О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району"
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 4 ноября 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 ноября 2015 года № 3511. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 4 июня 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 04.06.2019 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима Актогайского района от 10 апреля 2014 года № 02 "Об образовании избирательных участков по Актогайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2639, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 20 ноября 2014 года, в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 мая 2014 года № 21-22 (7443)), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Әмірғасым Б.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н.И. Омарханов
Приложение к решению
акима Актогайского района
от 4 ноября 2015 года № 01 р
Приложение к решению
акима Актогайского района
от 10 апреля 2014 года № 02
Избирательные участки по Актогайскому району Карагандинской области
Избирательный участок № 672
Центр избирательного участка - село Актогай, улица А.Бокейхана, 2. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице А.Бокейхана № 4а, 6/1, 6/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 23, 25, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42, 43, 44, по улице Еркин ел № 1, 2, 3, 4, 12, 34, по улице Н.Абдирова № 1, 2, 3, 4, 5/1, 12, 13, 15, 24, 25, 26, по улице К.Сатбаева № 1, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, по улице Ж.Акбая № 2а, 3, 4/1, 4/2, 8, 10г/1, 10г/2, 10/1, 11, 12, 14, 16, 18, 45, по улице Шакарима № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 и Коза, Аэропорт.
Избирательный участок № 673
Центр избирательного участка - село Актогай, улица К.Байсейтовой, 19. Средняя школа имени А.Бокейхана.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице К.Нуржанова № 2, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 49а, 50, 52, 53, по улице А.Ермекова № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, по улице М.Ержанова № 3, 3/3, 3/12, 3/15, 3/16, 3/18, 4/1, 4/5, 14, 14а, 16, 18а, 19, 21, 22, 27а, 29, 36, 45а, по улице К.Байсейтовой № 1, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2, 31, 32, 33/3, 33/4, 33/5, 34/1, 35/2, 35/5, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 37/1, 37/2, 37/3, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/7, 39/8, 39/9, 41/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 44, 44/5, 44/8, 44/10, 47/2.
Избирательный участок № 674

Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылдың 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 3511 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 04.06.2019 № 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 02 "Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2639 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 20 қарашасында жарияланған, 2014 жылғы 29 мамырдағы № 21-22 (7443) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б. Әмірғасымға жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
Н.И. Омарханов
Ақтоғай ауданы әкімінің
2015 жылғы4 қарашадағы
№ 01 ш шешіміне қосымша
Ақтоғай ауданы әкімінің
2014 жылғы 10 сәуіріндегі
№ 02 шешіміне қосымша
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 672 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 2. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Ә.Бөкейхан көшесіндегі № 4а, 6/1, 6/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 23, 25, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42, 43, 44 үйлер, Еркін ел көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 12, 34 үйлер, Н.Әбдіров көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 12, 13, 15, 24, 25, 26 үйлер, Қ.Сәтпаев көшесіндегі № 1, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36 үйлер, Ж.Ақбай көшесіндегі № 2а, 3, 4/1, 4/2, 8, 10г/1, 10г/2, 10/1, 11, 12, 14, 16, 18, 45 үйлер, Шәкәрім көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер және Қоза, Аэропорт.
№ 673 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, К.Байсейтова көшесі, 19. Ә.Бөкейхан атындағы орта мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Қ.Нұржанов көшесіндегі № 2, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 49а, 50, 52, 53 үйлер, Ә.Ермеков көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31,
32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52 үйлер, М.Ержанов көшесіндегі № 3, 3/3, 3/12, 3/15, 3/16, 3/18, 4/1, 4/5, 14, 14а, 16, 18а, 19, 21, 22, 27а,
29, 36, 45а үйлер, К.Байсейтова көшесіндегі № 1, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2, 31, 32, 33/3, 33/4, 33/5, 34/1, 35/2, 35/5, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 37/1, 37/2, 37/3, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/7, 39/8, 39/9, 41/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 44, 44/5, 44/8, 44/10, 47/2 үйлер.
№ 674 сайлау учаскесi

Центр избирательного участка - село Актогай, улица М.Шорина, 1а. Профессиональный лицей № 14.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице Нарманбета № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48, по улице С.Оразалина № 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, по улице А.Найманбаева № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, по улице Токырауын № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, по улице Сана би № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, по улице С.Ибраева № 1а, 1а/1, 1а/2, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, по улице У.Жанибекова № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 24, 26, 28, 32, 33, 35, по улице М.Шорина № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, по микрорайону Жосалы № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, подсобные хозяйства Патхоз, Егиндибулак и зимовка Аксай.
Избирательный участок № 675
Центр избирательного участка - село Актогай, улица С.Ибраева, 1. Средняя школа имени К.Байсейтовой.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице Жидебая № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 и по улице Кенишбая № 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 26, 28, 32, 33, 35.
Избирательный участок № 676
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Сауле, улица Жастар, 4. Семейная амбулатория.

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, М.Шорин көшесі, 1а. № 14 кәсіптік лицей.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Нарманбет көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 үйлер, С.Оразалин көшесіндегі № 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52 үйлер, Ә.Найманбаев көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а үйлер, Сана би көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36 үйлер, С.Ибраев көшесіндегі № 1а, 1а/1, 1а/2, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, У.Жәнібеков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 24, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер, М.Шорин көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, Жосалы ықшам ауданындағы № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2 үйлер, Патхоз, Егіндібұлақ қолқабыс шаруашылықтары және Ақсай қыстағы.
№ 675 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, С.Ибраев көшесі, 1. К.Байсейтова атындағы орта мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылы бойынша Жидебай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 үйлер және Кенішбай көшесіндегі № 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер.
№ 676 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Сәуле ауылы, Жастар көшесі, 4. Жанұялық амбулатория.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сауле по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 35/1, 35/2, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, по улице Токырауын № 5/1, 5/2, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, по улице Тауелсиздик № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, по улице Жастар № 8, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19, 20/1, 20/2, по улице Конырат № 1, 2, 3, 5, 7/1, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, по улице Актогай ауданынын 80 жылдыгы № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, по улице Республики № 1, 2, 4, 6, 7, 8 и зимовка Кыргыз.
Избирательный участок № 678
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Ушарал, улица № 1, 2. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ушарал по улице № 1 № 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57/1, 57/2, 58 и зимовки Корпетай, Ушарал, Кунгей, Жаланаш, Жиенбай, Нуркей, Нуртай, Донгелек агаш, Караагаш.
Избирательный участок № 679
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Каракой, улица № 1, 7/1. Начальная школа.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Каракой по улице № 1 № 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18 и зимовки Айкай, Склад, Мухаметжан, Тынали.
Избирательный участок № 680
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Жаланаш, улица № 1, 29. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жаланаш по улице № 1 № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2 и зимовки Теке, Сарыарка, Кашкынбай, Акбулак.
Избирательный участок № 681
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Шабанбай би, улица А.Бокейхана, 8. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сәуле ауылы бойынша Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 35/1, 35/2 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 5/1, 5/2, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі № 8, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19, 20/1, 20/2 үйлер, Қоңырат көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 7/1, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2 үйлер, Ақтоғай ауданының 80 жылдығы көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2 үйлер, Республика көшесіндегі № 1, 2, 4, 6, 7, 8 үйлер және Қырғыз қыстағы.
№ 678 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Үшарал ауылы, № 1 көшесі, 2. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Үшарал ауылы бойынша № 1 көшесіндегі № 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57/1, 57/2, 58 үйлер және Көрпетай, Үшарал, Күнгей, Жалаңаш, Жиенбай, Нүркей, Нұртай, Дөңгелек ағаш, Қараағаш қыстақтары.
№ 679 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Қарақой ауылы, № 1 көшесі, 7/1. Бастауыш мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қарақой ауылы бойынша № 1 көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18 үйлер және Айқай, Склад, Мұхаметжан, Тінәлі қыстақтары.
№ 680 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, № 1 көшесі, 29. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңаш ауылы бойынша № 1 көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2 үйлер және Теке, Сарыарқа, Қашқынбай, Ақбұлақ қыстақтары.
№ 681 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Шабанбай би ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 8. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Шабанбай би по улице А.Бокейхана № 3, 4, 5, 6, 7, 14, 18, 19, по улице Аккыза № 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25, по улице М.Егинбаева № 1, 1б, 2, 3, 3б, 5, 6, по улице Жалантоса № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, по улице Д.Калиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице М.Кудабаева № 3, 4, 5, 6, 7, 8, по улице С.Муканова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30, по улице С.Шомакбаева № 2, 3, 9, 11, 14, 16, 17, 20, 33, по улице Ш.Шорина № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 19, 20, 21, 23.
Избирательный участок № 682
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Ондирис, улица Касабай, 1. Начальная школа.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ондирис по улице Касабая № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 19, 20 и зимовки Кепели, Шокпартас, Карагандыозек, Молдашилик, Аксай, Аккора.
Избирательный участок № 683
Центр избирательного участка- сельский округ Шабанбай би, село Бегазы, улица Каратал, 1. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Бегазы по улице Каратал № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12 и зимовки Каратал, Карашокы, Кызылжар, Жинишке, Каражал, Серикбай, Айыртас, Монша, Аколке.
Избирательный участок № 684
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Сона, улица Кулжа, 1. Начальная школа "Сона".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сона по улице Кулжа № 2, 3, 4, 7, 13, 15, 16, 18, 22, 25, 30 и зимовки Ракыш, Караша, Ушкатты, Тогызбай, Керегетас, Байсултан, Белтерек, Куйгенсай, Кумбет, Аксай, Мойынкудык.
Избирательный участок № 685
Центр избирательного участка - сельский округ Кызыларай, село Акжарык, улица У.Жанибекова, 25. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Акжарык по улице Сенкибай би № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 39, 40, 42, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, по улице С.Оразалина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, по улице У.Жанибекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20/2, 21/1, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, по улице Егемен Казакстан № 1/1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, по улице Актогай ауданына 50 жыл № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 и зимовки Ныгыман, Ордабек, Денгелбай, Кокше, Жазбек, Амирхан, Каратумсык, Стандарт, Сулеймен, Карасиыр, Каргон, Урпек, Алтуайт, Керимбай, Утей, Алшынбек, Кыдырали, Жунисбек, Ыскак, Турсынбай, Дамбай, Акбуйрат, Бек, Кулмаган, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Каракойтас, Сатай, Кенасу, Саржал, Акбулак, Шабан, Колденен, Домай, Акбиик.
Избирательный участок № 686
Центр избирательного участка - сельский округ Караменде би, село Актас, улица Енбек, 7а. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шабанбай би ауылы бойынша Ә.Бөкейхан көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 14, 18, 19 үйлер, Аққыз көшесіндегі № 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25 үйлер, М.Егінбаев көшесіндегі № 1, 1б, 2, 3, 3б, 5, 6 үйлер, Жалаңтөс көшесіндегі № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23 үйлер, Д.Қалиев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, М.Құдабаев көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер, С.Мұқанов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30 үйлер, С.Шомақбаев көшесіндегі № 2, 3, 9, 11, 14, 16, 17, 20, 33 үйлер, Ш.Шорин көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 19, 20, 21, 23 үйлер.
№ 682 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Өндіріс ауылы, Қасабай көшесі, 1. Бастауыш мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Өндіріс ауылы бойынша Қасабай көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 19, 20 үйлер және Кепелі, Шоқпартас, Қарағандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора қыстақтары.
№ 683 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Бегазы ауылы, Қаратал көшесі, 1. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Бегазы ауылы бойынша Қаратал көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12 үйлер және Қаратал, Қарашоқы, Қызылжар, Жіңішке, Қаражал, Серікбай, Айыртас, Монша, Ақөлке қыстақтары.
№ 684 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Сона ауылы, Құлжа көшесі, 1. "Сона" бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сона ауылы бойынша Құлжа көшесіндегі № 2, 3, 4, 7, 13, 15, 16, 18, 22, 25, 30 үйлер және Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық қыстақтары.
№ 685 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қызыларай ауылдық округі, Ақжарық ауылы, У.Жәнібеков көшесі, 25. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжарық ауылы бойынша Сеңкібай би көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 39, 40, 42, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46 үйлер, С.Оразалин көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11 үйлер, У.Жәнібеков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20/2, 21/1, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26 үйлер, Егемен Қазақстан көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, Ақтоғай ауданына 50 жыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер және Нығыман, Ордабек, Деңгелбай, Көкше, Жазбек, Әмірхан, Қаратұмсық, Стандарт, Сүлеймен,Қарасиыр, Кәргөң, Үрпек, Алтуайт, Керімбай, Өтей, Алшынбек, Қыдырәлі,
Жүнісбек, Ысқақ, Тұрсынбай, Дәмбай, Ақбұйрат, Бек, Күлмаған, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Қарақойтас, Сатай, Кеңасу, Саржал, Ақбұлақ, Шабан, Көлденең, Домай, Ақбиік қыстақтары.
№ 686 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Ақтас ауылы, Еңбек көшесі, 7а. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актас по улице Енбек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, по улице Алаш № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 и зимовки Карамола, Омар, Мустакай, Калпе, Бишай, Елубай.
Избирательный участок № 687
Центр избирательного участка - сельский округ Караменде би, село Куаныш, улица Кенишбай акына, 114. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Куаныш по улице Егемендик № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, по улице Кенишбай акына № 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 110, 113 и зимовки Кызылсенгир, Кушколик, Кызыладыр, Акжарык, Каражумак.
Избирательный участок № 688
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Сарытерек, улица Парасат, 18. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сарытерек по улице Бестерк № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, по улице Сарыозек № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, по улице Кокозек № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, по улице Парасат № 1, 2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, по улице Токырауын № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, по улице Акшкол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 689
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Жетимшокы, улица Жетимшокы, 2. Жилой дом М.Галиханова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жетимшокы по улице Жетимшокы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 и зимовки Каракула, Карашилик, Каратал, Кунгей, Ушшилик-1, Ушшилик-2, Коянгоз, Киши Аксай, Улкен Аксай, Кызылжал, Каракемер, Райымбек, Карашокы, Аксай, Узынбулак.
Избирательный участок № 690
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Актумсык, улица Актумсык, 11/1. Жилой дом Б.Маженовой.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актумсык по улице Актумсык № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 12 и зимовки Самал, Узынбулак, Аксай, Алибек, Койкелди, Дастар, Койтас, Каракия, Байгозы, Карабауыр, Нартай.
Избирательный участок № 691
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Кенели, улица Кенели, 8. Жилой дом К.Калпебаева.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтас ауылы бойынша Еңбек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер, Алаш көшесіндегі № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47 үйлер және Қарамола, Омар, Мұстақай, Қалпе, Бишай, Елубай қыстақтары.
№ 687 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Қуаныш ауылы, Кенішбай ақын көшесі, 114. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қуаныш ауылы бойынша Егемендік көшесіндегі № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер, Кенішбай ақын көшесіндегі № 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 110, 113 үйлер және Қызылсеңгір, Күшкөлік, Қызыладыр, Ақжарық, Қаражұмақ қыстақтары.
№ 688 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Сарытерек ауылы, Парасат көшесі, 18. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарытерек ауылы бойынша Бестерк көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 үйлер, Сарыөзек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20 үйлер, Көкөзек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, Парасат көшесіндегі 1, 2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14 үйлер,
Тоқырауын көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер, Акшкол көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
№ 689 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Жетімшоқы ауылы, Жетімшоқы көшесі, 2. М.Галихановтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жетімшоқы ауылы бойынша Жетімшоқы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 үйлер және Қарақұла, Қарашілік, Қаратал, Күнгей, Үшшілік-1, Үшшілік-2, Қоянгөз, Кіші Ақсай, Үлкен Ақсай, Қызылжал, Қаракемер, Райымбек, Қарашоқы, Ақсай, Ұзынбұлақ қыстақтары.
№ 690 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Ақтұмсық ауылы, Ақтұмсық көшесі, 11/1. Б.Маженованың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтұмсық ауылы бойынша Ақтұмсық көшесіндегі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 12 үйлер және Самал, Ұзынбұлақ, Ақсай, Әлібек, Қойкелді, Дастар, Қойтас, Қарақия, Байғозы, Қарабауыр, Нартай қыстақтары.
№ 691 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Кенелі ауылы, Кенелі көшесі, 8. Қ.Қалпебаевтың тұрғын үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Кенели по улице Кенели № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 и зимовки Шынырау, Шурекбай, Аксайы, Акшагыл, Акшокы, Карашокы, Кособа, Жумагул, Жанат, Айыртас, Кызыл, Талдыбулак, Бескора, Карагозы, Коске, Майтас.
Избирательный участок № 692
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Нуркен, улица Жалантос, 6. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Нуркен по улице Жалантоса № 1/1, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, по улице Достык № 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2, по улице Балхаш № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, по улице Нуркен № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, по улице Т.Аубакирова № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, по улице Жас Алаш № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6, 7, 8, 9, по улице Мектеп № 1, 2, 4, 5, 6 и зимовки Кояншокы, Тастыапан.
Избирательный участок № 693
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Каратал, улица М.Шокая, 10. Основная школа имени. Д.Стамбекова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Каратал по улице М.Шокая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18, 19, 20 и зимовкиЖамбыл, Карашилик, Торешокы, Момын, Кызылкайын, Караоба, Соран, Малимбек.
Избирательный участок № 694
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Жалантос, улица Акбидай, 8. Начальная школа.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жалантос по улице Акбидай № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 19 и зимовки Керуенбулак, Акши, Айдай, Теректи, Акирек, Карашилик, Аксай, Кокши, Адилбай, Кызыл, Карагаш, Бакал, Жалпаккайын.
Избирательный участок № 695
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Аксенгир, улица Жасыл ел, 12. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Аксенгир по улице Жасыл ел № 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1 и зимовки Кояныштогай, Орта-Аксай, Талдыбулак, Кытай, Талдыкезен, Магазин, Карынши.
Избирательный участок № 696
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Жидебай, улица Бирлик, 14. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Жидебай по улице Бирлик № 1, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 8/1, 8/2 и зимовки Карашокы, Донгал, Шубарат, Балгабек-Аксай, Махамбет-Аксай, Уйрек, Сагындык.
Избирательный участок № 697
Центр избирательного участка - сельский округ Кежек, село Акши, улица Бейбитшилик, 11. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Кенелі ауылы бойынша Кенелі көшесіндегі № 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 үйлер және Шыңырау, Шүрекбай, Ақсайы, Ақшағыл, Ақшоқы, Қарашоқы, Қособа, Жұмағұл, Жанат, Айыртас, Қызыл, Талдыбұлақ, Бесқора, Қарағозы, Қоске, Майтас қыстақтары.
№ 692 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Нүркен ауылы, Жалаңтөс көшесі, 6. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нүркен ауылы бойынша Жалаңтөс көшесіндегі № 1/1, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2 үйлер, Достық көшесіндегі № 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2 үйлер, Балқаш көшесіндегі № 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 үйлер, Нүркен көшесіндегі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 үйлер, Т.Аубакиров көшесіндегі № 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1 үйлер, Жас Алаш көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6, 7, 8, 9 үйлер, Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6 үйлер және Қояншоқы, Тастыапан қыстақтары.
№ 693 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Қаратал ауылы, М.Шоқай көшесі, 10. Д.Стамбеков атындағы негізгі мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қаратал ауылы бойынша М.Шоқай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18, 19, 20 үйлер және Жамбыл, Қарашілік, Төрешоқы, Момын, Қызылқайың, Қараоба, Сораң, Мәлімбек қыстақтары.
№ 694 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жалаңтөс ауылы, Ақбидай көшесі, 8. Бастауыш мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңтөс ауылы бойынша Ақбидай көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 19 үйлер және Керуенбұлақ, Ақши, Айдай, Теректі, Ақирек, Қарашілік, Ақсай, Кокши, Әділбай, Қызыл, Қарағаш, Бақал, Жалпаққайың қыстақтары.
№ 695 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Ақсеңгір ауылы, Жасыл ел көшесі, 12. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақсеңгір ауылы бойынша Жасыл ел көшесіндегі № 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1 үйлер және Қояныштоғай, Орта-Ақсай, Талдыбұлақ, Қытай, Талдыкезең, Магазин, Қарынши қыстақтары.
№ 696 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жидебай ауылы, Бірлік көшесі, 14. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жидебай ауылы бойынша Бірлік көшесіндегі № 1, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 8/1, 8/2 үйлер және Қарашоқы, Доңғал, Шұбарат, Балғабек-Ақсай, Махамбет-Ақсай, Үйрек, Сағындық қыстақтары.
№ 697 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Кежек ауылдық округі, Ақши ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Акши по улице Нура № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 1а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1б, 2б, 4б, 5б, 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 14б, 15б, 16б, 18б, по улице Сарыарка № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 1с, 4с, 5с, 6с, 7с, 8с, 9с, 10с, 11с и зимовки: Сарыозек, Саяхат, Оралбай, Шомшек, Карашын, Алмалы.
Избирательный участок № 698
Центр избирательного участка - сельский округ Торангалык, село Торангалык, улица Абая, 2. Основная общеобразовательная школа села Торангалык.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Торангалык по улице Жениске 30 жыл № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, по улице Спорта № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, по улице Мектеп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, по улице Абая № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, по улице Жастар № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, по улице Астананын 10 жылдыгы № 5, 10, 11, 12, по улице Жагалау № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, по улице Жасыл желек № 2, 4, 9, 11, по улице Тын игеру № 4, 8.
Избирательный участок № 699
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица С.Сейфуллина, 21. Государственное учреждение "Комплекс Школа-детский сад" поселка Шашубай.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Ж.Акбергенулы № 17, 35, 39, 41, 43, 49, 51, по улице Караменде би № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, по улице Шашубая № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, по улице Гарышкерлер № 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, по улице Абая № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 27, 35.
Избирательный участок № 700
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Ж.Акбергенулы, 3. Дом культуры "Женис".
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Гарышкерлер № 2, по улице С.Сейфуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, по улице Жамбыла № 1, 3, 5, 10, 11, по улице Ж.Акбергенулы № 2, по улице Нарманбета № 1, 2, 6, по улице Жагалау № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 96, 98, 102.
Избирательный участок № 701
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Мектеп, 20. Средняя общеобразовательная школа поселка Сарышаган.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақши ауылы бойынша Нұра көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 1а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1б, 2б, 4б, 5б, 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 14б, 15б, 16б, 18б үйлер, Сарыарқа көшесіндігі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 1с, 4с, 5с, 6с, 7с, 8с, 9с, 10с, 11с үйлер және Сарыөзек, Саяхат, Оралбай, Шөмшек, Қарашын, Алмалы қыстақтары.
№ 698 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тораңғалық ауылдық округі, Тораңғалық ауылы, Абай көшесіндегі, 2. Тораңғалық ауылының жалпы білім беретін негізгі мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тораңғалық ауылы бойынша Жеңіске 30 жыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер, Спорт көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлер, Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер, Жастар көшесіндегі № 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15 үйлер, Астананың 10 жылдығы көшесіндегі № 5, 10, 11, 12 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25 үйлер, Жасыл желек көшесіндегі № 2, 4, 9, 11 үйлер, Тың игеру көшесіндегі № 4, 8 үйлер.
№ 699 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, С.Сейфуллин көшесі, 21. Шашубай кентінің "Мектеп-Балабақша кешені" мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі № 17, 35, 39, 41, 43, 49, 51 үйлер, Қараменде би көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, Шашубай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30 үйлер, Ғарышкерлер көшесіндегі № 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 27, 35 үйлер.
№ 700 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі, 3. "Жеңіс" мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Ғарышкерлер көшесіндегі № 2 үй, С.Сейфуллин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1, 3, 5, 10, 11 үйлер, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі № 2 үй, Нарманбет көшесіндегі № 1, 2, 6 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 96, 98, 102 үйлер.
№ 701 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Мектеп көшесіндегі, 20. Сарышаған кентінің жалпы білім беретін орта мектебі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Тауелсиздик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, по улице Шакирбека № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, по 2-микрорайону № 1, 2, 3, 4, 5, по 3-микрорайону № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, по улице Байтерек № 4, 5, 6, по улице Болашак № 2, 4, 6, по улице Мектеп киылысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 702
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Абая, 12. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Мектеп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, по улице Жастар киылысы № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, по улице Абая № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, по улице Энергетик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и разъезды Коктас, Весна, Новалы, Каражынгыл.
Избирательный участок № 703
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Б.Ихамбаева, 14. Здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Электросеть".
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Б.Ихамбаева № 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14/1, 17, 18, 19, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 56, 60, 64, 66, 70, по улице Ж.Акбергенулы № 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121, по микрорайону Алтын № 1, 2, 3.
Избирательный участок № 704
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, село Ортадересин, улица О.Жаутикова, 20. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ортадересин по улице М.Ержанова № 1-1, 1-4, 3, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 8-1, 10, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12-1, 14-1, 14-2, 16-1, 22-1, по улице К.Байсейтовой № 2-1, 2-2, 3-2, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8, 10, 10-1, по улице Абая № 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 7, 7-1, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13, по улице О.Жаутикова № 1, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-4, 11-4, 12, 13-3, 15, 16, 17, 18, 21, 23, по улице Сана би № 1а, 2, 4а, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22 и зимовки Каработа, Токрау, Бектауата, Басдересин, 8-бригада, Серикбасы.
Избирательный участок № 705
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, станция Ортадересин, улица Акорда, 1. Зал вокзала.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Тәуелсіздік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер, Шәкірбек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер, 2-ықшамауданындағы № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер, 3-ықшамауданындағы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі № 4, 5, 6 үйлер, Болашақ көшесіндегі № 2, 4, 6 үйлер, Мектеп қиылысы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер.
№ 702 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер, Жастар қиылысы көшесіндегі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32,34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер, Энергетик көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер және Көктас, Весна, Новалы, Қаражынғыл теміржол бекеттері.
№ 703 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Б.Ихамбаев көшесі, 14. "Электросеть" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Б.Ихамбаев көшесіндегі № 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14/1, 17, 18, 19, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 56, 60, 64, 66, 70 үйлер, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі № 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121 үйлер, Алтын мөлтек ауданындағы № 1, 2, 3 үйлер.
№ 704 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін ауылы, О.Жәутіков көшесі, 20. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін ауылы бойынша М.Ержанов көшесіндегі № 1-1, 1-4, 3, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 8-1, 10, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12-1, 14-1, 14-2, 16-1, 22-1 үйлер, К.Байсейтова көшесіндегі № 2-1, 2-2, 3-2, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8, 10, 10-1 үйлер, Абай көшесіндегі № 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 7, 7-1, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13 үйлер, О.Жәутіков көшесіндегі № 1, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-4, 11-4, 12, 13-3, 15, 16, 17, 18, 21, 23 үйлер, Сана би көшесіндегі № 1а, 2, 4а, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22 үйлер және Қаработа, Тоқрау, Бектауата, Басдересін, 8-бригада, Серікбасы қыстақтары.
№ 705 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін бекеті, Ақорда көшесі, 1. Вокзал залы.

Границы избирательного участка: Следующие дома в станции Ортадересин по улице Акорда № 3-1, 3-5, 3-7, 3-8, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5, 7.
Избирательный участок № 706
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, войнская часть № 26441. Здание школы.
Границы избирательного участка: войнская часть № 26441.
Избирательный участок № 707
Центр избирательного участка - сельский округ Тасарал, село Тасарал, улица Агыбай батыра, 5. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Тасарал по улице Жастар № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, по улице Орталык № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20/1, 20/2, по улице Жагалау № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, по улице Агыбай батыра № 1, 2/1, 2/2, 6/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 708
Центр избирательного участка - сельский округ Карабулак, село Нарманбет, улица Сана би, 4. Клуб "Салтанат".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Нарманбет по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, по улице Жамбыла № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, по улице Карабулак № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице К.Байсейтовой № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, по улице М.Ержанова № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, по улице С.Муканова № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21а, 22/1, 22/2, по улице Сана би № 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2 и зимовки Дуанши, Думан, Туйекора, Мектеп-1, Мектеп-2, Арин, Бульдозер, Енбек, Саркытбай, Карабулак, Иса, Ракым, Касен, Иманбай, Кусайын, Токал, Стандарт, 8-Март, Кажы, Жанке, Киндикти, Разак, Алшынбек, Омарбек, Заготскот.
Избирательный участок № 709
Центр избирательного участка - сельский округ Карабулак, село Карасу, улица О.Жаутикова, 1. Основная школа имени С.Сейфуллина.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Карасу по улице Нарманбета № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, по улице О.Жаутикова № 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и зимовки Оспанкарын, Сарыолен, Капаш, Шалкар, Кажы, Ащыкарын, Нарманбет, Алдаберли, Сага, Тлеуберли, Сутбай, Туйебай, Калыш, Шолак, Молалысу.
Избирательный участок № 710
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Абая, 16. Гостиница.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін бекеті бойынша Ақорда көшесіндегі № 3-1, 3-5, 3-7, 3-8, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5, 7 үйлер.
№ 706 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, № 26441 әскери бөлімі. Мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: № 26441 әскери бөлімі.
№ 707 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тасарал ауылдық округі, Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі, 5. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тасарал ауылы бойынша Жастар көшесіндегі № 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13 үйлер, Орталық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20/1, 20/2 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16 үйлер, Ағыбай батыр көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 6/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер.
№ 708 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Нарманбет ауылы, Сана би көшесі, 4. "Салтанат" Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нарманбет ауылы бойынша Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер, Қарабұлақ көшесіндегі № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, К.Байсейтова көшесіндегі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 үйлер, М.Ержанов көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4 үйлер, С.Мұқанов көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21а, 22/1, 22/2 үйлер, Сана би көшесіндегі № 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2 үйлер және Дуанши, Думан, Түйеқора, Мектеп-1, Мектеп-2, Әрін, Бульдозер, Еңбек, Сарқытбай, Қарабұлақ, Иса, Рақым, Қасен, Иманбай, Құсайын, Тоқал, Стандарт, 8-Март, Қажы, Жәнке, Кіндікті, Разақ, Алшынбек, Омарбек, Заготскот қыстақтары.
№ 709 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Қарасу ауылы, О.Жәутіков көшесі, 1. С.Сейфуллин атындағы негізгі мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қарасу ауылы бойынша Нарманбет көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер, О.Жәутіков көшесіндегі № 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер және Оспанқарын, Сарыөлең, Қапаш, Шалқар, Қажы, Ащықарын, Нарманбет, Алдаберлі, Саға, Тлеуберлі, Сүтбай, Түйебай, Қалыш, Шолақ, Молалысу қыстақтары.
№ 710 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 16. Қонақ үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Балхаш № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, по улице Достык№ 37, 39, 41, 43,по улице Ынтымак № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, по улице Темиржол № 2, 4, 8, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
Избирательный участок № 711
Центр избирательного участка - сельский округ Абай, село Абай, улица Абая, 8. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Абай по улице М.Маметовой № 1, 2, 3, 5, по улице Бейбитшилик № 2, 3, 4, 5, 6, 7, по улице К.Аманжолова № 1, 3, 9, 10, 11, 12, по улице Караменде би № 1, 5, 6, 9, 11, 13, по улице М.Ауезова № 1, 2, 3, 4, по улице Абая № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 и зимовки Акшкол, Калкан, Каркын, Акатан, Койбагар, Бакалшы, Бидайык, Копелбай, Таскын, Аккорда, Ортакора, Ошаган, Аксай, Айдын, Ой-Жапекен, Акферма.
Избирательный участок № 712
Центр избирательного участка - сельский округ Кусак, село Кошкар, улица Мадениет, 15. Клуб "Береке".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Кошкар по улице Береке № 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Бирлик № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Сарыарка № 1, 3, 7, 9, по улице Наурыз № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, по улице Жастар № 4, 7, 9, 10, 15, 16, 18, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, по улице Женис № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41, по улице Мадениет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 и зимовки Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенди, Карагаш, Мынбулак, Карашокы, Молак, Ески Молак, Ортакора, Баскора, Байжасар, Талбасы, Бесшокы, Сарман, Карашилик, Екпин, Сейтимхан, Омиржан, Бала Кошкар, Керегетас.
Избирательный участок № 713
Центр избирательного участка - сельский округ Айыртас, село Айыртас, улица Орталык, 7. Клуб села Айыртас.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Айыртас по улице Ардагер № 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 10-1, по улице Наурыз № 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 7-4, 8-1, 10-2, 11-1, 12-1, по улице Достык № 1-2, 1-3, 2-1, 3-2, 3-4, 7-1, 9-2, 10-1, 11-1, 11-2, 12-2, 14-1, 16-1, по улице Орталык № 7-1, 9-4, 11-1, 12-1, 12-2, 13-1, 16-1, 16-2, 18-1, 21-1, по улице Жазык № 1-1, 3-1, 3-2, 7-3, 10-1, 11-1, 13-2, 14-1, 16-2, по улице Кобыланды № 1-1, 2-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8-1, 9-1, 9-2, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 15-2, 17-2, 30-2 и зимовки Садуакас, Тазкызыл, Ойран, Бесбулак, Азимбай, Туайт, Маубас, Аккора, Қызылтас.
Избирательный участок № 714
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, станция Акжайдак, улица Байтерек, 37. Зал вокзала.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Балқаш көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер, Достық көшесіндегі №37, 39, 41, 43 үйлер, Ынтымақ көшесіндегі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер, Теміржол көшесіндегі № 2, 4, 8, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер.
№ 711 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Абай ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, 8. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Абай ауылы бойынша М.Мәметова көшесіндегі № 1, 2, 3, 5 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер, Қ.Аманжолов көшесіндегі № 1, 3, 9, 10, 11, 12 үйлер, Қараменде би көшесіндегі № 1, 5, 6, 9, 11, 13 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 үйлер және Акшкол, Қалқан, Қарқын, Ақатан, Қойбағар, Бақалшы, Бидайық, Көпелбай, Тасқын, Аққорда, Ортақора, Ошаған, Ақсай, Айдын, Ой-Жапекең, Ақферма қыстақтары.
№ 712 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қусақ ауылдық округі, Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі, 15. "Береке" Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қошқар ауылы бойынша Береке көшесіндегі № 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Бірлік көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі № 1, 3, 7, 9 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 1, 3, 6, 7, 8
9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі № 4, 7, 9, 10, 15, 16, 18 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Жеңіс көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41 үйлер, Мәдениет көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер және Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенді, Қарағаш, Мыңбұлақ, Қарашоқы, Молақ, Ескі Молақ, Ортақора, Басқора, Байжасар, Талбасы, Бесшоқы, Сарман, Қарашілік, Екпін, Сейтімхан, Өміржан, Бала Қошқар, Керегетас қыстақтары.
№ 713 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Айыртас ауылдық округі, Айыртас ауылы, Орталық көшесі, 7. Айыртас ауылыныңКлуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Айыртас ауылы бойынша Ардагер көшесіндегі № 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 10-1 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 7-4, 8-1, 10-2, 11-1, 12-1 үйлер, Достық көшесіндегі № 1-2, 1-3, 2-1, 3-2, 3-4, 7-1, 9-2, 10-1, 11-1, 11-2, 12-2, 14-1, 16-1 үйлер, Орталық көшесіндегі № 7-1, 9-4, 11-1, 12-1, 12-2, 13-1, 16-1, 16-2, 18-1, 21-1 үйлер, Жазық көшесіндегі № 1-1, 3-1, 3-2, 7-3, 10-1, 11-1, 13-2, 14-1, 16-2 үйлер, Қобыланды көшесіндегі № 1-1, 2-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8-1, 9-1, 9-2, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 15-2, 17-2, 30-2 үйлер және Сәдуақас, Тазқызыл, Ойран, Бесбұлақ, Әзімбай, Туайт, Маубас, Аққора, Қызылтас қыстақтары.
№ 714 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ақжайдақ бекеті, Бәйтерек көшесі, 37. Вокзал залы.

Границы избирательного участка: дома станции Акжайдак по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, дома по улице Байтерек № 4-2, 4-5, 4-8, 4-9, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5-9, 5-11, 5-12, 5-13, 5-15, 5-16, 7-9, 7-10, 7-12, 7-13, 7-14, 7-15, 7-16, 13-1, 36 и зимовка Тикшокы.
Избирательный участок № 793
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Мектеп, 20. Средняя общеобразовательная школа поселка Сарышаган.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, по 1-микрорайону № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по 3-микрорайону № 9, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжайдақ бекеті бойынша Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі № 4-2, 4-5, 4-8, 4-9, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5-9, 5-11, 5-12, 5-13, 5-15, 5-16, 7-9, 7-10, 7-12, 7-13, 7-14, 7-15, 7-16, 13-1, 36 үйлер және Тікшоқы қыстағы.
№ 793 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Мектеп көшесіндегі, 20. Сарышаған кентінің жалпы білім беретін орта мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойыншаДостық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 1 ықшамауданындағы №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 3-ықшамауданындағы № 9, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер.