О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 11 декабря 2015 года № 38-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 декабря 2015 года № 2860
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2015 года № 42-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2849) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2457, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Кұлан таңы" № 5-6-7 (7049-7051) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "6 671 039" заменить цифрами "6 701 844";
цифры "4 405 633" заменить цифрами "4 436 438";
в подпункте 2):
цифры "6 680 024" заменить цифрами "6 710 829";

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 38-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 2860 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2849 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2457 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 қаңтардағы № 5-6-7 (7049-7051) "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта      1) тармақшада:
"6 671 039" сандары "6 701 844" сандарымен ауыстырылсын;
"4 405 633" сандары "4 436 438" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 680 024" сандары "6 710 829" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 7 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Султанбаев Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 38-4 от 11 декабря 2015 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 30-5 от 24 декабря 2014 года
Бюджет на 2015 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Г.Султанбаев Б. Шамаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 38-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

239718
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
239028
022
Капитальные расходы государственного органа
690
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19232
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16811
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1445
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
929
018
Капитальные расходы государственного органа
47
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14805
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
14655
004
Капитальные расходы государственного органа
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7864
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7864
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6263
02
Оборона
3510
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1052
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1052
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2458
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1458
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5092
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5092
04
Образование
4803719
464
Отдел образования района (города областного значения)
510671
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
227294
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
283377
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

239718
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
239028
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19232
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16811
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1445
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
929
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
47
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14805
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14655
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7864
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7864
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6263
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6263
02
Қорғаныс
3510
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1052
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1052
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2458
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5092
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5092
04
Білім беру
4803719
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
510671
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
227294
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
283377
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты