Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Кызылординской области
Постановление Кызылординского областного акимата от 15 июня 2015 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2015 года № 5026
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қызылорда облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 39 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 5026 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить нормы потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Алибаева Н.Н.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Әлібаевқа жүктелсін.

Примечание: в соответствии с пунктом 38 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" норма потребления - расчетная величина для бытовых потребителей, не имеющих приборов учета, отражающая среднемесячное количество потребленного ими товарного или сжиженного нефтяного газа.

Ескертпе: "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының 1 - бабы 38 - тармақшасына сәйкес тұтыну нормасы - есепке алу аспаптары жоқ тұрмыстық тұтынушылар үшін өздері тұтынған тауарлық немесе сұйытылған мұнай газының орташа айлық көлемін көрсететін есептік шама.