О внесении изменений в решение ХXIV сессии Улытауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение XХV сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 апреля 2015 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 мая 2015 года № 3204
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии Улытауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2927 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 25 января 2015 года № 3-4 (5975)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 3757118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3560591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1676 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 194697 тысяч тенге;
2) затраты – 4276247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14193 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6618 тысяч тенге;
4) сольдо по операциям с финансовыми актами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 533322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533322 тысяч тенге;
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 6618 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519129 тысяч тенге.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХІV сессиясының № 210 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі ХХV сессиясының № 227 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 мамырда № 3204 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХIV сессиясының № 210 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2927 болып тіркелген және 2015 жылғы 25 қаңтардағы № 3-4 (5975) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер-3757118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер-3560591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-1676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-154 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 194697 мың теңге;
2) шығындар – 4276247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14193 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6618 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 533322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6618 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 519129 мың теңге.";

179233
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
72474
На повышение оплаты труда учителям прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
16268
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда и должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
71281
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и учучшению качества жизни инвалидов
1145
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5504
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

179233
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
72474
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
16268
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
71281
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1145
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
5504
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу