О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2015 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2015 года № 2852
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 07 декабря 2015 года № 42 – 2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33 – 3 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 2849 от 09 декабря 2015 года) Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40 – 3 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2453, опубликованное в газете "Талас тынысы" 10 января 2015 года № 4 – 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 760 428" заменить цифрами "7 788 466";
цифры "759 855" заменить цифрами " 761 178";
цифры "17 015" заменить цифрами "10 692";
цифры "11 221" заменить цифрами "16 221";
цифры "6 972 337" заменить цифрами "7 000 375";
в подпункте 2):
цифры "7 817 819" заменить цифрами "7 845 857";
в пункте 4:

"2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 48-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылқы 11 желтоқсанда № 2852 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюдже туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 42 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 09 желтоқсанда № 2849 тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 40 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2453 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 4 – 5 – 6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 760 428" сандары "7 788 466" сандарымен ауыстырылсын;
"759 855" сандары "761 178" сандарымен ауыстырылсын;
"17 015" сандары "10 692" сандарымен ауыстырылсын;
"11 221" сандары "16 221" сандарымен ауыстырылсын;
"6 972 337" сандары "7 000 375" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 817 819" сандары "7 845 857" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

цифры "9 105" заменить цифрами "11 128".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

"9 105" сандары "11 128" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
Секретарь маслихата Ж. Асемов
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 10 декабря 2015 года № 48 - 2
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 40 - 3
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
Мәслихат хатшысы Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 48 – 2 шешіміне 1 – қосымша
Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 40 – 3 шешіміне 1 – қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР