О внесении изменений в решение 30 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 267 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 37 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2015 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2015 года № 3541. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 30 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 267 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2906, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 16 января 2015 года № 2-3(7477), в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2728225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1228100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11273 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5429 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1483423 тысяч тенге;
2) затраты – 2769341 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29499 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 41395 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11896 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 70615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70615 тысяч тенге:
поступление займов – 41395 тысяч тенге;
погашение займов – 11896 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41116 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
2) по социальному налогу – 20 процентов.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 30 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 желтоқсандағы 37 сессиясының № 343 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 желтоқсанда № 3541 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 30 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 267 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2906 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 2-3(7477) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2728225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1228100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11273 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5429 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1483423 мың теңге;
2) шығындар – 2769341 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29499 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 41395 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11896 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 70615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70615 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 41395 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11896 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41116 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2015 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 50 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын - 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын - 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша - 20 пайыздан.";