О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XL сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 21 апреля 2015 года № 40/273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 апреля 2015 года № 3178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2916, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 января 2015 года № 2-3 (9656-9657)) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 087 700 тысяч тенге:
налоговые поступления 918 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 156 450 тысяч тенге;
2) затраты 3 109 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44 500 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 56 487 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 987 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 66 417 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 66 417 тысяч тенге:
поступление займов 56 487 тысяч тенге;
погашение займов 11 987 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 21 917 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в составе расходов бюджета района на 2015 год целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 365 728 тысяч тенге согласно приложению 6.";
3) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XL внеочередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата
М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Жанааркинского района"
А. Жылкибаев
21 апреля 2015 года
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата
от 21 апреля 2015 года № 40/273
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 38/251
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 сәуірдегі XL сессиясының № 40/273 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 3178 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2916 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2-3 (9656-9657) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2015 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 087 700 мың теңге:
салықтық түсімдер 918 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 156 450 мың теңге;
2) шығындар 3 109 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44 500 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 56 487 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 66 417 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 66 417 мың теңге:
қарыздар түсімдері 56 487 мың теңге;
қарыздарды өтеу 11 987 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 21 917 мың теңге.";
2) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес 365 728 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, дамуға нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XL сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Жылқыбаев
21 сәуір 2015 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 сәуірдегі
№ 40/273 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38/251 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

9912
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27340
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
283
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11417
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1342
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10900
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43127
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
3000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
200416
2
Социальная помощь
180967
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180967
002
Программа занятости
38621
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10455
005
Государственная адресная социальная помощь
16983
006
Оказание жилищной помощи
6500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31789
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
753
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22531
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34175
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15221
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3939
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19449
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18349
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

9912
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27340
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
283
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11417
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1342
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10900
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
43127
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
3000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
200416
2
Әлеуметтiк көмек
180967
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180967
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38621
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10455
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16983
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31789
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
753
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22531
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34175
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15221
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3939
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19449
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19449
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18349
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу