О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 3 апреля 2015 года № 41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2015 года № 2601
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2447, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 6 января 2015 года № 3-4-5) внести следующие изменения:
в пункте1:
в подпункте 1):
цифры "6 965 602" заменить цифрами "6 399 929";
цифры "888 930" заменить цифрами "867 930";
цифры "6 070 489" заменить цифрами "5 525 816";
в пункте 2):
цифры "6 965 602" заменить цифрами "6 422 490";
в пункте 5):
цифры "-40 978" заменить цифрами "-63 539";
в пункте 6):
цифры "40 978" заменить цифрами "63 539";
цифры "0" заменить цифрами "22 561".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 41-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 2601 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2447 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарында № 3-4-5 аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 965 602" деген сандар "6 399 929" деген сандармен ауыстырылсын;
"888 930" деген сандар "867 930" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 070 489" деген сандар "5 525 816" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 965 602" деген сандар "6 422 490" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-40 978" деген сандар "-63 539" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"40 978" деген сандар "63 539" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "22 561" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
С. Усипбеков Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата
№ 41-6 от 3 апреля 2015 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 39-3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
С. Ұсіпбеков Е. Тлеубеков
Жуалы ауданды мәслихатының
2015 жылғы 3 сәуірдегі
№ 41-6 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының