О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 6 апреля 2015 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2015 года № 2600
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2591) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2451, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 7 января 2014 года за № 3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 657 289" заменить цифрами "8 679 828";
цифры "7 793 056" заменить цифрами "6 815 595";
в подпункте 2):
цифры "9 542 130" заменить цифрами "8 869 354";
в подпункте 4):
цифры "0" заменить цифрами "37 538";
в подпункте 5):
цифры "13 025" заменить цифрами ""294 310";
подпункт 6): изложить в следующей редакции:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 294 310 тысяч тенге;
поступление займов 80 271 тысяч тенге;
погашение займов 13 025 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 227 064 тысяч тенге;
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного првопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 39-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 10 сәуірде № 2600 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-4 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2591 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2451 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" № 3-4 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 657 289" сандары "8 679 828" сандарымен ауыстырылсын;
"7 793 056" сандары "6 815 595" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 542 130" сандары "8 869 354" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" сандары "37 538" сандарымен ауыстырылсын
5) тармақшада:      "13 025" сандары "294 310" сандарымен ауыстырылсын
6) тармақша келесі мазмұнда баяндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 294 310 мың теңге
қарыздар түсімі 80 271 мың теңге
қарыздарды өтеу 13 025 мың теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 227 064 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.