О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 4 сентября 2015 года № 35-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2015 года № 2755
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 21 августа 2015 года № 39-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2736) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2457, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Кұлан таңы" № 5-6-7 (7049-7051) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 616 672" заменить цифрами "6 647 981";
цифры "2 231 204" заменить цифрами "2 233 204";
цифры "11 543" заменить цифрами "13 803";
цифры "17 659" заменить цифрами "18 399";
цифры "4 356 266" заменить цифрами "4 382 575";
в подпункте 2):

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 35-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 2755 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 39-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2736 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2457 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 қаңтардағы № 5-6-7 (7049-7051) "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 616 672" сандары "6 647 981" сандарымен ауыстырылсын;
"2 231 204" сандары "2 233 204" сандарымен ауыстырылсын;
"11 543" сандары "13 803" сандарымен ауыстырылсын;
"17 659" сандары "18 399" сандарымен ауыстырылсын;
"4 356 266" сандары "4 382 575" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "6 625 657" заменить цифрами "6 656 966";
Приложения 1 и 7 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
М. Иманбаев Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 35-5 от 4 сентября 2015 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 30-5 от 24 декабря 2014 года
Бюджет на 2015 год
(тысяч тенге)
Категория Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"6 625 657" сандары "6 656 966" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
М. Иманбаев Б. Шамаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 35-5 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
(мың теңге)
Кірістер атауы
Сомасы
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

14512
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14512
122
Аппарат акима района (города областного значения)
77389
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
73955
003
Капитальные расходы государственного органа
3434
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
237818
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
237518
022
Капитальные расходы государственного органа
300
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19111
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16035
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1445
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1584
018
Капитальные расходы государственного органа
47
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14395
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
14245
004
Капитальные расходы государственного органа
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8466
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6123
02
Оборона
3510
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1052
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1052
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2458
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1458
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

14512
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14512
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
77389
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
73955
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3434
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
237818
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
237518
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19111
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16035
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1445
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1584
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
47
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14395
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14245
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8466
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8466
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6123
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6123
02
Қорғаныс
3510
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1052
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1052
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2458
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі