О внесении изменений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394 "О бюджете города Караганды на 2015-2017 годы"
Решение ХLV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 29 апреля 2015 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 мая 2015 года № 3191. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Карагандинского городского маслихата от 26 января 2016 года № 2-7/36)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394 "О бюджете города Караганды на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2895, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2014 года № 162 (1396), в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 685 646 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 627 800 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 131 310 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 806 241 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 7 120 295 тысяч тенге;
2) затраты – 35 588 841 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 007 187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 007 187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 193 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 159 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 105 907 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 963 575 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 963 575 тысяч тенге:
поступление займов – 3 407 187 тысяч тенге;
погашение займов – 1 591 273 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 147 661 тысяча тенге.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2015 год в сумме 512 413 тысяч тенге.";

Қарағанды қалалық мәслихатының XLII сессиясының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 394 "Қарағанды қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі V шақырылған XLV сессиясының № 432 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 мамырда № 3191 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Қарағанды қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 2-7/36 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы XLII сессиясының № 394 "Қарағанды қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2895 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 162 (1396) "Взгляд на события" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 685 646 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 627 800 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 131 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 806 241 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 7 120 295 мың теңге;
2) шығындар – 35 588 841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 007 187 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 2 007 187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 53 193 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 159 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 105 907 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 1 963 575 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 963 575 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 3 407 187 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 591 273 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 147 661 мың теңге.";
2) 6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 512 413 мың тенге сомасында бекітілсін.";

236 923
На введение стандартов специальных социальных услуг
6 792
На жилищно-коммунальное хозяйство
650 572
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1 239 023
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
151 421
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
786 980
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
10 009
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
114 894
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
39 909
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
96 165
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
215 168
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
5 273
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
16 178
Целевые трансферты на развитие

236 923
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
6 792
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
650 572
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
103
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1 239 023
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
151 421
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
786 980
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын күтіп-ұстауға
10 009
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерін күтіп-ұстауға
10 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
114 894
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының қарамағына облыстардың жергілікті атқарушы органдарынан функцияларды беруге байланысты
39 909
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
96 165
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
215 168
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
5 273
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) жүргізуге
16 178
Нысаналы даму трансферттері