О районном бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение района Т.Рыскулова Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 39-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2015 года № 2881
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6 382 116 тысяч тенге;
налоговые поступления 925 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5 520 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 444 506 тысяч тенге;
2) затраты 8 166 611 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 43 493 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 57 267 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13 774 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов
государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 827 988 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 827 988 тысяч тенге;
Поступление займов 57 267 тысяч тенге;
Погашение займов 13 774 тысяч тенге;
Используемые остатки бюджетных средств 1 784 495 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 04.03.2016 № 43-4; 12.05.2016 № 3-4; 07.06.2016 № 4-4; 19.07.2016 № 6-4; 19.10.2016 № 8-4; 30.11.2016 № 9-4 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета бюджету района на 2016 год в размере 2 958 057 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2016-2018 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить сумму резервного фонда местного исполнительного органа в размере 15 000 тысяч тенге.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 2881 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 382 116 мың теңге;
салықтық түсімдер 925 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 520 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 086 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 444 506 мың теңге;
2) шығындар 8 166 611 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 43 493 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 57 267 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13 774 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша
сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін
түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 827 988 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 1 827 988 мың теңге;
қарыздар түсімі 57 267 мың теңге;
қарыздарды өтеу 13 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 784 495 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.03.2016 № 43-4; 12.05.2016 № 3-4; 07.06.2016 № 4-4; 15.07.2016 № 6-4; 19.10.2016 № 8-4; 30.11.2016 № 9-4 шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданылады).
2. 2016 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2 958 057 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2016-2018 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
4. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 15 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2016 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год согласно приложению 5.
7. Утвердить объем доходов, поступивщих в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2016 год согласно приложению 6.

5. 2016 жылға арналған бюджеттіқ инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2016 год согласно приложению 7.
9. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессиии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Султанбаев Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря 2015 года
Бюджет на 2016 год

8. 2016 жылға арналған ауданның ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ғ. Сұлтанбаев Б. Шамаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған бюджет

1516
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1516
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
205232
002
Программа занятости
97092
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23255
006
Оказание жилищной помощи
3128
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15718
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3054
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38395
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23524
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39882
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38882
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1927
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1927
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
180161
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8247
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8247
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6012
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6012
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16632
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16632
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26744
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

1516
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1516
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
205232
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97092
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23255
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3128
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15718
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3054
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38395
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23524
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39882
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38882
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1927
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1927
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
180161
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8247
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8247
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6012
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6012
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16632
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16632
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26744
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

315
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
229201
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
36285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20042
006
Капитальные расходы государственного органа
1275
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14968
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
23847
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2273
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5816
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10252
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9941
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9082
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
709
007
Капитальные расходы государственного органа
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
137165
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
137165
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22187
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22187
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16187
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6000
12
Транспорт и коммуникации
259871
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259871
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22760
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

315
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
229201
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
36285
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20042
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1275
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14968
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45810
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23847
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұнқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2273
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5816
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10252
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9941
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9082
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
709
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
137165
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
137165
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22187
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22187
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16187
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6000
12
Көлік және коммуникация
259871
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259871
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22760
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

17 325
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 175
003
Капитальные расходы государственного органа
150
122
Аппарат акима района (города областного значения)
85 426
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
85 276
003
Капитальные расходы государственного органа
150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
298 724
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
273 965
022
Капитальные расходы государственного органа
24 759
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22 573
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 626
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 447
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16 272
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
16 122
004
Капитальные расходы государственного органа
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 201
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7 090
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 910
003
Капитальные расходы государственного органа
180
02
Оборона
3 500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 100
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 100
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 400
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
900
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17 325
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17175
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
85 426
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
85 276
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
298 724
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
273 965
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 759
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22 573
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 626
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 447
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16 272
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 122
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 201
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 201
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7 090
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 910
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
02
Қорғаныс
3 500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 100
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 100
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 400
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
900
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

12 232
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12 232
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 248 542
003
Общеобразовательное обучение
4 062 798
006
Дополнительное образование для детей
185 744
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
91 951
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
91 951
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
402 128
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
402 128
464
Отдел образования района (города областного значения)
177 867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 943
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12 700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
86 286
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 870
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 393
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
21 675
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
385 036
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
176 751
005
Государственная адресная социальная помощь
6 000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
135 751
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
35 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 580
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 580
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171 237
002
Программа занятости
70 000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 307
006
Оказание жилищной помощи
3 020
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

12 232
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 232
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 248 542
003
Жалпы білім беру
4 062 798
006
Балаларға қосымша білім беру
185 744
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
91 951
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
91 951
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
402 128
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
402 128
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
177 867
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 943
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 700
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
86 286
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 870
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 393
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
21 675
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
385 036
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
176 751
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
135 751
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
35 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 580
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 580
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171 237
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 307
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 020
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

Приложение 4 к решению № 39-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 25 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
04
Образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
Приложение 5 к решению № 39-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 25 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения бюджета района на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
прграмма
наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению № 39-4
маслихата района Т. Рыскулова
от 25 декабря 2015 года
Объем доходов, поступивщих в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2016 год
категория
класс
подкласс
наименование
Сумма, тыс.тенге

№ 39-4 шешіміне 4 қосымша
2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
021
Бастауыш, негізігі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге

333
Продажи земли и нематериальных активов
3
003
Продажи земли
32
От продажи участков земли сельскохозяйственного назначения
0
Приложение 7 к решению маслихата
района Т. Рыскулова № 39-4
от 25 декабря 2015 года
Бюджетные программы на 2016 год по сельским округам района Т. Рыскулова
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30.11.2016 № 9-4 (вводится в действие с 01.01.2016).
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"

333
Жерді және материалдық емес активтерді сату
3
003
Жерді сату
3
131
Жерді сату
32
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 7 қосымша
2016 жылға арналған Т. Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 30.11.2016 № 9-4 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданылады).
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі