О внесении изменений в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение XХXVII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 сентября 2015 года № 1182/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 октября 2015 года № 3423. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2914, опубликовано 13 февраля 2015 года в газете "Шахтинский вестник" № 6, в информационно - правовой системе "Әділет" от 23 января 2015 года) следующие изменения:
приложения 1, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
А. Щербаков
Секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
Л. Буравко
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі V шақырылған XХXVII сессиясының № 1182/37 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қазанда № 3423 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2914 тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде, 2015 жылғы 23 қаңтарында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 ,5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Щербаков
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

254775
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109884
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
47161
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
97730
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
863444
На жилищно-коммунальное хозяйство
607759
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3943
На жилищно - коммунальное хозяйство и благоустройство
198591
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
700
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5286
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
46
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5000
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
240
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41227
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13227
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
23757
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

254775
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
109884
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
47161
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
97730
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
863444
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
607759
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3943
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына және абаттандыруға
198591
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
700
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5286
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануартектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
46
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
240
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41227
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13227
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
23757
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге