О внесении изменений врешение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2015 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2015 года № 2855
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстанот 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 42-2 от 7 декабря 2015 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3" "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2849) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2450, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 533 118" заменить цифрами "7 568 408";
цифры "1 338 210" заменить цифрами "1 337 941";
цифры "3 658" заменить цифрами "4 058";
цифры "78 132" заменить цифрами "78 001";
цифры "6 113 118" заменить цифрами "6 148 408";
в подпункте 2):

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 45-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 2855 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылдың 7 желтоқсандағы № 42-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2849 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2450 болып тіркелген, 2015жылғы 14 қаңтардағы № 5 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 533 118" сандары "7 568 408" сандарымен ауыстырылсын;
"1 338 210" сандары "1 337 941" сандарымен ауыстырылсын;
"3 658" сандары "4 058" сандарымен ауыстырылсын;
"78 132" сандары "78 001" сандарымен ауыстырылсын;
"6 113 118" сандары "6 148 408" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "7 556 828" заменить цифрами "7 592 118";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
М. Касым И. Ахметжанов
Приложение к решению № 45-2
маслихата Меркенского района

"7 556 828" сандары "7 592 118" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
М. Қасым І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының

9662
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9662
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9662
Используемые остатки бюджетных средств
23710
Приложение к решению № 45-2
маслихата Меркенского района
от 10 декабря 2015 года
Приложение 5 к решению № 36-4
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2014 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2015 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельностиакима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов

9662
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9662
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9662
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
23710
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 45-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-4 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
022. Капитальные расходы государственного органа
Всего
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акимаАктоганского сельского округа Меркенского района"

008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010. Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
022. Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Барлығы
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі