О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Кызылординского городского маслихата от 16 апреля 2015 года № 42/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 мая 2015 года № 4986. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 164-26/11
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 08.06.2018 № 164-26/11 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
Повысить базовые ставки земельного налога на 20 (двадцать) процентов, установленных статьями 379, 381 и 383 Налогового Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХХІІ
сессии Кызылординского
городского маслихата А. ЕРЕЖЕЕВА
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по городу Кызылорда
Департамента Государственных
доходов по Кызылординской
области Комитета Государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
К. Искаков _______________
"16" апреля 2015 год

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 42/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 мамырда № 4986 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 164-26/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 08.06.2018 № 16426/11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 20 (жиырма) пайыз жоғарылатылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХІІ
сессиясының төрайымы А. ЕРЕЖЕЕВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қызылорда
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Қызылорда қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ.Ысқақов ________________
"16" сәуір 2015 жыл