О внесении изменений в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 46 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 13 октября 2015 года № 484. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 октября 2015 года № 3464. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2902, опубликовано в газете "Саран газеті" от 9 января 2015 года № 2, в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2015 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 3126158 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1005039 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21040 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 60003 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2040076 тысяч тенге;
2) затраты – 3122904 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21577 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21577 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 18323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18323 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18323 тысяч тенге.";

Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қазандағы 46 сессиясының № 484 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қазанда № 3464 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2902 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 "Саран газеті" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3126158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1005039 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 21040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60003 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2040076 мың теңге;
2) шығындар – 3122904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21577 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21577 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 18323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18323 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18323 мың теңге.";