О внесении изменений и дополнений в решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 46-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2015 года № 2756
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2447, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 6 января 2015 года № 3-4-5) внести следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 402 208" заменить цифрами "6 406 724";
цифры "5 528 095" заменить цифрами "5 532 611";
в подпункте 2):
цифры "6 424 769" заменить цифрами "6 429 285";
в пункте 7:
цифры "8 000" заменить цифрами "6 000".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
Дополнить приложением 7 следующего содержания "Областные целевые трансферты передаваемые органам местного самоуправления для реализации функций местного самоуправления".
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 46-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 2756 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2447 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарында № 3-4-5 аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 402 208" деген сандар "6 406 724" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 528 095" деген сандар "5 532 611" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 424 769" деген сандар "6 429 285" деген сандармен ауыстырылсын.
7 тармақта:
"8 000" деген сандар "6 000" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Келесі мазмұндағы 7 қосымшасымен толықтырылсың "Жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін облыстық нысаналы трансферттер".
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

402805
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
327869
464
Отдел образования района (города областного значения)
3255902
003
Общеобразовательное обучение
3098293
006
Дополнительное образование для детей
157609
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
89294
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
89294
464
Отдел образования района (города областного значения)
125493
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10946
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13627
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
746
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13242
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48232
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
568548
037
Строительство и реконструкция объектов образования
568548
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
377514
464
Отдел образования района (города областного значения)
1937
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
238120
002
Программа занятости
38386
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8897
005
Государственная адресная социальная помощь
1979
006
Оказание жилищной помощи
4845
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19332
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2888
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18535
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
108370
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

402805
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
327869
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3255902
003
Жалпы білім беру
3098293
006
Балаларға қосымша білім беру
157609
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
89294
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
89294
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125493
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10946
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38500
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13627
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
746
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13242
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48232
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
568548
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
568548
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
377514
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1937
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
238120
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38386
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8897
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1979
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4845
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19332
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2888
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18535
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
108370
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

289
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима ауыла Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
3635
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
285
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
288
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
264
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
253
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
322
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
299
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
246
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
258
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
265

289
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3635
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
285
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
288
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
264
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
253
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
322
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
299
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
246
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
258
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
265