О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2015 года № 2828
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 ноября 2015 года № 41-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2819) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2451, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 7 января 2014 года за № 3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 803 796" заменить цифрами "8 949 578";
цифры "6 640 590" заменить цифрами "6 656 372";
в подпункте 2):
цифры "8 993 322" заменить цифрами "9 136 104";
в подпункте 4:
цифры "37 538" заменить цифрами "40 538"
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 46-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 2828 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 41-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2819 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2451 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" № 3-4 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 803 796" сандары "8 949 578" сандарымен ауыстырылсын;
"6 640 590" сандары "6 656 372" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 993 322" сандары "9 136 104" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада :
"37 538" сандары "40 538" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

27238
010
Организация приватизации коммунальной собственности
246
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21991
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
21661
004
Капитальные расходы государственного органа
330
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13530
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9743
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9743
02
Оборона
6268
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6268
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2268
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3450
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3450
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3450
04
Образование
6492340
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1848
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1848
464
Отдел образования района (города областного значения)
5383282
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
49304
003
Общеобразовательное обучение
4099229
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
68900
006
Дополнительное образование для детей
276625
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
349768
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей

27238
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
246
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21991
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21661
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
330
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13530
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13530
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9743
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9743
02
Қорғаныс
6268
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
6268
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2268
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3450
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3450
04
Бiлiм беру
6492340
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1848
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1848
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5383282
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49304
003
Жалпы білім беру
4099229
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
68900
006
Балаларға қосымша білім беру
276625
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
349768
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі