О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 37-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2015 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2015 года № 2862
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2015 года № 42-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2849) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 37-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2449, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 31 декабря 2014 года за № 205-206) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 962 984" заменить цифрами "10 022 820";

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 48-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 2862 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2849 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2449 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында № 205-206 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 962 984" сандары "10 022 820" сандарымен ауыстырылсын;

92817
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89821
003
Капитальные расходы государственного органа
2996
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
271267
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
263684
022
Капитальные расходы государственного органа
7583
452
Отдел финансов района (города областного значения)
61727
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23121
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2668
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
250
018
Капитальные расходы государственного органа
688
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
35000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20684
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19866
004
Капитальные расходы государственного органа
818
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45682
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12319
013
Капитальные расходы государственного органа
304
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33059
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6737
003
Капитальные расходы государственного органа
262
02
Оборона
5092
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3612
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3612
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1480
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1480
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8918
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

92817
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89821
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2996
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
271267
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
263684
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7583
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
61727
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23121
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2668
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
250
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
688
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
35000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20684
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19866
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
818
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45682
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12319
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
304
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33059
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6999
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6737
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
262
02
Қорғаныс
5092
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3612
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3612
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1480
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1480
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8918
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7780
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48527
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
111600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26252
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1482
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
45009
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32098
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственного органа
420
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
40203
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1849
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
654970
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4533
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4533
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4704
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4704
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
107873
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
107873
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
249241
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
164967
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84274
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
507
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
507
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52841
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
52841
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
175552
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

7780
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
48527
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
111600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26252
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1482
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
45009
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75521
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32098
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
40203
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1849
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
654970
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4533
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4533
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4704
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4704
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
107873
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
107873
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
249241
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
164967
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84274
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
507
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
507
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52841
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
52841
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
175552
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту