Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 10 апреля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 апреля 2015 года № 3129. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21 декабря 2015 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21.12.2015 № 7.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на территории Бухар – Жырауского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить исполняющего обязанности заместителя акима Бухар – Жырауского района Нурмуханбетова Руслана Есенбековича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Н. Кобжанов

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 3129 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 21.12.2015 № 7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары міндетін атқарушысы Руслан Есенбекович Нурмуханбетов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н. Кобжанов