О внесении изменений в постановление акимата района от 14 марта 2014 года № 09/01 "Об установлении карантина на территории села Актобе Актобинского сельского округа"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 32/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 сентября 2015 года № 3396. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 ноября 2015 года № 46/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27.11.2015 № 46/02.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2013 года № 814 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 14 марта 2014 года № 09/01 "Об установлении карантина на территории села Актобе Актобинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2562, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 22 марта 2014 года № 11 (1045), в информационно – правовой системе "Әділет" 25 апреля 2014 года) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2013 года № 814 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Бухар–Жырауского района" в целях недопущения распространения заразного заболевания животных, достижения ветеринарно–санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте провести необходимые ветеринарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхата Сағадиұлы".

Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 09/01 "Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 32/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 3396 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 46/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 27.11.2015 № 46/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 тамыздағы № 814 "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 09/01 "Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2562 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 наурыздағы № 11 (1045) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 25 сәуірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 тамыздағы № 814 "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
2–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. "Бұқар жырау ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабында белгіленген, жануарлардың жұқпалы ауруының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды өткізсін";
4–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін".

2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхата Сағадиұлы.
3. Настоящее постановления вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бухар–Жырауского района
Н. Кобжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Бухар Жырауская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________________
Е. Садиров
06.08.2015 год

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі
Н. Кобжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Бұқар жырау аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысы
_____________ Е. Садиров
2015 жылғы 06.08