О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 18 декабря 2014 года № 37/1 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 18 сентября 2015 года № 47/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 сентября 2015 года № 5144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 05 января 2016 года N 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 05.01.2016 N 5).
В соответствии с Бюджетный Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 18 декабря 2014 года № 37/1 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4830, опубликовано 14 января 2015 года за № 01-02 (1116-1117) в газете "Ақмешіт ақшамы", 14 января 2015 года за № 1-2 (69) в газете "Ұлағат ұясы") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1) доходы – 31 588 684,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 090 049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 593 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 692 966,2 тысяч тенге;
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
2) затраты – 34 992 415,1 тысяч тенге;
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 439 797,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
ХXXXVІI сессии Кызылординского
городского маслихата Г. ЖАКСЫЛЫКОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 18 сентября 2015 года № 47/1
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 18 декабря 2014 года № 37/1
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 37/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 47/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйекте № 5144 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 қаңтардағы N 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 05.01.2016 N 5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 37/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4830 тіркелген, 2015 жылдың 14 қаңтарында № 01-02 (1116-1117) "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2015 жылдың 14 қаңтарында № 1-2 (69) "Ұлағат ұясы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 31 588 684,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 090 049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 212 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 593 177 мың теңге;
трансферттер түсімі- 13 692 966,2 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығындар – 34 992 415,1 мың теңге;
аталған шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жергілікті атқарушы органның резерві 439 797,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХXVІІ сессиясының төрағасы Ғ. ЖАҚСЫЛЫҚОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2015 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 47/1 шешіміне 1 қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2014 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 37/1 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

274 117,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
4 400,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
110 000,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
3 700,0
04
Сбор с аукционов
151,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
4 800,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
4 400,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
20 500,0
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке и на транспортных средствах, зарегистрированных в районе
75 959,0
029
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
50 207,0
5
Налог на игорный бизнес
23 977,0
02
Фиксированный налог
23 977,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
434 410,0
1
Государственная пошлина
434 410,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
171 622,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
4 730,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

274 117,0
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 400,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
110 000,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
3 700,0
04
Аукциондардан алынатын алым
151,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
4 800,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
4 400,0
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
20 500,0
25
Сыртқы (көрнекi) жарнаманы аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегi, аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектiлерiнде және ауданда тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшiн төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардан тыс ашық кеңістікте және облыстық маңызы бар қалада тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақы
75 959,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
50 207,0
5
Ойын бизнесіне салық
23 977,0
02
Тіркелген салық
23 977,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
434 410,0
1
Мемлекеттiк баж
434 410,0
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады
171 622,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
4 730,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж

570,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
450,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
38,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2 750,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
182,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
119,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
870,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
50,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
253 029,0
2
Неналоговые поступления
212 492,0
01
Доходы от государственной собственности
35 869,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 600,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 600,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
33 196,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
13 851,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
19 345,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1 073,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 063,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам

570,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
450,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
38,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
2 750,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
182,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды, белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4,5 мм-ге дейiнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгiн тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж
119,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
870,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
50,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
253 029,0
2
Салықтық емес түсiмдер
212 492,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
35 869,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 600,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 600,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
33 196,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
13 851,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
19 345,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1 073,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 063,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар

10,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
146,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
146,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
146,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
52,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
20 818,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
20 818,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
20 763,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
55,0
06
Прочие неналоговые поступления
155 607,0
1
Прочие неналоговые поступления
155 607,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
71,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
17 189,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
138 347,0
3
Поступления от продажи основного капитала
1 593 177,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
1 411 158,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
1 411 158,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1 995,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир

10,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
146,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
146,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
146,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
52,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
52,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
52,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
20 818,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
20 818,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттiк мекемелер салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
20 763,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар өндіріп алулар
55,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
155 607,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
155 607,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
71,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
17 189,0
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
138 347,0
3
Негiзгi капиталды сатудан түсетін түсімдер
1 593 177,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
1 411 158,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
1 411 158,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
1 995,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер