О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 49-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2015 года № 2874
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 705 131 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 249 781 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 640 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 64 816 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 358 894 тысяч тенге;
2) затраты – 11 595 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 155 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 723 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 568 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 35 155 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 155 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 47 723 тысяч тенге;
погашение займов – 12 568 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 890 753 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кордайского района Жамбылской области от 04.03.2016 № 53-2; 13.05.2016 № 3-2; 18.07.2016 № 4-3 28.10.2016 № 8-3; 05.12.2016 № 9-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" установить надбавку в 2016 – 2018 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.
4. Установить на 2016 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 4 850 079 тысяч тенге.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 2874 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 705 131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 249 781 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 64 816 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 358 894 мың теңге;
2) шығындар – 11 595 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 155 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –12 568 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35 155 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 155 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 47 723 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 568 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 890 753 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Қордай мәслихатының 04.03.2016 № 53-2; 13.05.2016 № 3-2; 18.07.2016 № 4-3; 28.10.2016 № 8-3; 05.12.2016 № 9-3 шешімдерімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2016 – 2018 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.
4. 2016 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 4 850 079 мың теңге сомасында белгіленсін.

5. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2016 – 2018 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 12 140 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 18.07.2016 № 4-3; 05.12.2016 № 9-3 (вводится в действие с 01.01.2016).

5. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 12 140 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Қордай мәслихатының 18.07.2016 № 4-3; 05.12.2016 № 9-3 шешімдерімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).

7. Утвердить объем трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально – инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Б. Сырманов Б. Алимбет
Приложение 1 к решению
Кордайского районного

7. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер мөлшері 6- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялдық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Б. Қ. Сырманов Б. Әлімбет
Қордай аудандық мәслихатының

5 039
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 039
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 236
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 236
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
15 347
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 347
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15 347
04
Образование
8 701 099
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 214 630
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
359 015
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
855 615
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
501 385
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
501 385
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 491 700
003
Общеобразовательное обучение
6 209 421
006
Дополнительное образование для детей
282 279
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
94 399
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
94 399
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 746
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
15 746
464
Отдел образования района (города областного значения)
383 239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 330
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 238
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
142 364
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
321
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 817
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

5 039
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 039
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 236
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 236
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
15 347
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 347
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
15 347
04
Бiлiм беру
8 701 099
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 214 630
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
359 015
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
855 615
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
501 385
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
501 385
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 491 700
003
Жалпы білім беру
6 209 421
006
Балаларға қосымша білім беру
282 279
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
94 399
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
94 399
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 746
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 746
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
383 239
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 330
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 238
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
142 364
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
321
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 817
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

160
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 231
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
166 628
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
496 291
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 904
005
Государственная адресная социальная помощь
4 499
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
112 043
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
23 362
464
Отдел образования района (города областного значения)
693
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
693
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
315 998
002
Программа занятости
100 766
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47 148
006
Оказание жилищной помощи
1 419
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 279
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 761
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 764
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59 056
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 805
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 277
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 450
021
Капитальные расходы государственного органа
116
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2 853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
210 209
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20 695
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

160
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 231
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
166 628
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
496 291
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 904
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 499
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
112 043
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
23 362
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
693
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
693
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
315 998
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
100 766
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47 148
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 419
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 279
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 761
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
70 764
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
59 056
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 805
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 843
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 277
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 450
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
116
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
210 209
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 695
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

23 340
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
23 340
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 098
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
44 804
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 435
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28 369
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
291 204
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
39 942
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13 570
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 372
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
55 359
010
Развитие объектов сельского хозяйства
55 359
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
40 301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 611
006
Организация санитарного убоя больных животных
11 224
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11 466
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 017
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 637
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 380
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
142 585
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
142 585
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 693
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 693
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 693
12
Транспорт и коммуникации
224 864
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
224 864
022
Развитие транспортной инфраструктуры
10 524
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

23 340
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23 340
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8 098
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 098
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
44 804
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 435
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28 369
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
291 204
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
39 942
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 570
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
26 372
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
55 359
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
55 359
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
40 301
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 611
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
11 224
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 466
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 017
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 637
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 380
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
142 585
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
142 585
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 693
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 693
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 693
12
Көлiк және коммуникация
224 864
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
224 864
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
10 524
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
08
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Кордайского
районного маслихата от 25
декабря 2015 года №49-3
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Кордайского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года № 49-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2016-2018 годы по программам в разрезе сельских округов
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Кордайского района Жамбылской области от 05.12.2016 № 9-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
тысяч тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
2016 год
2017 год
2018 год
2016 год
2017 год
2018 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қордай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 4 - қосымша
2016 жылға арналған бюджеттің атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қордай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49- 3 шешіміне 5-қосымша
2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 05.12.2016 № 9-3 шешімімен (01.01.2016 қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1073
1400
1400
Всего:
124455
125112
125112
25296
1473
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
2016 год
2017 год
2018 год
2016 год
2017 год
2018 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аухаттинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Беткайнарского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Какпатасского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Касыкского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кененского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кордайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Масанчинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Отарского сельского округа"
9774
10887
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сортобинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Степновского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сулуторского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа"
Всего:
9774
10887
Приложение 6
к решению Кордайского
районного маслихата от
25 декабря 2015 года №49-3
Целевые трансферты органам местного самоуправления

1073
1400
1400
Барлығы:
124455
125112
125112
25296
1473
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ауқатты ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9774
10887
"Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Барлығы:
9774
10887
Қордай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 6-қосымша
Жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер