О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/274 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XLVI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2015 года № 46/355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2015 года № 3521.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/274 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2908, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 02/387 от 16 января 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2233940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 186399 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10509 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5131 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2031901 тысяч тенге;
2) затраты - 2244059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 1900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1900 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 8219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 8219 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2015 год в сумме 3763 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/274 "2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы XLVI сессиясының № 46/355 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 3521 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/274 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2908 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02/387 "Приозерский вестник" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2233940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 186399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5131 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2031901 мың теңге;
2) шығындар - 2244059 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 1900 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1900 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 8219 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 8219 мың теңге.";
2) 3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2015 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 3763 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.