О наименовании новых улиц и переименовании некоторых улиц города Шу
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 26 ноября 2015 года № 465 и решение маслихата Шуского района Жамбылской области от 25 декабря 2015 года № 48-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 января 2016 года № 2910
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 17 сентября 2014 года и с учетом мнения и предложений жителей города районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам города Шу согласно приложению 1.
2. Переименовать следующие улицы города Шу согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного нормативно-правового акта возложить на постоянную комиссию районного маслихата по развитию социально-культурной сферы, здравоохранения, образования, развитии связи с общественными и молодежными организациями, территорий, энергетики, связи и развития административно-территориального устройства и на заместителя акима района Е. Бегалиева.
4. Настоящий нормативно-правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Секретарь маслихата
Р. Даулет Б. Саудабаев
Председатель сессии А. Молдашева
Приложение № 1 к постановлению
акимата Шуского района
от 26 ноября 2015 года № 465
и решению Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года № 48-5
Присвоенные наименования новым улицам города Шу
1) жилой массив Жайсан улице № 1-улица Токташ
2) жилой массив Жайсан улице № 2-улица Аккол
3) жилой массив Жетису улице – улица Калыша Кожабергенова
4) жилой массив Жетису улице № 1 - улица Нургисы Тилендиева
5) жилой массив Жетису улице № 2- улица Шамши Калдаякова
6) жилой массив Жетису улице № 3-улица Улытау
7) жилой массив Жетису улице № 4- улица Ракымжана Кошкарбаева
8) жилой массив Жетису улице № 5- улица Мухана Толебаева
9) жилой массив Жетису улице № 6-улица Жайык
10) жилой массив Жетису улице № 7-улица Туран
11) жилой массив Жетису улице № 8- улица Жиренше шешен

Шу қаласындағы жаңа көшелерге атау беру және кейбір көшелерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 465 қаулысы және Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 2910 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2014 жылдың 17 қыркүйектегі қорытындысын және қала тұрғындарының ұсыныс-пікірлерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу қаласындағы жаңа көшелерге 1 қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Шу қаласындағы кейбір көшелерге 2 қосымшаға сәйкес қайта атаулар берілсін.
3. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, білім, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланысты дамыту, аймақты, энергетика, байланыс, әкімшілік-аумақтық құрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына және аудан әкімінің орынбасары Е. Бегалиевке жүктелсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Мәслихат хатшысы
Р. Дәулет Б. Саудабаев
Сессия төрайымы А. Молдашева
Шу аудандық әкімдігінің
2015жылғы 26 қарашадағы
№ 465 қаулысына және
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-5 шешіміне № 1 қосымша
Шу қаласындағы жаңа көшелерге берілген атаулар
1) Жайсан тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Тоқташ көшесі
2) Жайсан тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Ақкөл көшесі
3) Жетісу тұрғын аумағы көшесіне – Қалыш Қожабергенов көшесі
4) Жетісу тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Нұрғиса Тілендиев көшесі
5) Жетісу тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Шәмші Қалдаяқов көшесі
6) Жетісу тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Ұлытау көшесі
7) Жетісу тұрғын аумағы № 4 көшесіне –Рақымжан Қошқарбаев көшесі
8) Жетісу тұрғын аумағы № 5 көшесіне – Мұхан Төлебаев көшесі
9) Жетісу тұрғын аумағы № 6 көшесіне – Жайық көшесі
10) Жетісу тұрғын аумағы № 7 көшесіне – Тұран көшесі
11) Жетісу тұрғын аумағы № 8 көшесіне – Жиренше шешен көшесі

12) жилой массив Горгаз улице № 1-улица Агадыр
13) жилой массив Горгаз улице № 2-улица Сарыкум
14) жилой массив Горгаз улице № 3-улица Мерке
15) жилой массив Горгаз улице № 4-Жуалы
16) жилой массив Южный улице № 1-улица Мойынкум
17) жилой массив Южный улице № 2-улица Талас
18) жилой массив Южный улице № 3-улица Кулан
19) жилой массив Южный улице № 4-улица Кордай
20) жилой массив Южный улице № 5-улица Шокпар
21) жилой массив Южный улице № 6-улица Актасты
22) жилой массив Южный улице № 7-улица Сарыбулак
23) жилой массив Южный улице № 8-улица Коккайнар
24) жилой массив Запад 2 улице № 1-улица Беткайнар
25) жилой массив Запад 2 улице № 2-улица Хакан Шу
26) жилой массив Запад 2 улице № 3-улица Аганас
27) жилой массив Запад 2 улице № 4-улица Айгыржал
28) жилой массив Тогай улице № 1- улица Бурылбайтал
29) жилой массив Асауан Сахаба улице № 1-улица Айдархана Турлыбаева
30) жилой массив Асауан Сахаба улице № 2-улица Аккербез
31) жилой массив Новая улице № 1-улица Айганым Саргалдаккызы
32) жилой массив Новая улице № 2-улица Отырар
33) жилой массив Новая улице № 3-улица Сарысу
34) жилой массив Новая улице № 4-Тауелсиздик
35) жилой массив Сахарный завод улице № 1-улица Айман-Шолпан
36) жилой массив Сахарный завод улице № 2-улица Алпамыс батыр
37) жилой массив Сахарный завод улице № 3-улица Кобыланды батыр
38) жилой массив Сахарный завод улице № 4-улица Толагай
39) жилой массив Зверо хозяйство улице № 1-улица Айтансык
40) жилой массив Зверо хозяйство улице № 2-улица Айпара
41) жилой массив Зверо хозяйство улице № 3-улица Айнатас
42) жилой массив Зверо хозяйство улице № 4-улица Айнабулак
43) жилой массив Мерки-Шу-Бурылбайтал-улица Айнакол
44) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 1-улица Айша биби
45) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 2-улица Айыртау
46) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 3-улица Акан серы
47) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 4-улица Акарыс
48) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 5-улица Жанарыс
49) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 6-улица Бекарыс
50) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 7-улица Акбокен
51) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 8-улица Акбиик
52) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 9-улица Акбидай

12) Горгаз тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Ағадыр көшесі
13) Горгаз тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Сарықұм көшесі
14) Горгаз тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Мерке көшесі
15) Горгаз тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Жуалы көшесі
16) Оңтүстік тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Мойынқұм көшесі
17) Оңтүстік тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Талас көшесі
18) Оңтүстік тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Құлан көшесі
19) Оңтүстік тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Қордай көшесі
20) Оңтүстік тұрғын аумағы № 5 көшесіне – Шоқпар көшесі
21) Оңтүстік тұрғын аумағы № 6 көшесіне – Ақтасты көшесі
22) Оңтүстік тұрғын аумағы № 7 көшесіне – Сарыбұлақ көшесі
23) Оңтүстік тұрғын аумағы № 8 көшесіне – Көкқайнар көшесі
24) Батыс 2 тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Бетқайнар көшесі
25) Батыс 2 тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Хақан Шу көшесі
26) Батыс 2 тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Ағанас көшесі
27) Батыс 2 тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Айғыржал көшесі
28)Тоғай тұрғын аумағы № 1 көшесіне– Бұрылбайтал көшесі
29) Асауан Сахаба тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Айдархан Тұрлыбаев көшесі
30) Асауан Сахаба тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Ақкербез көшесі
31) Жаңа көше тұрғын аумағы №1 көшесіне–Айғаным Сарғалдаққызы көшесі
32) Жаңа көше тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Отырар көшесі
33) Жаңа көше тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Сарысу көшесі
34) Жаңа көше тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Тәуелсіздік көшесі
35) Қант зауыты тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Айман-Шолпан көшесі
36) Қант зауыты тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Алпамыс батыр көшесі
37) Қант зауыты тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Қобыланды батыр көшесі
38) Қант зауыты тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Толағай көшесі
39) Аң шаруашылығы тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Айтаңсық көшесі
40) Аң шаруашылығы тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Айпара көшесі
41) Аң шаруашылығы тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Айнатас көшесі
42) Аң шаруашылығы тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Айнабұлақ көшесі
43) Меркі-Шу-Бұрылбайтал тұрғын аумағы көшесіне – Айнакөл көшесі
44) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 1 көшесіне – Айша бибі көшесі
45) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 2 көшесіне – Айыртау көшесі
46) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Ақан сері көшесі
47) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Ақарыс көшесі
48) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 5 көшесіне – Жанарыс көшесі
49) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 6 көшесіне – Бекарыс көшесі
50) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 7 көшесіне – Ақбөкен көшесі
51) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 8 көшесіне – Ақбиік көшесі
52) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 9 көшесіне – Ақбидай көшесі

53) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 10- улица Акмаржан
54) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 11-улица Акдала
55) западный жилой массив улицы Жанкулиева улице № 12-улица Акжайлау
56)жилой массив Жайсан улице № 3-улица Жайлау кол
57) жилой массив Жайсан улице № 4-улица Акжелкен
58) жилой массив Зверо хозяйство улице № 5-улица Акжунис
Приложение № 2 к постановлению
акимата Шуского района
от 26 ноября 2015 года № 465 и
решению Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года № 48-5
Переименованные улицы города Шу
1. улицу Огородная – на улицу Аккудык
2. улицу Продольная- на улицу Актау
3. улицу Выгонная- на улицу Айнабулак
4. улицу Степная – на улицу Акбастау
5. улицу Театральная- на улицу Аркалык
6. улицу Мостовая- на улицу Аркарлы
7. улицу А. С.Макаренко- на улицу Карасу
8. улицу З. Космодемьянской- на улицу Кайындыкол
9. 1-ый переулок З. Космодемьянской - 1-ый переулок Кайындыкол
10. 2-ой переулок З. Космодемьянской – 2-ой переулок Кайындыкол
11. улицу Мельничная- на улицу Бозшакол
12. улицу Заводская- на улицу Бексултана Тымбаева
13. улицу Центральная- на улицу Актасты
14. улицу А. Матросова – на улицу Актас
15. улицу Л. Чайкина- на улицу Бесоба
16. улицу В. Чкалова- на улицу Бестамақ

53) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 10 көшесіне – Ақмаржан көшесі
54) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 11 көшесіне – Ақдала көшесі
55) Жанқұлиев көшесінің батыс тұрғын аумағы № 12 көшесіне – Ақжайлау көшесі
56) Жайсан тұрғын аумағы № 3 көшесіне – Жайлау көл көшесі
57) Жайсан тұрғын аумағы № 4 көшесіне – Ақжелкен көшесі
58) Аң шаруашылығы тұрғын аумағы № 5 көшесіне –Ақжүніс көшесі
Шу аудандық әкімдігінің
2015жылғы 26 қарашадағы
№ 465 қаулысына және
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-5 шешіміне № 2 қосымша
Шу қаласындағы көшелерге берілген қайта атаулар
1) Огородная көшесі – Аққұдық көшесі
2) Продольная көшесі – Ақтау көшесі
3) Выгонная көшесі – Айнабұлақ көшесі
4) Степная көшесі – Ақбастау көшесі
5) Театральная көшесі – Арқалық көшесі
6) Мостовая көшесі – Арқарлы көшесі
7) А.С. Макаренко көшесі – Қарасу көшесі
8) З.Космодемьянская көшесі – Қайыңдыкөл көшесі
9) З.Космодемьянская 1 бұрылысы – Қайыңдыкөл бұрылысы 1
10) З.Космодемьянская 2 бұрылысы – Қайыңдыкөл бұрылысы 2
11) Мельничная көшесі – Бозшакөл көшесі
12) Заводская көшесі- Бексұлтан Тымбаев көшесі
13) Центральная көшесі – Ақтасты көшесі
14) А. Матросов көшесі – Ақтас көшесі
15) Л. Чайкина көшесі – Бесоба көшесі
16) В. Чкалов көшесі – Бестамақ көшесі