О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26–6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 2 апреля 2015 года № 41-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 апреля 2015 года № 2606. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13 мая 2019 года № 55-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13.05.2019 № 55-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 – 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26–6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2101, опубликованый в районной газете "Талас тынысы" 25 января 2014 года за № 5) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 2 пункта 3 заменить слова "комиссия создаваемая постановлением акимата Таласского района" заменить словами "комиссия создаваемая решением акима Таласского района".
В пункте 7:
цифры "100 000" заменить цифрами "150 000" слова "(сто тысяч)" заменить словами "(сто пятьдесят тысяч)";
цифры "20 000" заменить цифрами "30 000" слова "(двадцать тысяч)" заменить словами "(тридцать тысяч)";
цифры "10 000" заменить цифрами "15 000" слова "(десять тысяч)" заменить словами "(пятнадцать тысяч)";
"Лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 10000 (десять тысяч тенге)" слова заменить словами "лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 15000 (пятнадцать тысяч тенге)".

"Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 41-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 2606 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 55-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 55-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2 – 3 тармағына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Талас аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2101 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы № 5 аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
3 тармақтың 2 тармақшасындағы "Талас ауданы әкімдігінің қаулысымен құрылатын комиссия" деген сөздер "Талас ауданы әкімінің шешімімен құрылатын комиссия" сөздерімен ауыстырылсын.
7 тармақтағы:
"100 000" сандары "150 000" сандарымен ауыстырылсын, "(жүз мың )" сөздері "(жүз елу мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
"20 000" сандары "30 000" сандарымен ауыстырылсын, "(жиырма мың)" сөздері "(отыз мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
"10 000" сандары "15 000" сандарымен ауыстырылсын, "(он мың)" сөздері "(он бес мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
"Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО ордендерімен және медальдарымен марапатталған азаматтарға 10000 (он мың теңге) көлемінде" деген сөздер "Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО ордендерімен және медальдарымен марапатталмаған және Ұлы Отан соғысында алты ай көлемінде 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырға дейін тылда еңбек еткен азаматтарға 15 000 (он бес мың) теңге көлемінде" деген сөздерімен ауыстырылсын.

Дополнить словами "женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, которые не вступили в другой брак в размере 30 000 (тридцать тысяч тенге)".
В пункте 8:
цифры "20 000" заменить цифрами "40 000" слова "(двадцать тысяч)" заменить словами "(сорок тысяч)";
в пункте 9:
цифры "20 000" заменить цифрами "25 000" слова "(двадцать тысяч)" заменить словами "(двадцать пять тысяч)".
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально – правовой защите жителей и вопросам культуры Таласского районного маслихата.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Д. Е. Молдакулов Ж. Асемов

Қайтыс болған Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің басқа некеге тұрмаған әйелдері (күйеулері) 30 000 (отыз мың теңге) көлемінде деген сөздермен толықтырылсын.
8 тармақтағы:
"20 000" сандары "40 000" сандарымен ауыстырылсын, "(жиырма мың)" сөздері "(қырық мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
"20 000" сандары "25 000" сандарымен, "(жиырма мың теңге)" сөздері "(жиырма бес мың)" сөздерімен ауыстырылсын.
Осы шешімнің орындалуын қадағалау Талас аудандық мәслихатының тұрғындарды әлеуметтік – құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Д.Е. Молдақұлов Ж. Әсемов