О внесении изменений и дополнений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-4 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 3 апреля 2015 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 апреля 2015 года № 2596
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2591) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-4 "О районном бюджете 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2452, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Мойынқұм таңы" №3-4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 566 609" заменить цифрами "4 240 400";
цифры "1 041 022" заменить цифрами "1 054 584";
цифры "4 500" заменить цифрами "4 796";
цифры "5 314" заменить цифрами "6 456";
цифры "3 515 773" заменить цифрами "3 174 564";
в подпункте 2):
цифры "4 566 609" заменить цифрами "4 292 117";
в подпункте 5):
цифры "-44 694" заменить цифрами "-96 411";
в подпункте 6):
цифры "44 694" заменить цифрами "96 411";
цифры "0" заменить цифрами "51 717";
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 33-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде № 2596 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2591 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2452 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарда аудандық №3-4 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 566 609" сандары "4 240 400" сандарымен ауыстырылсын;
"1 041 022" сандары "1 054 584" сандарымен ауыстырылсын;
"4 500" сандары "4 796" сандарымен ауыстырылсын;
"5 314" сандары "6 456" сандарымен ауыстырылсын;
"3 515 773" сандары "3 174 564" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 566 609" сандары "4 292 117" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-44 694" сандары "-96 411" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"44 694" сандары "96 411" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "51 717" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің №1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.