О внесении изменений в решение 31 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 40 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 13 октября 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 октября 2015 года № 3452. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2904, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 206 740 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 565 938 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 285 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 44 020 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 586 497 тысяч тенге;
2) затраты – 5 242 987 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107 239 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 124 866 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 143 486 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 486 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 124 866 тысяч тенге;
погашение займов – 17 635 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 255 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2015 год в размере 32 404 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
временно осуществляющий
полномочия секретаря
маслихата
Т. Ргебаев
Приложение 1
к решению 40 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 13 октября 2015 года № 4
Приложение 1
к решению 31 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 4
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 4 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 қазандағы 40 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қазанда № 3452 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 4 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2904 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 206 740 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 565 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 285 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 44 020 мың теңге; трансферттер түсімі бойынша – 3 586 497 мың теңге;
2) шығындар – 5 242 987 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107 239 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 124 866 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 143 486 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 486 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 124 866 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 635 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 255 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2015 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві 32 404 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушы
Т. Ргебаев
Бұқар жырау аудандық мәслихатының
40 сессиясының 2015 жылғы
13 қазандағы № 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
31 сессиясының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 4 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер