О внесении изменений в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение XXXVIII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 октября 2015 года № 1203/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 октября 2015 года № 3476. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2914, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 23 января 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 13 февраля 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 243 700 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 967 637 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 405 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33 813 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 225 845 тысяч тенге;
2) затраты – 4 255 354 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 17 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 28 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 654 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 654 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
А. Степанович
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
Л. Буравко
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы V шақырылған XXXVIII сессиясының № 1203/38 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қазанда № 3476 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХII сессиясының № 1083/32 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2914 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 243 700 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 967 637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 33 813 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3 225 845 мың теңге;
2) шығындар - 4 255 354 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 17 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 17 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – алу 28 654 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 28 654 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 28 654 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларғасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А.Степанович
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

3943
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
52451
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
Управление ветеринарии области
5046
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
46
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5000
Управление предпринимательства и туризма области
10014
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
10014
Управление экономики и финансов области
118705
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
118705
Управление координации занятости и социальных программ области
36984
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13227
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
23757
Аппарат акима Карагандинской области
1140
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1140
Целевые трансферты на развитие:
213204
в том числе:
Управление строительства области
213204
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204
Приложение 3
к решению XXXVIII сессии городского
маслихата от 19 октября 2015 года № 1203/38
Приложение 5
к решению XXXII сессии городского
маслихата от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2015 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
1404882
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1191678
Целевые трансферты на развитие
213204
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1191678
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
254775
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109884
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
47161
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

3943
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
52451
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Облыстың ветеринария басқармасы
5046
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
46
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
10014
Жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
10014
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
118705
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
118705
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
36984
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13227
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
23757
Қарағанды облысының әкім аппараты
1140
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1140
Нысаналы даму трансферттері:
213204
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
213204
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
213204
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
19 қазандағы ХХХVIII сессиясының
№ 1203/38 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
23 желтоқсандағы XXХII сессиясының
№ 1083/32 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
1404882
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1191678
Нысаналы даму трансферттері
213204
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1191678
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
254775
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
109884
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
47161
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
213204