О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2015 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5290. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетном кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующем объеме:
1) доходы – 10 375 937,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 998 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 347 242,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10 425 548,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 425 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 19 089 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 61 036,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 61 036,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 18.11.2016 № 49 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2016).
2. Учесть размер средств предусмотренных на содержание автомобильных дорог не ниже 136 136 тысяч тенге.
3. Учесть размер средств предусмотренных на сельского хозяйства не ниже 46 131 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв района местного исполнительного органа в размере 29 534 тысяч тенге.
5. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2016-2018 годы по бюджетным программам поселков и аульных округов согласно приложениям 4, 5 и 6.

2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5290 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 375 937,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 998 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 205 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 347 242,3 мың теңге;
2) шығындар – 10 425 548,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 11 425 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 19 089 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61 036,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 036,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 18.11.2016 № 49 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. Автомобиль жолдарын күтіп ұстау шығындарына бағытталған бюджет қаражатының ең төменгі мөлшері 136 136 мың теңге көлемінде ескерілсін.
3. Ауылшаруашылығына бағытталатын бюджет қаражатының ең төменгі көлемі 46 131 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 29 534 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. Аудандағы қаланың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2016-2018 жылдарға арналған шығындар көлемі 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

6. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложения 7.
7. Утвердить суммы трансфертов, передаваемые органам местного самоуправления из районного бюджета на 2016 год согласно приложения 8.
8. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной Секретарь
сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата
Аральского районного маслихата
А. Садуакасова К. Данабай
Приложение 1
к решению очередной сорок четвертой сессии
Аральского районного маслихата

6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер бөлінісі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық Арал аудандық
мәслихатының кезекті қырық мәслихатының хатшысы
төртінші сессиясының төрағасы
А. Садуақасова К. Данабай

57 875,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 875,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
235 837,0
004
Программа занятости
6 623,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 563,0
007
Жилищная помощь
28 496,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
339,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 863,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
117 548,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 066,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55 174,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 165,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 934,0
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
39 934,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 799,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 799,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6 764,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 946,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 818,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
191 923,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
200,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
115,0
024
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
115,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

57 875,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
57 875,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
235 837,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6 623,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 563,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
28 496,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
339,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 863,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
117 548,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 066,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
55 174,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 165,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 934,0
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
39 934,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 799,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 799,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6 764,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 946,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 818,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
191 923,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
200,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
115,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
115,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2. Расходы
7 017 153
01
Государственные услуги общего характера
644 501
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20 713
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 713
122
Аппарат акима района (города областного значения)
114 775
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
114 775
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
393 840
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
393 840
452
Отдел финансов района (города областного значения)
22 255
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 431
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 824
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
24 086
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
24 086
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 234
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15 234
493
Отдел предпринимательства , промышленности и туризма района (города областного значения)
11 543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11 543
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42 055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
42 055
02
Оборона
6 204
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 237
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 237
122
Аппарат акима района (города областного значения)
967
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
967
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 401
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 401
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

2. Шығындар
7 017 153
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
644 501
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20 713
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 713
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
114 775
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
114 775
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
393 840
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
393 840
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22 255
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 431
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 824
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24 086
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 086
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 234
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 234
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11 543
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 543
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42 055
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 055
02
Қорғаныс
6 204
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 237
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 237
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
967
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
967
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 401
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 401
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

2 401
04
Образование
4 979 901
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
492 852
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
492 852
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 397 347
003
Общеобразовательное обучение
4 298 746
006
Дополнительное образование для детей
98 601
464
Отдел образования района (города областного значения)
89 702
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 007
004
'Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 643
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30 895
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
939
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 853
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 365
05
Здравоохранение
1 516
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 516
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 516
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
341 264
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
149 146
010
Государственная адресная социальная помощь
16 096
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
133 050
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40 020
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40 020
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
100 175
005
'Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
22
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 775
007
Жилищная помощь
38 676
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

2 401
04
Білім беру
4 979 901
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
492 852
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
492 852
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 397 347
003
Жалпы білім беру
4 298 746
006
Балаларға қосымша білім беру
98 601
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
89 702
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 007
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 643
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
30 895
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
939
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
21 853
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 365
05
Денсаулық сақтау
1 516
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 516
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
1 516
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
341 264
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
149 146
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 096
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
133 050
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40 020
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
40 020
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
100 175
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
22
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 775
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
38 676
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

39 574
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39 574
452
Отдел финансов района (города областного значения)
40 546
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40 546
Приложение 4
к решению очередной сорок четвертой сессии
Аральского районного маслихата
от "24" декабря 2015 года №266
Бюджет расходов на 2016 год аппаратов акима города районного значения, поселка, села и сельского округа
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 18.11.2016 № 49 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2016).
Наименование
Код бюджетной классификаций - (123001000) Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Код бюджетной классификаций -(123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Код бюджетной классификаций -(123003000) Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Код бюджетной классификаций - (123004000) Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Код бюджетной классификаций -(123006000) Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Код бюджетной классификаций -(123008000) Освещение улиц населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123014000) Организация водоснабжения населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123022000) Капитальные расходы государственного органа
Код бюджетной классификаций -(123026000) Обеспечение занятости населения на местном уровне

39 574
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
39 574
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
40 546
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40 546
2015 жылғы "24" желтоқсандағы №266
Арал аудандық мәслихатының
кезекті қырық төртінші сессиясының шешіміне
4-қосымша
Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2016 жылға арналған шығындар көлемі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 18.11.2016 № 49 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2016 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
Атауы
Бюджет сыныптамасының коды-(123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Бюджет сыныптамасының коды-(123002000) Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123003000) Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
Бюджет сыныптамасының коды-(123004000) Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Бюджет сыныптамасының коды-(123006000) Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Бюджет сыныптамасының коды-(123008000) Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123009000) Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Бюджет сыныптамасының коды-(123011000) Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123014000) Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123022000) Мемлекеттік органның күрделі шығындары
Бюджет сыныптамасының коды-(123026000) Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету

1 317 575
Приложение 7
к решению очередной сорок четвертой
сессии Аральского районного маслихата
от "24" декабря 2015 года №266
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районных бюджетов на 2016 год
Наименование
Образование
Общий образование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 8
к решению очередной сорок четвертой сессии
Аральского районного маслихата
от "24" декабря 2015 года №266
Суммы трансфертов, передаваемые органам местного самоуправления из бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование города, поселка, аульного округа
Сумма трансфертов, передаваемые органам местного самоуправления, тыс тенге
1
Аппарат акима города Аральск

1 317 575
2015 жылғы "24" желтоқсандағы №266
Арал аудандық мәслихатының
кезекті қырық төртінші сессиясының шешіміне
7-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
2015 жылғы "24" желтоқсандағы
№ 266 Арал аудандық мәслихатының
кезекті қырық төртінші сессиясының шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінісі
р/с
Қала, кент, ауылдық округтердің атауы
Аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемі, мың теңге
1
Арал қаласы әкімі аппараты