О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 09 апреля 2015 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2015 года № 4951. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение 33 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4823, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2014 года № 193, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2014 года № 193) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
"1) доходы – 139 121 225,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 645 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 214 363,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 926 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 245 369,8 тысяч тенге;
2) затраты – 138 324 285,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 884 248 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 176 092 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 291 844 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 503 606 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 503 606 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 590 913,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 590 913,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Временно исполняющий
36 сессии Кызылординского обязанности секретаря
областного маслихата Кызылординского областного
маслихата
Т. Шаутай А. Онгарбаев
Приложение
к решению 36 сессии Кызылординского областного маслихата
от "9" апреля 2015 года № 270
Приложение 1
к решению 33 сессии Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2014 года № 236
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 270 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 4951 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы 33-сессиясының № 236 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4823 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 193, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 193 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 139 121 225,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 645 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 214 363,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 926 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 245 369,8 мың теңге;
2) шығындар – 138 324 285,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 884 248 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 176 092 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 291 844 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 503 606 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 503 606 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 590 913,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 590 913,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихаты
36-сессиясының төрағасы хатшысының міндетін
уақытша атқарушы
Т. Шаутай А. Оңғарбаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
2015 жылғы "9" сәуірдегі 36 сессиясының № 270 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2014 жылғы "12" желтоқсандағы 33 сессиясының № 236 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

5 165 266,0
029
Методическая работа
45 481,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
982 151,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
1 199 411,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111 798,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 313 999,1
285
Управление физической культуры и спорта области
1 626 378,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 373 903,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
252 475,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 455 736,1
011
Строительство и реконструкция объектов образования
6 455 736,1
05
Здравоохранение
29 932 915,0
253
Управление здравоохранения области
27 133 984,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 224,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
369 746,0
006
Услуги по охране материнства и детства
118 097,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
153 699,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 353,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 155 904,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
975 224,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 506,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
685 266,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 963,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 250,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 324,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

5 165 266,0
029
Әдістемелік жұмыс
45 481,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
982 151,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 199 411,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111 798,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 313 999,1
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 626 378,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 373 903,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
252 475,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 455 736,1
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 455 736,1
05
Денсаулық сақтау
29 932 915,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 133 984,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 224,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
369 746,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
118 097,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
153 699,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 353,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 155 904,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
975 224,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
26 506,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
685 266,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 963,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 250,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 324,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету

429 225,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
174 120,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
90 271,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
445 319,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
268 411,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
929 507,0
029
Областные базы спецмедснабжения
26 398,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
730,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
679 389,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
178 611,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 993 755,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
277 840,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
972 852,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 798 931,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 788 873,0
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 058,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 522 276,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 233 531,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88 126,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
220 979,0
003
Социальная поддержка инвалидов
256 473,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
492 657,0

429 225,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
174 120,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
90 271,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
445 319,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
268 411,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
929 507,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 398,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
730,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
679 389,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
178 611,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 993 755,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
277 840,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
972 852,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 798 931,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 788 873,0
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
10 058,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 522 276,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 233 531,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 126,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
220 979,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
256 473,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
492 657,0

014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
511 684,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
356 516,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
1 342,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
150 003,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 411,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
89 229,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 013,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
7 318,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
63 000,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
184 856,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 486,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
30 691,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 656,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
756 085,0
261
Управление образования области
179 330,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
138 356,0
037
Социальная реабилитация
40 974,0
263
Управление внутренней политики области
39 136,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15 245,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15 245,0
295
Управление по контролю в сфере труда области

014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
511 684,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
356 516,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 342,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
150 003,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 411,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 229,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 013,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 318,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 000,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
184 856,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 486,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
30 691,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 656,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
756 085,0
261
Облыстың білім басқармасы
179 330,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
138 356,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
40 974,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 245,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 245,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы

55 034,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 404,0
003
Капитальные расходы государственного органа
630,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 015 326,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 065 113,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
70 406,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 617 279,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
98 857,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 682 747,0
038
Развитие коммунального хозяйства
186 871,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
274 819,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
134 134,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 950 213,8
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
122 690,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
253 390,0
030
Развитие коммунального хозяйства
499 423,0
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 074 710,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 875 715,0
263
Управление внутренней политики области
1 065 232,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
210 313,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
110 995,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
638 091,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
17 725,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 201,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
77 907,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 467 719,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом

55 034,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
54 404,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
630,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 015 326,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 065 113,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 406,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 617 279,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
98 857,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 682 747,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
186 871,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
274 819,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
134 134,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 950 213,8
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
122 690,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
253 390,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
499 423,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 074 710,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 875 715,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 065 232,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210 313,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
110 995,0
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
638 091,0
010
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
17 725,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 201,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 907,0
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 467 719,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

22 894,0
255
Управление сельского хозяйства области
7 768 322,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
107 305,0
002
Поддержка семеноводства
454 930,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
386 404,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
106 644,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 775,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 601 764,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 963,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
14 161,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
148 718,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 478,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 523 403,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
6 420,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
75 445,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
13 569,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
54 293,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 250 693,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 229 586,0
028
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
4 430,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

22 894,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 768 322,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 305,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
454 930,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
386 404,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
106 644,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 775,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 601 764,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
5 963,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
14 161,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
148 718,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 478,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 523 403,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
6 420,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
75 445,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
13 569,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 293,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын субсидиялау
2 250 693,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 229 586,0
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдануға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 430,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

2 225 156,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
547,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
547,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
35 401,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
35 401,0
731
Управление ветеринарного контроля области
184 613,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарного контроля
20 981,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
148 442,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 400,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
8 790,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
392 001,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
41 137,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
41 137,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
350 864,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
343 141,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 976,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 747,0
12
Транспорт и коммуникации
4 840 552,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 636 916,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
52 735,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
795 519,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
128 656,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 591 158,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
132 260,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 918 906,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
203 636,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения

2 225 156,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
547,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
547,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
35 401,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 401,0
731
Облыстың ветеринариялық бақылау басқармасы
184 613,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 981,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
148 442,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
6 400,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
8 790,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
392 001,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
41 137,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 137,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
350 864,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
343 141,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 976,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 747,0
12
Көлiк және коммуникация
4 840 552,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 636 916,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 735,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
795 519,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
128 656,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
17 682,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 591 158,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
132 260,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 918 906,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
203 636,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру

203 636,0
13
Прочие
6 445 583,0
120
Аппарат акима области
334 096,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
334 096,0
257
Управление финансов области
2 330 070,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
114 660,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 215 410,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
276 104,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
276 104,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 439 250,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 530 071,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
909 179,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
102 629,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
102 629,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
246 244,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
246 244,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
717 190,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
12 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
660 190,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
45 000,0
14
Обслуживание долга
4 054,0
257
Управление финансов области
4 054,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 054,0
15
Трансферты
29 651 701,2
257
Управление финансов области
29 651 701,2
007
Субвенции
29 461 485,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
134 187,1
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
38 494,1
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством

203 636,0
13
Басқалар
6 445 583,0
120
Облыс әкімінің аппараты
334 096,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
334 096,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 330 070,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
114 660,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 215 410,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
276 104,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
276 104,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 439 250,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 530 071,0
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
909 179,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
102 629,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 629,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
246 244,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
246 244,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
717 190,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
12 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
660 190,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
45 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
4 054,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 054,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 054,0
15
Трансферттер
29 651 701,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
29 651 701,2
007
Субвенциялар
29 461 485,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
134 187,1
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
38 494,1
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару