О внесении изменений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394 "О бюджете города Караганды на 2015 - 2017 годы"
Решение XLVIII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 10 августа 2015 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 августа 2015 года № 3382. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Карагандинского городского маслихата от 26 января 2016 года № 2-7/36)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394 "О бюджете города Караганды на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2895, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2014 года № 162 (1396), в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 285 713 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 627 800 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 131 310 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 806 241 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 7 720 362 тысячи тенге;
2) затраты – 36 332 182 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 007 187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 007 187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 193 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 159 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 105 907 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 106 849 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 106 849 тысяч тенге:
поступление займов – 3 407 187 тысяч тенге;
погашение займов – 1 591 273 тысячи тенге;

Қарағанды қалалық мәслихатының XLII сессиясының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 394 "Қарағанды қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы V шақырылған XLVIII сессиясының № 474 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 тамызда № 3382 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Қарағанды қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 2-7/36 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы XLII сессиясының № 394 "Қарағанды қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2895 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 162 (1396) "Взгляд на события" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36 285 713 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 627 800 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 131 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 806 241 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 7 720 362 мың теңге;
2) шығындар – 36 332 182 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 007 187 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 2 007 187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
53 193 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 159 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 105 907 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 2 106 849 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 106 849 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 3 407 187 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 591 273 мың теңге;

227 721
На введение стандартов специальных социальных услуг
6 792
На жилищно-коммунальное хозяйство
650 572
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1 218 153
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
97 630
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
151 421
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
786 980
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
10 009
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
114 894
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
39 909
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
96 165
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
215 168
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
16 178
Целевые трансферты на развитие
3165995
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
304 799
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
636 578
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 547 074
На развитие транспортной инфраструктуры
114 183
На развитие объектов государственных органов
404 261
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
159 100
Бюджетные кредиты
3 407 187
в том числе:
На проектирование и (или) строительство жилья
1 400 000
На реконструкцию и строительство систем тепло, водоснабжения и водоотведения
2 007 187
Приложение 3
к решению XLVIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 10 августа 2015 года № 474
Приложение 5
к решению XLII сессии Карагандинского
городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 394
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2015 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би

227 721
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
6 792
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
650 572
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
103
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1 218 153
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
97 630
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
151 421
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
786 980
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын күтіп-ұстауға
10 009
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерін күтіп-ұстауға
10 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
114 894
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының қарамағына облыстардың жергілікті атқарушы органдарынан функцияларды беруге байланысты
39 909
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
96 165
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
215 168
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) жүргізуге
16 178
Нысаналы даму трансферттері
3 165 995
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
304 799
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
636 578
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 547 074
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
114 183
Білім беру нысандарының құрылысы және қайта құруға
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамытуға
404 261
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
159 100
Бюджеттік кредиттер
3 407 187
оның ішінде:
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
1 400 000
Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта жаңартуға және салуға
2 007 187
Қарағанды қалалық мәслихатының
2015 жылғы 10 тамыздағы XLVIII сессиясының
№ 474 шешіміне
3-қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы XLII сессиясының
№ 394 шешіміне
5-қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары