О внесении изменений в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 48 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2015 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2015 года № 3535. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2902, опубликовано в газете "Саран газеті" от 9 января 2015 года № 2, в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2015 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 3128232 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1032441 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22717 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2052355 тысяч тенге;
2) затраты – 3124978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21577 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21577 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 18323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18323 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18323 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2015 год в размере 6778 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
К. Сатова
Секретарь маслихата
Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 48 сессии
Саранского городского маслихата
от 30 ноября 2015 года №503
Приложение 1
к решению 39 сессии
Саранского городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 401
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы 48 сессиясының № 503 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 3535 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2902 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 "Саран газеті" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3128232 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1032441 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22717 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20719 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2052355 мың теңге;
2) шығындар – 3124978 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21577 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21577 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 18323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18323 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18323 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Саран қаласы әкімдігінің 2015 жылға арналған резерві 6778 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
К. Сатова
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2015 жылғы 30 қарашадағы
48 сессиясының № 503
шешіміне
1 қосымша
Саран қалалық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
39 сессиясының № 401
шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

67489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11486
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17427
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29224
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
299
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9053
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
214000
2
Социальная помощь
187051
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7222
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7222
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171593
002
Программа занятости
19417
005
Государственная адресная социальная помощь
761
006
Оказание жилищной помощи
19885
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26506
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
599
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36101
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2881
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38158
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
27285
464
Отдел образования района (города областного значения)
8236
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
8236
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26949
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22454
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
586
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

67489
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11486
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17427
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29224
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
299
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9053
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
214000
2
Әлеуметтiк көмек
187051
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7222
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7222
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171593
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19417
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
761
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19885
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26506
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
599
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36101
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2881
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
38158
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
27285
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8236
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
8236
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26949
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26949
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
586
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру