О внесении изменений в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2015 года № 33/289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 мая 2015 года № 3195. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо Жезказганского городского маслихата от 15 февраля 2016 года № 37/01)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 31/267 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2901, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2015 года, в газете "Сарыарқа" 16 января 2015 года № 2 (7910), 23 января 2015 года № 3 (7911), в газете "Жезказганский вестник" 16 января 2015 года № 2 (52), 23 января 2015 года № 3 (53), 30 января 2015 года № 4 (54) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7151372 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5500231 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 20508 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1609176 тысячи тенге;
2) затраты – 7105181 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25166 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25166 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 71073 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 71073 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 50048 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –50048 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 25166 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24882 тысяч тенге.";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 33/289 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 3195 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатты (Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 37/01 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының № 31/267 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2901 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (7910), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (7911) "Сарыарқа" газетінде жарияланған, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (52), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 (53), 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (54) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7151372 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5500231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20508 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21457 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1609176 мың теңге;
2) шығындар – 7105181 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25166 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25166 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 71073 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 71073 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 50048 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50048 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 25166 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24882 мың теңге.";

31871
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1487
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4543
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
341373
2
Социальная помощь
297271
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
280437
002
Программа занятости
34148
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3240
005
Государственная адресная социальная помощь
6345
006
Оказание жилищной помощи
1277
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46787
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2417
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
38222
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78168
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3568
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38275
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
27990
464
Отдел образования района (города областного значения)
16834
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16834
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44102
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22272
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
875
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
20955
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
860024
1
Жилищное хозяйство
196155
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36496
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

31871
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1487
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4543
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
341373
2
Әлеуметтік көмек
297271
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
280437
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34148
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3240
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6345
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1277
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46787
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2417
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
38222
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78168
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3568
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
38275
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
27990
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16834
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16834
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44102
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44102
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22272
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
875
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
20955
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
860024
1
Тұрғын үй шаруашылығы
196155
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36496
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Корректировка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного жилого дома с изменениями под 5-ти этажный 28-ми квартирный жилой дом в квартале 74 по улице Гагарина 70/1 города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на благоустройство территории дома по улица Гагарина 70/2
2
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Реконструкция водопроводных сетей микрорайонов "Костангелды" и "Бекболатсай" города Жезказган

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Жезқазған қаласының 74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/1 бес қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйді 5 қабатты 28 пәтерлі тұрғын үйге өзгерту құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
Гагарин көшесі 70/2 үй аумағын көркейту сараптамасымен жобалық-сметалық құжаттамасының әзірлемесі
2
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Жезқазған қаласының "Қостангелді" және "Бекболатсай" ықшам аудандарындағы су өткізу жүйелерін қайта жаңарту