О внесении изменений в решение ХХXVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 285 "О бюджете города на 2015 - 2017 годы"
Решение XXXXV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2015 года № 378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2015 года № 3550. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 285 "О бюджете города на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2915, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 17 января 2015 года № 2 (728), в информационно – правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 566 722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 725 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 590 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 623 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 819 518 тысяч тенге;
2) затраты – 1 575 909 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 187 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 187 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 187 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XXXXV сессии
Ж. Жетимек
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 30 ноября 2015 года № 378
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Бюджет города Каражал на 2015 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVI сессиясының № 285 "2015 - 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы XXXXV сессиясының № 378 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 3550 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVI сессиясының № 285 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2915 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (728) "Қазыналы өңір" газетінде, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015–2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 566 722 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 725 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 623 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 819 518 мың теңге;
2) шығындар – 1 575 909 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9 187 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 187 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 9 187 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХХV сессияның төрағасы
Ж. Жетімек
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 378 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
1 – қосымша
2015 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

5) Дефицит (профицит) бюджета
-9187
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9187
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
9187
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 30 ноября 2015 года № 378
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
297047
в том числе:
Целевые текущие трансферты
297047
в том числе:
Аппарат акима области
1329
На содержание штатной численности отделов регистрации актов
1329
Управления экономики и финансов области
53917
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
53917
Управление предпринимательства и промышленности области
4690
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах
4690
Управление образования области
97225
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
64447
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
32778
Управление координации занятости и социальных программ области
4811
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1594
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3217
Управление ветеринарии области
4000
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
128065
На текущее обустройство моногородов
98065
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3010
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3010
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 30 ноября 2015 года № 378
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 285
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2015 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
297047
в том числе:
Целевые текущие трансферты
297047
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
84
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
84
Аппарат акима района (города областного значения)

5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-9187
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9187
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
9187
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 378 шешіміне
2 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
4 – қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
297047
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
297047
оның ішінде:
Облыс әкімінің аппараты
1329
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1329
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
53917
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
53917
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
4690
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
4690
Облыстың білім басқармасы
97225
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
64447
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
32778
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4811
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1594
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
3217
Облыстың ветеринария басқармасы
4000
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
4000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
128065
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
98065
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
30000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3010
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
3010
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 378 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне
5 – қосымша
2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы
(мың теңге)
Барлығы
297047
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
297047
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
84
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
84
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты