О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 7 апреля 2015 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2015 года № 2599. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 35-4 от 26 марта 2015 года "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2591) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2459, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 10 и 14 января 2015 года № 2-3 и 4-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "9 146 987" заменить цифрами "7 844 486";
налоговые поступления цифры "1 294 229" заменить цифрами "1 283 229";
поступления от продажи основного капитала цифры "33 643" заменить цифрами "24 466";
поступление трансфертов цифры "7 813 810" заменить цифрами "6 531 486";
в подпункте 2):
затраты цифры "9 210 657" заменить цифрами "7 882 639".
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "-60 000" заменить цифрами "0";
поступления от продажи финансовых активов государства цифры "60 000" заменить цифрами "0";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) цифры "-37 568" заменить цифрами "-72 051";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) цифры "37 568" заменить цифрами "72 051";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "34 483";
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 40-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 2599 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы №35-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2591 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2459 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 және 14 қаңтардағы № 2-3 және 4-6 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "9 146 987" сандары "7 844 486" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер "1 294 229" сандары "1 283 229" сандарымен
ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "33 643" сандары "24 466" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "7 813 810" сандары "6 531 486" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
шығындар "9 210 657" сандары "7 882 639" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо "-60 000" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер "60 000" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) "-37 568" сандары "-72 051" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "37 568" сандары "72 051" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" сандары "34 483" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского Жамбылского
районного маслихата: районного маслихата:
Б. Ералиев Р. Бегалиев
Приложение 1
к решению Жамбылского
районного маслихата за
№ 40-2 от 7 апреля 2015 года
Приложение 1
к решению Жамбылского
районного маслихата за
№ 38-2 от 23 декабря 2014 года
Бюджет Жамбылского района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Ералиев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы 7
сәуірдегі № 40-2 шешіміне 1
қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 38-2 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

1800
052
Проведение мероприятии посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21746
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29751
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1990
021
Капитальные расходы государственного органа
325
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
87418
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
213
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1262321
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1609
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1609
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4280
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4280
464
Отдел образования района (города областного значения)
5177
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5177
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5750
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5750
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
69000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1020896
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1020896
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
60627
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
8300
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
52327
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1800
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21746
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119484
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29751
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1990
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
325
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
87418
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
213
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1262321
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1609
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1609
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4280
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4280
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5177
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5177
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5750
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5750
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
69000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1020896
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1020896
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
60627
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
8300
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
52327
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
7027
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7027
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
34483
Приложение № 2
к решению Жамбылского
районного маслихата за
№ 40-2 от 7 апреля 2015 года
Приложение № 4
к решению Жамбылского
районного маслихата за
№ 38-2 от 23 декабря 2014 года
Бюджетные программы каждого поселка, села, сельского округа на 2015 год
тыс тенге
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населен-ных пунктов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровитель-ных и спортивных мероприятий на местном уровне"
045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государствен-ных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономичес-кому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7027
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7027
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
34483
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы 7
сәуірдегі № 40-2 шешіміне 2
қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 38-2 шешіміне
4 қосымша
2015 жылға арналған ауданның ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Аудандағы кенттің, ауылдың, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекен-дердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекен-дерді абаттан-дыру мен көгал-дандыру"
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
022 "Мемле-кеттік органның күрделі шығыс-тары"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі