О внесении изменений и дополнения в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 11 июня 2015 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 июня 2015 года № 2672
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 25 мая 2015 года № 37 – 2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33 – 3 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 2652) Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2453, опубликованное в газете "Талас тынысы" 10 января 2015 года № 4 – 5 – 6), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "7 707 786" заменить цифрами "7 718 706";
цифры "6 935 070 заменить цифрами "6 945 990";
в подпункте 2):
цифры "7 753 085" заменить цифрами "7 764 005";
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Дополнить данное решение приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.

"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 42-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 маусымда № 2672 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33 – 3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 37 – 2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2652 болып тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2453 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 4 – 5 – 6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 707 786" сандары "7 718 706" сандарымен ауыстырылсын;
"6 935 070" сандары "6 945 990" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 753 085" сандары "7 764 005" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешім 7 қосымшамен осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
А.А. Райымбеков
Секретарь маслихатаЖ. Асемов
Приложение - 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 11 июня 2015 года № 42 - 2
Приложение - 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 40 – 3
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А.А. Райымбеков
Мәслихат хатшысыЖ. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 маусымдағы
№ 42 - 2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 40 - 3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР