Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Меркенском районе
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 26 ноября 2015 года № 576. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2015 года № 2871
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Меркі ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 576 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 2871 болып тіркелді № 2871
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Меркенском районе в соответствии с приложением.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Меркенского района Рыскулбекова Туленды Бедельбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 5 января 2015 года.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от "26" ноября 2015 года № 576
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платына 2015 год в Меркенском районе
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в месяц (тенге)
за счет республиканских целевых трансфертов
за счет местного бюджета
за счет республиканских целевых трансфертов
за счет местного бюджета
1
Дошкольные мини центры

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меркі ауданы әкімінің орынбасары Төленді Беделбайұлы Рысқұлбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Меркі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "26" қарашадағы
№ 576 қаулысына қосымша
Меркі ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен
жергілікті бюджет есебінен
республикалық нысаналы трансферттер есебінен
жергілікті бюджет есебінен
1
Мектепке дейінгі шағын орталықтар