,27-35 (тақ сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы); Әйтеке би көшесі, 17-65, 69-77,81-87 (тақ сан жағы), 68-78, 82, 84, 88-106 (жұп сан жағы); Попов көшесі, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42а, 44, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 50а, 51, 58, 56, 54, 52; Трудовой 2-бұрылысы, 2-24 (жұп сан жағы), 1-17 (тақ сан жағы); Қазыбек би көшесі, 165, 167/2, 169-177, 185, 187, 187а, 189-193 (тақ сан жағы), 146-148 (жұп сан жағы); Сәрсенбаев көшесі, 1-4, 6; Төле би даңғылы, 67, 71, 63, 75, 83, 85; Жамбыл даңғылы, 135-141, 149, 155а, 155, 157-177 (тақ жағы), 222, 220а, 220, 214, 212, 210, 208, 206, 204, 202, 200, 198, 196, 186, 182, 178, 180б, 180а, 180г, 180а, 186, общ.180; Үш-бұлақ 3-бұрылысы, 19, 19а, 21, 18, 20, тұйығы 194; Әйтеке би 3-бұрылысы, 1-15 (тақ сан жағы), 2-14 (жұп жағы); Қазыбек би өткелі, 8, 10 а, 10; Төле би даңғылы, 73, Қ.Тұрысов, 3Д.
№59 сайлау учаскесі
Әйтиев көшесі 6,8,8а; Әйтеке би көшесі, 10,12,17, 24, 26,26а, 28, 28а,30,30а, 33; Аносов көшесі, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17в, 17б, 18, 20, 21, 22, 23; Желтоқсан көшесі, 73, 80а, 80б, 82, 84, 86, 88, 88а; Қазыбек би көшесі, 115, 117, 133, 135, 141, 143, 144а; Қойгелді көшесі, 64,82,175, 189, 190,192, 207, 209; Әйтиев 2-бұрылысы, 2,4,6, 8, 10.
№60 сайлау учаскесі
Дулати 1-бұрылысы, 1-119 (тақ сан жағы), 2-46а (жұп сан жағы); Дулати 2-бұрылысы, 1-21 (тақ сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы); Еспаев 1-бұрылысы, 21-41 (тақ сан жағы), 50-72 (жұп сан жағы); Еспаев 2-бұрылысы, 1-17 (тақ сан жағы), 2-14 (жұп сан жағы); Желтоқсан 2-бұрылысы, 8, 16, 22, 45; Қонаев 2-бұрылысы, 1-27 (тақ сан жағы), 4-44 (жұп сан жағы); С.Дәненұлы көшесі, 1, 2 , 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16-27, 30, 31, 33-42, 44, 45, 47-53, 55, 56-94 (жұп сан жағы), 63-101 (тақ сан жағы), 109, 113, 115, 120, 127, 161, 167, 169, 177, 183, 200, 204, 206, 217, 345; Дүйсебаев көшесі, 41-75 (тақ сан жағы), 34-78 (жұп сан жағы); Дулати көшесі, 101-139 (тақ сан жағы) 88-128 (жұп сан жағы); Есбаев көшесі, 43-91 (тақ сан жағы), 36-96 (жұп сан жағы); Желтоқсан көшесі, 168-196 (жұп сан жағы); Қойгелді көшесі, 173, 176, 254, 258, 260, 264, 266, 272, 274, 276, 282, 292, 294, 298, 300, 303-349а (тақ сан жағы), 254-352 (жұп сан жағы); Комратов көшесі, 1-139 (тақ сан жағы), 2-150а (жұп сан жағы); Қонаев көшесі, 53, 63а-81 (тақ сан жағы); Левитан көшесі, 1-5 (тақ сан жағы) 2-26 (жұп сан жағы); Озерный көшесі, 1-37 (тақ сан жағы) 2-36 (жұп сан жағы); Панфилов көшесі, 1-35 (тақ сан жағы) 2-60 (жұп сан жағы), 97, 296; Дәненұлы бұрылысы, 45-75а (тақ сан жағы), 22-36 (жұп сан жағы); Станционный бұрылысы 1-37 (тақ сан жағы), 2-36 (жұп сан жағы); Тюленин көшесі, 1-11, 12-14, Панфилов бұрылысы, 1-51 (тақ сан жағы), 2- 48 (жұп сан жағы).
№61 сайлау учаскесі

Ташкентская 244-340 (четная сторона); улица Добролюбова 23-57; улица Туркестанская 1-49; улица Кыпшакпаева 1-30; улица Смоленская 1-53; 1переулок Смоленский 1-14; 2 переулок Смоленский 2-32; 3 переулок Смоленский 1-23; 4 переулок Смоленкий 1-17; улица Каллаур Акима 1-47; 1 переулок Каллаур Акима 1-11; 2 переулок Каллаур Акима 1-11; 3переулок Каллаур Акима 1-15; улица Козлова 1-30; улица Опытная 1-44 (кроме 1"а"); улица Белинского 21-44, улица 2-я Элеваторный 41-57; 5 переулок Ташкентский 1-49, улица Лермонтова 13-133 (нечетная сторона); улица Кондратьева 1-122; улица Крылова 1-17; улица Западная 28-91; 1переулок Западная 1-14; 2переулок Западная 2-17; 3переулок Западная 1-15; улица М.Х.Дулати 130-167.
Избирательный участок №62
В границах: жилые дома № 2-16, 33,35 – микрорайон "Талас".
Избирательный участок №63
В границах: жилые дома № 17-30 – микрорайон "Талас", улица Опытная, 1"а".
Избирательный участок №64
В границах: жилые дома № 1,2,3,6,7,11,12,13,23,24 – микрорайон "Жайлау".
Избирательный участок №65
В границах: жилые дома № 4/1, 4, 5, 5а, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25- микрорайон "Жайлау".
Избирательный участок №66
В границах: жилые дома № 1-15,28,35,36,38- микрорайон "Салтанат".
Избирательный участок №67
В границах: жилые дома № 16-27,29-31- микрорайон "Салтанат".
Избирательный участок №68
В границах: жилые дома № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 29, 32, 33, 41- микрорайон "Ак булак".
Избирательный участок №69
В границах: жилые дома № 1-7,14,15,21-25 - микрорайон "Ак булак"; проспект Толе би, 91,93.
Избирательный участок №70
В границах: жилые дома № 1-17, 39, 44- микрорайон "Каратау"; проспект Толе би, 95.
Избирательный участок №71
В границах: жилые дома № 18-33, 37а, 37б, 41,43- микрорайон "Каратау".
Избирательный участок №72
В границах: жилые дома № 1-8, 10, 15-19, 23, 24, 26- микрорайон "Карасу" (внутри все общежития).
Избирательный участок №73
В границах: жилые дома № 4-11, 15-19, 20, 20а, 21, 29-32, 34, 36, 37, 38, жилого массива "Карасу".
Избирательный участок №74
В границах: жилые дома № 39,40,44-47,48-54- микрорайон "Самал".
Избирательный участок №75
В границах: жилые дома № 1-3,5-8,9-19,55-57 - микрорайон "Самал".
Избирательный участок №76
В границах: жилые дома № 20-27,30-36,38 - микрорайон "Самал".
Избирательный участок №77
В границах: жилые дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52 - микрорайон "Алатау".
Избирательный участок №78
В границах: жилые дома № 10, 11,12, 13-19, 39,40, 44, 45, 46 - микрорайон "Алатау"
Избирательный участок №79

Ташкент көшесі, 244-340 (жұп сан жағы); Добролюбов көшесі, 23-57; Түркістан көшесі, 1-49; Қыпшақбаев көшесі, 1-30; Смоленский көшесі, 1-53; Смоленский 1-бұрылысы, 1-14; Смоленский 2-бұрылысы, 2-32; Смоленский 3-бұрылысы, 1-23; Смоленкий 4-бұрылысы, 1-17; Қалауыр Әкім көшесі, 1-47; Қалауыр Әкім 1-бұрылысы, 1-11; Қалауыр Әкім 2-бұрылысы 1-11; Қалауыр Әкім 3-бұрылысы, 1-15; Козлов көшесі, 1-30; Опытный көшесі, 1-44 ( 1"а"-дан басқалары); Белинский көшесі, 21-44; 2-ші Элеваторный көшесі, 41-57; Ташкент 5-бұрылысы, 1-49; Лермонтов көшесі, 13-133 (тақ сан жағы); Кондратьев көшесі, 1-122; Крылов көшесі, 1-17; Западный көшесі, 28-91; Западный 1-бұрылысы, 1-14; Западный 2-бұрылысы, 2-17; Западный 3-бұрылысы, 1-15; М.Х.Дулати көшесі, 130-167.
№62 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 2-16, 33, 35 тұрғын үйлері – "Талас" мөлтек ауданы.
№63 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 17-30 тұрғын үйлері – "Талас" мөлтек ауданы, Опытный көшесі, 1"а".
№64 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 13, 23, 24 тұрғын үйлері, "Жайлау" мөлтек ауданы.
№65 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 4/1, 4, 5, 5а, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 тұрғын үйлері, "Жайлау" мөлтек ауданы.
№66 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1-15, 28, 35, 36, 38 тұрғын үйлері, "Салтанат" мөлтек ауданы.
№67 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 16-27, 29-31 тұрғын үйлері, "Салтанат" мөлтек ауданы.
№68 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 тұрғын үйлері, "Ақбұлақ" мөлтек ауданы.
№69 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1-7, 14, 15, 21-25 тұрғын үйлері, "Ақбұлақ" мөлтек ауданы; Төле би даңғылы, 91, 93.
№70 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1-17, 39, 44 тұрғын үйлері, "Қаратау" мөлтек ауданы; Төле би даңғылы, 95.
№71 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 18-33, 37а, 37б, 41, 43 тұрғын үйлері, "Қаратау" мөлтек ауданы.
№72 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1-8, 10, 15-19, 23, 24, 26 тұрғын үйлері, "Карасу" мөлтек ауданы (Ішіне барлық жатақханалар кіреді).
№73 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 4-11, 15-19, 20, 20а, 21, 29-32, 34, 36, 37, 38 тұрғын үйлері, "Қарасу" алқабы.
№74 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 39, 40, 44-47, 48-54 тұрғын үйлері, "Самал" мөлтек ауданы.
№75 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1-3, 5-8, 8а, 9-19, 55-57 тұрғын үйлері, "Самал" мөлтек ауданы.
№76 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 20-27, 30-36, 38 тұрғын үйлері, "Самал" мөлтек ауданы.
№77 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51 52 тұрғын үйлері, "Алатау" мөлтек ауданы.
№78 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46 тұрғын үйлері, "Алатау" мөлтек ауданы.
№79 сайлау учаскесі

В границах: жилые дома № 20, 22, 23,24, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 - микрорайон "Алатау".
Избирательный участок №80
В границах: жилые дома № 1, 2, 2а, 3-8, 8а, 9-12, 15, 16, 21 – микрорайон "Мынбулак".
Избирательный участок №81
В границах: жилые дома № 44, 45, 46, 47, 51, 52, 52а, 49, 49а, 57, 58, 67, 54, 55, 56, 60, 65, 63, 59, 62, 61, 53, 36, 66 - микрорайон "Мынбулак".
Избирательный участок №82
В границах: жилые дома 14, 19, 13, 37, 31, 30, 29, 25, 24, 18, 18а, 17, 30а, 28, 50,48, 40, 41, 39, 38, 33, 32, 27, 27а, 26, 20 - микрорайон "Мынбулак".
Избирательный участок №83
микрорайон "Аса" 13-19, 21, 27, 28, 30; жилой массив "Коктем"; улица Айша биби 118 до улица Тауке хана; улица Фресно 135 до улица Тауке хана (нечетная сторона), 138 до улица Тауке хана (четная сторона); улица Абишева 113 до улица Тауке хана.
Избирательный участок №84
В границах: жилые дома № 1, 2,3, 4, 6, 8, 10, 11,12, 32, 32А - микрорайон "Аса"
Избирательный участок №85
В границах: жилые дома № 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 43 - микрорайон "Аса".
Избирательный участок №86
В границах: жилые дома № 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25 - микрорайон "Жансая".
Избирательный участок №87
В границах: жилые дома № 26-30, 32-43 - микрорайон "Жансая".
Избирательный участок №88
улица Б.Момышулы 3,4,6,7,7Б,8,9,10-40,44 (четная сторона); проезд Санырак батыра 6,11,12; 1 переулок Б.Момышулы 1-15,17, 19, 21, 23; 2 переулок Б.Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 15, 17, 19,21, 23,25,27; 3 переулок Б.Момышулы 1-27 (нечетная сторона); улица Санырак батыра 2,3,4,5,6,7,11,12; 4 переулок Б.Момышулы 4, 6, 8, 10, 18, 20; улица М.Х.Дулати 12,16,20,44,97; улица Тауке хана 4/5, 1-13; улица Грушко 3-19; улица С.Лазо 1-21,23,25,27,29,31; улица Шымкентская 1А, 1Б, 1В, 1Г, 12,16,20, 5-15 (нечетная сторона); 2 переулок С.Лазо 1,2,3-19 (нечетная сторона); 3 переулок Автомобильной 1–15,17,19,21,23; улица Санырак батыра 2, 3, 5, 7, 11, 13; улица Хусаина 13, 14, 15, 19, 22,23, 27, 31, 38, 39, 41, 43, 45; улица Жумабаева 17-45 (нечетная сторона), улица Кудайбердиева 2, 4,15, 45, 51, 53, 57, 59, 63, 67; улица Толе би 109А, 111а,111, 113,119,121, 125,127,131,а,133,135,136а, 139,159,185, 187, 189, 193, 195, 214, 216, 218, 220, 227, 231, 235, 241, 269, 291, 115, 123, 129, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 155, 157, 163А, 165, 173, 175, 181, 177, 131, 137 ,141, 145, 173, 175, 181, 201, 203, 211, 223, 229А, 243, 245, 247, 251, 253, 257, 259, 233А, 237А, 249, 261, 267, 263, 273, 277, 279, 281, 283, 285; 2 переулок Автомобильной 1-11 (нечетная сторона); 1 переулок Автомобильный 2-14 (четная сторона), улица Автомобильная 1,3, 6-11,13,16,18,20,23-27,29,31.
Избирательный участок № 89
массив Колтоган, массив Жидели, массив Кызыл-Абад.
Избирательный участок № 90

Шекарасы: № 20, 22, 23,24, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 тұрғын үйлері, "Алатау" мөлтек ауданы.
№80 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1, 2, 2а, 3-8, 8а, 9-12, 15, 16, 21 тұрғын үйлері, "Мыңбұлақ" мөлтек ауданы.
№81 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 44, 45, 46, 47, 51, 52, 52а, 49, 49а, 57, 58, 67, 54, 55, 56, 60, 65, 63, 59, 62, 61, 53, 36, 66 тұрғын үйлері, "Мыңбұлақ" мөлтек ауданы.
№82 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 14, 19, 13, 37, 31, 30, 29, 25, 24, 18, 18а, 17, 30а, 28, 50, 48, 40, 41, 39, 38, 33, 32, 27, 27а, 26, 20 тұрғын үйлері, "Мыңбұлақ" мөлтек ауданы.
№83 сайлау учаскесі
"Аса" мөлтек ауданы, 13-19, 21, 27, 28, 30; "Көктем" тұрғын алқабы; Айша бибі көшесі 118-ден Тәуке хан көшесіне дейін, Фресно көшесі 135-тен Тәуке хан көшесіне дейін (тақ сан жағы), 138-ден Тәуке хан көшесіне дейін (жұп сан жағы), Әбішев көшесі 113-тен Тәуке хан көшесіне дейін.
№84 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 32, 32А тұрғын үйлері, "Аса" мөлтек ауданы
№85 сайлау учаскесі
Шекарасы: № 22,23,24,25, 25А, 26, 29, 31, 33,34,35,36,40,41,43 тұрғын үйлері, "Аса" мөлтек ауданы,
№86 сайлау учаскесі
Шекарасы: №1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25 тұрғын үйлері, "Жансая" мөлтек ауданы
№87сайлау учаскесі
Шекарасы: № 26-30, 32-43 тұрғын үйлері, "Жансая" мөлтек ауданы
№88 сайлау учаскесі
Б. Момышұлы көшесі, 3, 4, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10-40, 44 (жұп сан жағы); Саңырақ батыр өткелі 6,11,12; Б. Момышұлы 1-бұрылысы, 1-15, 17, 19, 21, 23; Б.Момышұлы 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Б.Момышұлы 3-бұрылысы, 1-27 (тақ сан жағы); Саңырақ батыр көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12; Б.Момышұлы 4-бұрылысы, 4, 6, 8, 10, 18, 20; М.Х.Дулати көшесі, 12, 16, 20, 44, 97; Тәуке хан көшесі, 4/5, 1-13; Грушко көшесі, 3-19; С.Лазо көшесі, 1-21, 23, 25, 27, 29, 31; Шымкент 1А, 1Б, 1В, 1Г, 12, 16, 20, 5-15 (тақ жағы); С.Лазо 2-бұрылысы, 1, 2, 3-19 (тақ сан жағы); Автомобильный 3-бұрылысы, 1–15, 17, 19, 21, 23; Саңырақ батыр көшесі 2, 3, 5, 7, 11, 13; Хусаин көшесі, 13, 14, 15, 19, 22, 23, 27, 31, 38, 39, 41, 43, 45: Жұмабаев көшесі, 17- 45 (тақ сан жағы); Құдайбердиев көшесі, 2, 4, 15, 45, 51, 53, 57, 59, 63, 67; Төле би даңғылы, 109А, 111а, 111, 113, 119, 121, 125, 127, 131а, 133, 135, 136а, 139, 159, 185, 187, 189, 193, 195, 214, 216, 218, 220, 227, 231, 235, 241, 269, 291, 115, 123, 129, 141, 143, 147, 149, 151, 153А, 153, 155, 157, 163А, 165, 173, 175, 181, 177, 131, 137 ,141, 145, 173, 175, 181, 201, 203, 211, 223, 229А, 243, 245, 247, 251, 253, 257, 259, 233А, 237А, 249, 261, 267, 263, 273, 277, 279, 281, 283, 285; Автомобильный 2-бұрылысы, 1-11 (тақ сан жағы); Автомобильный 1-бұрылысы, 2-14 (жұп сан жағы), Автомобильный көшесі, 1, 3, 6-11, 13, 16, 18, 20, 23-27, 29, 31.
№89 сайлау учаскесі
Көлтоған елді мекені, Жиделі елді мекені, Қызыл-Абад елді мекені.
№90 сайлау учаскесі

Кумшагал, разъезды 3504, 3498 км Казармы, дачные участки расположенные в близи Кумшагала.
Избирательный участок №91
Чолдала, лагерь, платина, дачные участки расположенные в близи Чолдалы.
Избирательный участок № 92
Областной противотуберкулезный диспансер, улица Аскарова, 278.
Избирательный участок № 93
Областной наркологический диспансер, улица Ленина 99.
Избирательный участок № 94
Областной детский противотуберкулезный санаторий, улица Малая Бесагашская, 1.
Избирательный участок № 95
ТОО "Санаторий имени Т.Рыскулова", улица Абая, 575.
Избирательный участок № 96
Жамбылская железнодорожная больница, улица Байзак батыра, 196.
Избирательный участок №97
Областной перинатальный центр, улица Крупская, 1б.
Избирательный участок №98
Областной психоневрологический диспансер, улица Аскарова, 277.
Избирательный участок №99
№1 городская больница, проспект Толе би, 64.
Избирательный участок №100
Областная больница, улица Айтиева, 2.
Избирательный участок №101
Городская больница №2, улица Рысбек батыра, 13, в составе перинатальный центр №1.
Избирательный участок №102
Областной кожно-венерологический диспансер, улица Аскарова, 282.
Избирательный участок №103
Дом-интернат для престарелых и инвалидов № 2, переулок Койбакова, 1а.
Избирательный участок №104
Областная детская инфекционная больница, улица Ленина, 153.
Избирательный участок №105
Дом-интернат для престарелых и инвалидов №1, улица Калаур Акима, 2.
Избирательный участок №106
Областной онкологический диспансер, улица К.Азербаева, 156.
Избирательный участок №107
Городская детская больница №1, микрорайон "Байтерек", 3.
Избирательный участок №108
Областной реабилитационный центр "Материнства и детства", улица Ултанбаева, 111.
Избирательный участок №109
Областная детская больница, микрорайон "Байтерек", 1.
Избирательный участок №110
Воинская часть №5513, проспект Толе би, 123.
Избирательный участок №111
Воинская часть №2035, улица Ашимбаева, 1.
Избирательный участок №112
ЖД 158/1 управление КУИС МЮ РК, проспект Жамбыла, 180.
Избирательный участок №462
улица Каратау 2, 3а, 9, 21, 35, 37, 39, 41, 43; переулок Каратау 1-10; 1 переулок Каратау 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; переулок Махамбет батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 56; улица Фосфоритная 17\1, 28, 29, 30, 32, 33, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74; проспект Толе би 122-162 (четная сторона); улица Исатая 5, 5а, 7, 7а, 10, 11, 12, 25, 36.
Избирательный участок №463

Құмшағал, Казарма 3504, 3498 км разъездері, ауылдық есепте тіркелген Құмшағал ауылы маңында орналасқан сайжай тұрғындары.
№91 сайлау учаскесі
Шөлдала, лагерь, су бөгеті, ауылдық есепте тіркелген Шөлдала ауылы маңында орналасқан сайжай тұрғындары.
№92 сайлау учаскесі
Облыстық туберкулезге қарсы диспансері (Асқаров көшесі, 278 үй).
№93 сайлау учаскесі
Облыстық наркологиялық диспансері ( Ленин көшесі, 99 үй).
№94 сайлау учаскесі
Облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториясы (Кіші Бесағаш көшесі, 1 үй).
№95 сайлау учаскесі
"Т. Рысқұлов атындағы шипажайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Абай көшесі, 575 үй).
№ 96 сайлау учаскесі
Жамбыл темір жол ауруханасы (Байзақ батыр көшесі, 196 үй).
№97 сайлау учаскесі
Облыстық перинаталдық орталығы (Крупская көшесі, 1б үй).
№98 сайлау учаскесі
Облыстық психоневрологиялық диспансері (Асқаров көшесі, 277 үй).
№99 сайлау учаскесі
№1 қалалық ауруханасы (Төле би даңғылы, 64 үй).
№100 сайлау учаскесі
Облыстық аурухана (Әйтиев көшесі, 2 үй).
№101 сайлау учаскесі
№2 қалалық аурухана (Рысбек батыр көшесі, 13 үй), құрамында №1 перзентхана.
№102 сайлау учаскесі
Облыстық тері-венерологиялық диспансері (Асқаров көшесі, 282 үй).
№103 сайлау учаскесі
№2 қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі (Қойбақов бұрылысы, 1а үй).
№104 сайлау учаскесі
Облыстық балалар жұқпалы ауруханасы (Ленин көшесі, 153).
№105 сайлау учаскесі
№1 қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі (Қалауыр Әкім көшесі, 2 үй).
№106 сайлау учаскесі
Облыстық онкологиялық диспансері (К.Әзірбаев көшесі, 156 үй).
№107 сайлау учаскесі
№1 қалалық балалар ауруханасы ("Бәйтерек" мөлтек ауданы, 3 үй).
№108 сайлау учаскесі
Облыстық ана мен баланы аялау орталығы (Ұлтанбаев көшесі, 111 үй).
№109 сайлау учаскесі
Облыстық балалар ауруханасы ("Бәйтерек" мөлтек ауданы, 1 үй).
№110 сайлау учаскесі
№5513 әскери бөлімі (Төле би даңғылы, 123 үй).
№111 сайлау учаскесі
№2035 әскери бөлімі (Әшімбаев көшесі, 1 үй).
№112 сайлау учаскесі
Жамбыл облысы бойынша ҚР ӘМ ТЖБК басқармасы ЖД 158/1, (Жамбыл даңғылы, 180 үй).
№462 сайлау учаскесі
Қаратау көшесі, 2, 3а, 9, 21, 35, 37, 39, 41, 43; Қаратау бұрылысы, 1-10, Қаратау 1-бұрылысы, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Махамбет көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 56; Фосфоритный көшесі, 17/1, 28, 29, 30, 32, 33, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74; Төле би даңғылы, 122-162 (жұп сан жағы); Исатай көшесі, 5, 5а, 7, 7а, 10, 11, 12, 25, 36.
№ 463 сайлау учаскесі

Жилые дома массива "Арай"; жилой массив "Коктем" (до 9 переулок улицы Фресно); улица Айша биби 2-116; улица Фресно 1-133 (нечетная сторона), 2-136 (четная сторона); улица Абишева 1-111, улица Абдирова, переулок Абишева.
Избирательный участок №464
Жилые дома мкр. "Байтерек".
улица Аэропортовская 2,3,1,8-12, 14; улица Т.Бигелдинова 1, 3,3А, 4, 5,6-18 (четная сторона), улица Мусабаева 1-15 (нечетная сторона), улица Аубакирова 1-12,14,18,20,22, Авиагородок 4-7,12,12А,13,13А,13Д, 1 переулок С.Лазо 2-20 (четная сторона).
Избирательный участок №465
Границы: дома №2-10, 14-60, 64-66 (четная сторона) улицы Дальняя, дома №1-9, 13/1, 13/2, 38 1-переулка улицы Ассинского, дом №2 2-переулка улицы Ассинского, дома №1, 3, 5, 9 3-переулка улицы Ассинского, дома №2-10 (четная сторона) 4-переулка улицы Ассинского, дома улиц Краснознаменского, Шуйского, Меркенского, Бурненского, Северо-восточного, массив Барысхан.
Избирательный участок №466
Границы: массив "Дальняя Карасу" (от улицы Байтана батыра до юго-восточной границы города Тараз).
Сноска. Приложение дополнено избирательными участками № 465 и № 466 в соответствии с решением акима города Тараз Жамбылской области от 19.12.2018 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).

"Арай" тұрғын алқабының үйлері; "Көктем" тұрғын алқабы (Фресно көшесінің 9 бұрылысына дейін); Айша бибі көшесі, 2-116; Фресно көшесі 1-133 (тақ сан жағы), 2-136 (жұп сан жағы); Әбішев көшесі 1-111; Әбдіров көшесі, Әбішев бұрылыстары.
№ 464 сайлау учаскесі
"Бәйтерек" мөлтек ауданының үйлері.
Аэропорт көшесі, 2, 3, 1, 8 - 12, 14; Т.Бигелдинов көшесі, 1, 3, 3А, 4, 5, 6-18 (жұп сан жағы); Мұсабаев көшесі, 1-15 (тақ сан жағы); Әубәкіров көшесі, 1-12, 14, 18, 20, 22; Авиагородок 4-7, 12, 12А, 13, 13А, 13Д; С.Лазо 1-бұрылысы, 2-20 (жұп сан жағы).
465 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шалғай көшесінің №2-10, 14-60, 64-66 (жұп сан жағы) үйлері, Аса көшесі 1-бұрылысының №1-9, 13/1, 13/2, 38 үйлері, Аса көшесі 2-бұрылысының №2 үйі, Аса көшесі 3-бұрылысының №1, 3, 5, 9 үйлері, Аса көшесі 4-бұрылысының №2-10 (жұп сан жағы) үйлері, Краснознаменский, Шу, Меркі, Бурненский, Солтүстік-шығыс көшелерінің үйлері, Барысхан тұрғын алқабы.
466 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Шалғай Қарасу" алқабы (Байтана батыр көшесінен Тараз қаласының оңтүстік-шығыс шекарасына дейін).".
Ескерту. Қосымша № 465 және № 466 сайлау учаскескілерімен толықтырылды – Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 19.12.2018 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).