О внесении изменений в решение XXVII сессии Шетского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 27/229 "О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 6 октября 2015 года № 33/293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 ноября 2015 года № 3480
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии Шетского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 27/299 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2917, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 15 января 2015 года № 2 (10. 518), в информационно – правовой системе "Әділет" 7 апреля 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям № 1234567 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 4658401 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2142973 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 12259 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2802 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2500367 тысяч тенге;
2) затраты - 4826401 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 40892 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 59460 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 18568 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 208892 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 208892 тысяч тенге;
поступление займов – 59460 тысяч теңге;
погашение займов – 18568 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 168000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
А. Балгабек
Секретарь районного
маслихата
А. Смагулулы
Приложение
к решению XXXІІІ сессии
Шетского районного маслихата
oт 6 октября 2015 года № 33/293
Приложение 1
к решению XXVII сессии
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 27/229
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1. Доходы

Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXVII сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 27/229 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қазандағы № 33/293 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қарашада № 3480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXVII сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 27/229 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2917 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтардағы "Шет шұғыласы" № 2 (10. 518) газетінде, "Әділет" ақпараттық –құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 7 сәуірде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4658401 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2142973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12259 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2802 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетін түсімдер – 2500367 мың теңге;
2) шығындар – 4826401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40892 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59460 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18568 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 208892 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 208892 мың теңге;
қарыздар түсімі – 59460 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18568 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 168000 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Балғабек
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Смағұлұлы
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 6 қазандағы
ХХХІІІ сессиясының № 33/293шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVII сессиясының № 27/229 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
І. Кiрiстер