О бюджете города Караганды на 2016 - 2018 годы
Решение LIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 532. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2015 года № 3583. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 858 295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 181 498 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –287 699 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 421 120 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 967 978 тысяч тенге;
2) затраты – 43 569 156 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 681 310 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 681 310 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5 392 171 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 392 171 тысяча тенге:
поступление займов – 4 053 893 тысячи тенге;
погашение займов – 3 212 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 341 490 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.11.2016 № 90 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть на 2016 год нормативы отчислений в бюджет города Караганды в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 49 процентов;
по социальному налогу – 50 процентов.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 12.10.2016 № 79 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Учесть, что в составе расходов бюджета города на 2016 год установлены бюджетные изъятия в сумме 7 602 330 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2016 год в сумме 69 178 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.11.2016 № 90 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Учесть, что в составе поступлений и расходов бюджета города на 2016 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.

Қарағанды қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы V шақырылған LIV сессиясының № 532 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3583 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаланың 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 858 295 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 181 498 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 287 699 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 421 120 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 967 978 мың теңге;
2) шығындар – 43 569 156 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 681 310 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 681 310 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 5 392 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 392 171 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 4 053 893 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 212 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 1 341 490 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 30.11.2016 № 90 (01.01.2016 бастап енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылғы Қарағанды қаласының бюджетіне аударымдардың нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 49 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 12.10.2016 № 79 (01.01.2016 бастап енгізіледі) шешімімен.
3. 2016 жылға арналған қала бюджеті шығындарының құрамында 7 602 330 мың теңге сомасында бюджеттік алулар белгіленгені ескерілсін.
4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 69 178 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 30.11.2016 № 90 (01.01.2016 бастап енгізіледі) шешімімен.
5. 2016 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4–қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.

6. Утвердить бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2016 год согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год, согласно приложению 6.
8. Установить, что в процессе исполнения бюджета города на 2016 год не подлежат секвестру расходы на выплату заработной платы.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель LIV
сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
М. Галяс
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению LIV сессии Карагандинского
городского маслихата от 23 декабря 2015 года №532
Бюджет города Караганды на 2016 год

6. 2016 жылға арналған Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының және Октябрь ауданының бюджеттік бағдарламалары 5–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде жалақы төлеуге кететін шығыстардың секвестрлеуге жатпайтыны белгіленсін.
9. Осы шешім қолданысқа 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап енгізіледі.
Қарағанды қалалық
мәслихатының
V шақырылған LIV сессиясының
төрағасы
М. Галяс
Қарағанды қалалық
мәслихатының
хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы LIV сессиясының
№ 532 шешіміне
1- қосымша
Қарағанды қаласының 2016 жылға арналған бюджеті