О районном бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата Байзакского района Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 48-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2015 года № 2880
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –8 528 649 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1 207 310 тысяч тенге;
неналоговые поступления –950 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –46 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов –7 619 303 тысяч тенге;
2) затраты – 9 120 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 833 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 889 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 100 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 629 884 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) –629 884 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байзакского района Жамбылской области от 16.03.2016 № 52-7; 17.05.2016 № 2-2; 19.07.2016 № 5-3; 21.10.2016 № 7-2; 05.12.2016 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Объем субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2016 год установлено в размере 4 708 896 тысяч тенге.
Установить на 2016 – 2017 годы норматив распределения в районный бюджет поступлений по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере 24 000 тысяч тенге.
4. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год утвердить согласно приложению 4.
5. Размеры поступлений в 2016 году от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в Национальный фонд Республики Казахстан утвердить в соответствии с приложением 5.
6. Перечень бюджетных программ на 2016 год по аульным округам утвердить согласно приложению 6.

2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 2880 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 528 649 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 207 310 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 700 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 7 619 303 мың теңге;
2) шығындар – 9 120 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 833 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 889 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 4 100 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 629 884 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 629 884 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 16.03.2016 № 52-7; 17.05.2016 № 2-2; 19.07.2016 № 5-3; 21.10.2016 № 7-2; 05.12.2016 № 8-2 шешімдерімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 4 708 896 мың теңге белгіленген.
2016 – 2018 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 24 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Тлепов
Секретарь
районного маслихата Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года №48-3
Районный бюджет на 2016 год

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Тлепов
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№48-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

585 311
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 644
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
9 644
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 148 745
003
Общеобразовательное обучение
4 938 885
006
Дополнительное образование для детей
209 860
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
142 230
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
142 230
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
212 321
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
212 321
464
Отдел образования района (города областного значения)
176 165
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 257
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
83 506
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 496
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
24 214
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 713
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
444 409
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
165 282
005
Государственная адресная социальная помощь
5 029
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
121 863
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
38 390
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 450
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 450
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
230 782
002
Программа занятости
101 419
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 000

585 311
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 644
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9 644
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 148 745
003
Жалпы білім беру
4 938 885
006
Балаларға қосымша білім беру
209 860
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
142 230
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
142 230
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
212 321
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
212 321
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
176 165
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 257
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
83 506
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс -шараларды өткiзу
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 496
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық – медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
24 214
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31 713
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
444 409
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
165 282
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 029
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
121 863
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
38 390
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 450
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 450
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
230 782
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101 419
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 000

006
Оказание жилищной помощи
1 900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 780
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 748
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 618
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 017
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 167
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 294
021
Капитальные расходы государственного органа
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 534
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 534
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
289 147
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 582
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16 582
464
Отдел образования района (города областного значения)
71 662
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
71 662
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
197 961
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
181 344
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16 617
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 942
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 797
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
145
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
297 771
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 000
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
4 000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 780
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 748
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
56 618
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 017
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 361
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 167
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 294
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 534
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 534
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
289 147
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 582
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
16 582
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71 662
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
71 662
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
197 961
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
181 344
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
16 617
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 942
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 797
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
145
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
297 771
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 000
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
4 000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

8 404
010
Капитальные расходы государственного органа
200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 430
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 587
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 000
006
Капитальные расходы государственного органа
270
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
214 728
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 528
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 622
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 906
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
75 907
010
Развитие объектов сельского хозяйства
75 907
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
22 605
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 865
003
Капитальные расходы государственного органа
50
006
Организация санитарного убоя больных животных
5 195
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 695
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 800
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 688
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 448
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 240
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
83 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
83 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 714
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14 714
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

8 404
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 430
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 257
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 587
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
214 728
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 528
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 622
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 906
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
75 907
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
75 907
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
22 605
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 865
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5 195
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 695
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 800
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 688
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 448
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 240
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
83 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
83 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 714
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14 714
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5 889
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5 889
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5 889
Приложение 4
к решению Байзакского районного
маслихата от 25 декабря
2015 года №48-3
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год
№ п/п
Наименование
1.
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Приложение 5
к решению Байзакского районного
маслихата от 25 декабря
2015 года № 48-3
Размеры поступлений в 2016 году от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в Национальный фонд Республики Казахстан

5889
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5889
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5889
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№48-3 шешіміне 4 қосымша
2016 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
№ р/с
Атауы
1.
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандырылған білім ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48–3 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдер көлемі

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Байзакского района Жамбылской области от 05.12.2016 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
3
Поступления от продажи основного капитала
46 700
03
Продажа земли и нематериальных активов
46 700
1
Продажа земли
46 000
2
Продажа нематериальных активов
700
Приложение 6 к решению
Байзакского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года №48-3
Перечень бюджетных программ на 2016 год по аульным округам Байзакского района
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения маслихата Байзакского района Жамбылской области от 05.12.2016 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
тысяч тенге
№ п/п
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
006 Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
022 "Капитальные расходы государственных органов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгизтюбинского сельского округа"

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 05.12.2016 № 8-2 шешімімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
Санаты Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
46 700
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
46 700
1
Жерді сату
46 000
2
Материалдық емес активтерді сату
700
Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне 6 қосымша
2016 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 05.12.2016 № 8-2 шешімімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
Ауданның ауылдық округтері
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
1
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі