О присвоении наименования безымянной улице станции Жума в ауле Орнек
Решение Акима Орнекского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 20 января 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 февраля 2015 года № 2492
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" согласно подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнение жителей станций Жума, аким аульного округа Орнек РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице наименование "Көктөбе" в станции Жума в ауле Орнек Орнекского аульного округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возлажить на главного специалиста по делопроизводству аппарата акима Орнекского аульного округа Б. Кабулова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации после регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Орнекского аульного округа К. Темешбаев

Өрнек ауылының Жұма станциясындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Өрнек ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 01 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 2492 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Өрнек ауылындағы Жұма станциясында атауы жоқ көше тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Өрнек ауылдық округі Өрнек ауылының Жұма станциясындағы атауы жоқ көшеге "Көктөбе" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өрнек ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман іс жүргізушісі Б. Қабыловқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өрнек ауылдық округінің әкімі Қ. Темешбаев