О внесении изменений и дополнений в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2015 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбыской области 17 июня 2015 года № 2679
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 25 мая 2015 года № 37-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2652) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2451, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 7 января 2014 года за № 3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 679 828" заменить цифрами "8 712 455";
цифры "6 815 595" заменить цифрами "6 819 322";
в подпункте 2):
цифры "8 869 354" заменить цифрами "8 901 981";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Дополнить приложением 6 следующего содержания "Целевые трансферты органам местного самоуправления".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 42-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 2679 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 37-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2652 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2451 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" № 3-4 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 679 828" сандары "8 712 455" сандарымен ауыстырылсын;
"6 815 595" сандары "6 819 322" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 869 354" сандары "8 901 981" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
"Жергілікті өзін- өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін- өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер" келесі мазмұнды 6 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
349768
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
26957
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3727
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13257
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
447777
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
26732
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
111994
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
111994
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1021026
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1021026
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
493798
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
491949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27799
002
Программа занятости
74620
005
Государственная адресная социальная помощь
12446
006
Жилищная помощь
13000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
37500
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат
1500
012
Создание информационных систем
176
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48396
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122974
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45558
021
Капитальные расходы государственного органа
2765
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту “Өрлеу”
72219
052
Проведение мероприятии, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
26996
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1849
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

3000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
349768
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26957
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3727
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13257
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
447777
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
26732
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
111994
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
111994
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1021026
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1021026
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
493798
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
491949
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27799
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74620
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12446
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37500
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
012
Ақпараттық жүйелер құру
176
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48396
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122974
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының, қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
45558
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2765
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
72219
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
26996
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1849
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

13025
8
Используемые остатки бюджетных средств
227064
Приложение 2 к решению
Шуского районного маслихата
от 10 июня 2015 года № 42-2
Приложение 5 к решению
Шуского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 35-3
Перечень объема выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула (села), аульных (сельских) округов
(тысяч тенге)
Наименование
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, села, сельского округа

13025
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
227064
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 10 маусымдағы
№ 42-2 шешіміне 2-қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне 5-қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты қызметін қамтамасыз ету