О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 9 февраля 2015 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 февраля 2015 года № 2977. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 300 "О городском бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2910 и опубликовано в газете "Шарайна" от 16 января 2015 года № 2 (2140)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 602 138 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 008 612 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 460 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 095 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 571 971 тысяча тенге;
2) затраты – 5 546 748 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 314 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 18 314 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 385 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 56 385 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 19 309 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 309 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 18 314 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 995 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
А. Толендина
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук
Приложение
к решению 36 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 9 февраля 2015 года № 312
Приложение 1
к решению 35 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 300
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы № 312 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 2977 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 300 "2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2910 болып тіркелген және 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (2140) "Шарайна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 602 138 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 008 612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 095 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 571 971 мың теңге;
2) шығындар – 5 546 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 314 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 18 314 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 56 385 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 56 385 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 19 309 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 19 309 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 18 314 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 995 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Төлендина
Қалалық мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2014 жылғы 9 ақпандағы
36 сессиясының № 312 шешіміне
қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
35 сессиясының № 300 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер