О городском бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение XLVII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2015 года № 47/357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2016 года № 3599. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2387209 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 281960 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 13472 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6429 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2085348 тысяч тенге;
2) затраты - 2398701 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 3499 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 3499 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 7993 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7993 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7993 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28.11.2016 № 7/72 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2016 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 672811 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2016 год в сумме 78281 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28.11.2016 № 7/72 (вводится в действие с 01.01.2016).

2016 - 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы XLVII сессиясының № 47/357 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3599 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2387209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 281960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 13472 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6429 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2085348 мың теңге;
2) шығындар - 2398701 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 3499 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 3499 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 7993 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7993 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7993 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 28.11.2016 № 7/72 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 672811 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 78281 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 28.11.2016 № 7/72 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год согласно приложению 4.
4-1. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2016 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2016 № 4/41 (вводится в действие с 01.01.2016).

4. 2016 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4-1. 2016 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармағымен толықтырылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 14.09.2016 № 4/41 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.