Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 5 января 2015 года № 01/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 января 2015 года № 2949. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2015 год, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ, источник финансирования согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере одной минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района" (Ибраева Ш.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района
Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 5 января 2015 года
№ 01/01
Перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2015 год, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ, источник финансирования
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Продолжительность работ,
месяц
Объем финансирования
(тенге)
Условия общественных работ
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка Атасу"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 01/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда № 2949 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қамтылған жұмыссыздардың еңбекақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі бір жалақының мөлшерінде бекітілсін.
3. "Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ш. Ибраева) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі
Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 5 қаңтардағы
№ 01/01 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстарының түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көзі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Жұмыс тардың ұзақты лығы, ай
Қаржылан дыру көлемі (теңге)
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
Қаржыландыру көзі
1.
"Атасу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

1000-1200 квадратных метров, 15-20 документов ежедневно
2,5
8651515
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
2.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Актауского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
427260
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
3.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Айнабулакского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
427260
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
4.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Актастинского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
427260
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
5.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Актубекского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
6.
Государственное учреждение
"Аппарат акима имени М. Жумажановского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
7.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Бидаикского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
8.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Байдалыбийского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
9.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Ералиевского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
10
Государственное учреждение
"Аппарат акима Караагашского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
11
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка Кызылжар"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
12
Государственное учреждение
"Аппарат акима Сейфуллинского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
13
Государственное учреждение
"Аппарат акима Тугускенского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
14
Государственное учреждение
"Аппарат акима Целинного аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
2,5
534075
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
15
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
16
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
534075
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
17
Государственное учреждение
"Отдел образования, физической культуры и спорта "
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

1000-1200 шаршы метр, күн сайын 15-20 құжат
2,5
8651515
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
2.
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
400-500 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
2,5
427260
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
3.
"Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
400-500 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
2,5
427260
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
4.
"Ақтасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
2,5
427260
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
5.
"Ақтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
6.
"М. Жұмажанов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
7.
"Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
8.
"Байдалы би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
9.
"Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
10.
"Қараағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
11.
"Қызылжар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
12.
"Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
13.
"Түгіскен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
14.
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
2,5
534075
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
15.
"Жаңаарқа ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
16.
"Жаңаарқа ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
534075
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
17.
"Білім беру, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

10-15 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
18
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
19.
Государственное учреждение
"Отдел земельных отношений"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
320445
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
20.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
10-15 документов ежедневно
2,5
534075
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
21.
Государственное учреждение
"Отдел культуры и развития языков"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
22.
Республиканское государственное учреждение
"Управление государственных доходов по Жанааркинскому району"
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
23.
Государственное учреждение
"Отдел жилищной инспекции Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
213630
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
24.
Республиканское государственное учреждение "Управление статистики Жанааркинского района Департамент статистики Карагандинской области"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-10 документов ежедневно
2,5
320445
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
25.
Государственное учреждение
"Отдел внутренних дел Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
854520
С 9.00 до 19.00 часов с перерывом на обед с 12.30 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
26.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанааркинский культурно-досуговый центр"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

Күн сайын 10-15 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
18.
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
19.
"Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
320445
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
20.
"Жаңаарқа аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 10-15 құжат
2,5
534075
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
21.
"Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
22.
"Жаңаарқа ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Тұрғындармен жұмыс, салық төлеу түбіртектерін және хабарландыруларын жеткізу, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
23.
"Жаңаарқа ауданының тұрғын үй инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
213630
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
24.
"Қарағанды облысының статистика департаменті Жаңаарқа ауданының статистика басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-10 құжат
2,5
320445
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
25.
"Жаңаарқа ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
854520
Сағат 12.30-дан 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
26.
"Жаңаарқа мәдени сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

15-20 документов ежедневно
2,5
534075
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
27.
Государственное учреждение
"Прокуратура Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
320445
С 9.00 до 19.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 15.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
28.
Коммунальное государственное предприятие
"Жаңаарка-жылу"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
534075
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
29.
Коммунальное государственное предприятие "Тазасу"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
534075
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
30.
Государственное учреждение
"Жанааркинский районный суд"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-10 документов ежедневно
2,5
427260
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
31.
Жанааркинский районный филиал Республиканского общественного объединения "Организация ветеранов"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
320445
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
32.
Республиканское государственное казенное предприятие "Жанааркинское районное отделение государственного центра по выплате пенсий" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
320445
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
33.
Государственное учреждение
"Аппарат акима Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
2,5
640890
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
34.
Республиканское государственное учреждение
"Жанааркинское районное управление по защите прав потребителей"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
213630
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
35.
Коммунальное государственное учреждение
"Централизованная библиотечная система Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
213630
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
36.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанааркинский районный историко-краеведческий музей имени Сакена Сейфуллина"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
2,5
213630
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
37.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками и стадионом"
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение, обработка, размножение и рассылка документов

Күн сайын 15-20 құжат
2,5
534075
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
27.
"Жаңаарқа ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
320445
Сағат 13.00-ден 15.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
28.
"Жаңаарқа-жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
534075
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
29.
"Тазасу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
2,5
534075
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
30.
"Жаңаарқа аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-10 құжат
2,5
427260
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
31.
"Ардагерлер ұйымы" республикалық қоғамдық бірлестігінің Жаңаарқа аудандық филиалы
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
320445
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
32.
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау ж"не әлеуметтік даму Министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы Жаңаарқа аудандық бөлімшесі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
320445
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
33.
"Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын
15-20 құжат
2,5
640890
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
34.
"Жаңаарқа аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-6 құжат
2,5
213630
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
35.
"Жаңаарқа ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
213630
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
36.
"Сәкен Сейфуллин атындағы Жаңаарқа аудандық тарихи өлкетану мұражайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
2,5
213630
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
37.
"Демалыс саябақтары және стадионды басқару" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Санитарлық тазарту, көркейту, көгалдандыру, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату