Об образовании избирательных участков
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 25 февраля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2015 года № 4897. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 27 мая 2020 года № 97
Сноска. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 27.05.2020 № 97 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Казалинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Казалинскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима Казалинского района Баймишева Г.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района С.Макашов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности председателя
Казалинской районный избирательной
комиссии________________К.Иманбаев
25 февраль 2015 год
Приложение к решению
акима Казалинского района
от 25 февраля 2015 года № 3
Избирательные участки по Казалинскому району
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Казалинского района Кызылординской области от 09.10.2018 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок №56
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом школьников отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Айтеке би №1
Граница: четная сторона домов №2-12 улицы Айтеке би, четная сторона улицы Желтоксан от дома №32 до конца улицы, нечетная сторона от дома №107 до конца улицы, переулок Желтоксан полностью, дом №28 по улице Желтоксан, дома №1 А, 2 А, 2 Б и между домами №2-8 по улице Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №1-11 по нечетной стороне и между домами №2-10 по четной стороне улицы Султан Аманова, между домами №1-5 по нечетной стороне и между домами №2-4 по четной стороне улицы Жалдыбай жырау, между домами №1-11 по нечетной стороне и между домами №2-10 по четной стороне улицы Гани Муратбаева, переулок Гани Муратбаева полностью, дом №1 по улице Жанкожа Нурмухаммедулы, дом №2 по улице Жанкожа Нурмухаммедулы, между домами №1-14 по нечетной стороне и по четной стороне улицы Касым Аманжолова, между домами №1-6 по четной и по нечетной стороне улицы Абжами Айбосынова, между домами №136-208 по четной стороне и между домами №131-211 по нечетной стороне улицы Роза Баглановой, между домами №94-152 по четной стороне улицы Толе би, улица Владимир Счастнова полностью, улица Мешитбай Тастайбекова полностью, между домами №45-55 по нечетной и четной стороне улицы Берди Баймишева, улица Таяубай Сереева полностью, улица Орынбай Жанадилова полностью, дом №18 по четной стороне и дом №35 до конца по нечетной стороне улицы Алиби Жангелдина, дом №23 по нечетной стороне и дом №22 до конца по четной стороне улицы Нуртуган жырау.
Избирательный участок №57

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 наурызда № 4897 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 27.05.2020 № 97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Ғ.Бәймішевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы С.Мақашов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау комиссиясы
төрағасының міндетін атқарушы
____________Қ.Иманбаев
"25" ақпан 2015 жыл
Қазалы ауданы әкімінің
2015 жылғы "25" ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 09.10.2018 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№56 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Оқушылар Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі №1
Шекарасы: Әйтеке би көшесі №2-12 үйлердің жұп жағы, Желтоқсан көшесінің №32 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің жұп жағы, №107 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралығындағы үйлердің тақ жағы, Желтоқсан тұйық көшесі толығымен, Желтоқсан көшесі №28 үй, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесіндегі №1 А, 2 А, 2 Б үйлер және №2-8 үйлер аралығы, Сұлтан Аманов көшесінің №1-11 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-10 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жалдыбай жырау көшесінің №1-5 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-4 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Ғани Мұратбаев көшесінің №1-11 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-10 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Ғани Мұратбаев тұйық көшесі толығымен, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №1 үй, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №2 үй, Қасым Аманжолов көшесі №1-14 аралықтағы үйлердің тақ және жұп жағы, Әбжами Айбосынов көшесі №1-6 аралықтағы үйлердің тақ және жұп жағы, Роза Бағланова көшесі №136-208 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №131-211 аралығындағы үйлер тақ жағы, Төле би көшесі №94-152 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Владимир Счастнов көшесі толығымен, Мешітбай Тастайбеков көшесі толығымен, Берді Бәймішев көшесі №45-55 аралығындағы үйлердің тақ жағы және жұп жағы, Таяубай Сереев көшесі толығымен, Орынбай Жанәділов көшесі толығымен, Әліби Жангелдин көшесі №18 үйдің жұп жағы және №35 үйдің тақ жағы соңына дейін, Нұртуған жырау көшесі №23 үйдің тақ жағы және №22 үйдің жұп жағы соңына дейін.
№57 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №70 имени Жанкожа батыра отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Владимир Счастнова №17
Граница: между домами №1-81 по нечетной стороне и между домами №36-94 по четной стороне улицы Мустафа Шокайулы, четная сторона полностью и начиная с дома №13 до конца по нечетной стороне улицы Махамбет Утемисова, между домами №33-53 по нечетной стороне улицы Желтоксан, между домами №3-47 по улице Айтеке би, между домами №2-62 по четной стороне улицы Сакен Сейфуллина, между домами №1-25 по нечетной стороне и между домами №2-18 по четной стороне улицы Аубакир Алиулы Тыныбаева, нечетная сторона полностью и между домами №2-44 по четной стороне улицы Магжан Жумабаева, улица и переулки Акан сери полностью, между домами №1-47 по нечетной и по четной стороне улицы Ахмет Байтурсынова, улицы Махаш Балмагамбетова, Махамбет Ауезова полностью, жилые дома квартала №3 полностью, между домами №36-40 по четной стороне улицы Асан кайгы, между домами №42-76 по четной стороне и между домами №43-81 по нечетной стороне улицы Роза Баглановой, между домами №1-35 по нечетной стороне и между домами №2-40 по четной стороне улицы Толе би, переулок Толе би полностью, между домами №1-69 по нечетной стороне и между домами №2-82 по четной стороне улицы Биржан сал, между домами №1-43 по нечетной стороне и между домами №2-36 по четной стороне улицы Жусипбек Аймауытова, переулок Жусипбек Аймауытова полностью, улицы Кайрат Халыкова, Аманкелды батыра, Шокан Уалиханова полностью, между домами №1-3 по нечетной стороне и между домами №2-4 по четной стороне улицы Жалантос батыра, между домами №2-6 по четной стороне улицы Сабит Муканова, улица Токаш Бокина полностью, от дома №28 по четной стороне до конца и от дома №23 до конца по нечетной стороне улицы Мухтар Ауезова, от дома №28 по четной стороне до конца и от дома №37 до конца по нечетной стороне улицы Абдигани Абжанова, участок "Акозек".
Избирательный участок №58
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №266 Казалинского районного отдела образования", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Желтоксан №20
Граница: между домами №1-31 по нечетной стороне и между домами №2-26 по четной стороне улицы Желтоксан, между домами №55-105 по нечетной стороне улицы Желтоксан, между домами №2-40, №78-134 по четной стороне и между домами №1-41, №83-129 по нечетной стороне улицы Роза Баглановой, между домами №42-92 по четной стороне и между домами №37-81 по нечетной стороне улицы Толе би, улица Сара акын и переулок Ағжап Өтемұратов полностью, между домами №2-44 по четной стороне и по нечетной стороне улицы Берди Баймишева, между домами №2-34, №96-158 по четной стороне и между домами №83-147 по нечетном стороне улицы Мустафа Шокайулы, между домами №84-128 по четной стороне и дом №71 А, между домами №71-95 по нечетной стороне улицы Биржан сал, переулки Биржан сал полностью, между домами №1-19 по нечетной стороне улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №1-25 по нечетной стороне и между домами №2-26 по четной стороне улицы Токтар Аубакирова, между домами №4-28 по четной стороне и между домами №1-27 по нечетной стороне улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, между домами №1-1 А по нечетной стороне и между домами №14-28 по четной стороне улицы Айтеке би, между домами №1-11 по нечетной стороне улицы Махамбет Утемисова, улица Кенен Азирбаева полностью, улица Ергали Тулепова полностью, между домами №2-16 по четной стороне и между домами №1-33 по нечетной стороне улицы Алиби Жангелдина, между домами №1 А-21 по нечетной стороне и между домами №2-20 по четной стороне улицы Нуртуган жырау, между домами №1 А-21 по нечетной стороне и между домами №2-26 по четной стороне улицы Мухтар Ауезова, между домами №1 А-35 по нечетной стороне и между домами №2-26 по четной стороне улицы Абдинаги Абжанова, улица аль-Фараби полностью, жилые дома квартала №4, между домами №1-34 по нечетной и четной стороне улицы Асан кайгы, улица Жубан Молдагалиева полностью.
Избирательный участок №59
Центр: Учреждение образования "Казалинский гуманитарно-технический колледж", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Достык №66 А

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Жанқожа батыр атындағы №70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Владимир Счастнов көшесі №17
Шекарасы: Мұстафа Шоқайұлы көшесінің №1-81 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №36-94 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Махамбет Өтемісов көшесінің жұп жағы толығымен және тақ жағы №13 үйден бастап соңына дейін, Желтоқсан көшесінің №33-53 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Әйтеке би көшесінің №3-47 үйлер аралығы, Сәкен Сейфуллин көшесінің №2-62 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Әубәкір Әлиұлы Тыныбаев көшесінің №1-25 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-18 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Мағжан Жұмабаев көшесінің тақ жағы толығымен және жұп жағы №2-44 үйлер аралығына дейін, Ақан сері көшесі және тұйық көшелері толығымен, Ахмет Байтұрсынов көшесінің №1-47 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Махаш Балмағамбетов, Махамбет Әуезов көшелері толығымен, №3 кварталдағы тұрғын үйлер толығымен, Асан қайғы көшесі №36-40 үйлер жұп жағы, Роза Бағланова көшесінің №42-76 үйлердің жұп жағы және №43-81 үйлердің тақ жағы, Төле би көшесінің №1-35 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-40 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Төле би тұйық көшесі толығымен, Біржан сал көшесінің №1-69 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-82 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің №1-43 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-36 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жүсіпбек Аймауытов тұйық көшесі толығымен, Қайрат Халықов, Аманкелді батыр, Шоқан Уалиханов көшелері толығымен, Жалаңтөс батыр көшесінің №1-3 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-4 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Сәбит Мұқанов көшесінің №2-6 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Тоқаш Бокин көшесі толығымен, Мұхтар Әуезов көшесінің №28 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің жұп жағы және №23 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің тақ жағы, Әбдіғани Әбжанов көшесінің №28 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлер жұп жағы және №37 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің тақ жағы, "Ақөзек" учаскесі.
№58 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы аудандық білім бөлімінің №266 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Желтоқсан көшесі №20
Шекарасы: Желтоқсан көшесі №1-31 үйлердің тақ жағы және №2-26 үйлердің жұп жағы, Желтоқсан көшесі №55-105 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Роза Бағланова көшесінің №2-40, №78-134 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №1-41, №83-129 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Төле би көшесі №42-92 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №37-81 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Сара ақын көшесі және Ағжап Өтемұратов тұйық көшесі толығымен, Берді Бәймішев көшесінің №2-44 аралығындағы үйлердің жұп және тақ жағы, Мұстафа Шоқайұлы көшесінің №2-34, №96-158 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №83-147 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Біржан сал көшесінің №84-128 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №71 А үй, №71-95 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Біржан сал тұйық көшелері толығымен, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесі №1-19 үйлердің тақ жағы, Тоқтар Әубәкіров көшесінің №1-25 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-26 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №4-28 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №1-27 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Әйтеке би көшесінің №1-1 А аралығындағы үйлердің тақ жағы және №14-28 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Махамбет Өтемісов көшесінің №1-11 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Кенен Әзірбаев көшесі толығымен, Ерғали Төлепов көшесі толығымен, Әліби Жангелдин көшесі №2-16 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №1-33 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Нұртуған жырау көшесі №1 А-21 үйлердің тақ жағы және №2-20 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Мұхтар Әуезов көшесінің №1 А-21 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-26 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Әбдіғани Әбжанов көшесі №2-26 аралығындағы үйлердің жұп жағы және №1 А-35 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Әл-Фараби көшесі толығымен, №4 квартал аймағындағы тұрғын үйлер, Асан қайғы көшесі №1-34 аралығындағы үйлердің жұп және тақ жағы, Жұбан Молдағалиев көшесі толығымен.
№59 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі" білім беру мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Достық көшесі №66 А

Граница: между домами №83-177 по нечетной стороне и от дома №154 до конца по четной стороне улицы Толе би, между домами №149-235 по нечетной стороне и между домами №160-246 по четной стороне улицы Мустафа Шокайулы, переулок Султан Аманова полностью, между домами №145-209 по нечетной стороне и между домами №118-170 по четной стороне улицы Сакен Сейфуллина, между домами №105-197 по нечетной стороне и между домами №84-154 по четной стороне улицы Каныш Сатбаева, переулок Достык полностью, полностью дома по четной стороне улицы Достык, от дома №13 до конца по нечетной стороне и от дома №12 до конца по четной стороне улицы Гани Муратбаева, между домами №13-71 по нечетной стороне и между домами №12-66 по четной стороне улицы Султан Аманова, между домами №7-53 по нечетной стороне и между домами №6-76 по четной стороне улицы Жалдыбай жырау, между домами №7-67 по нечетной стороне и между домами №8-88 по четной стороне улицы Абжами Айбосынова, между домами №10-88 по четной стороне улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, от дома №97 до конца по нечетной стороне и от дома №130 до конца по четной стороне улицы Биржан сал, улица Куляш Байсеитовой полностью, переулки Абжами Айбосынова полностью.
Избирательный участок №60
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №249 имени Ержигита Бозгулова отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Жанкожа Нурмахаммедулы №128
Граница: микрорайон Казалы полностью, Жанкожа 3 километр полностью, жилые дома квартала №1 и №2 полностью, улица Даулеткерей полностью, улица Инносферная полностью, улица и переулок Талант Боркулакова полностью, переулок Жалантос батыра полностью, между домами №51-69 по нечетной стороне и между домами №40-58 по четной стороне улицы Жалантос батыра, улица Анапия Узакбаева полностью, улица Кызылбас Палуан полностью, улица Сыдык Байкубекова полностью, переулок Кашакбай Примова полностью, улица агайынды Талканбаевы полностью, улицы Магзаман аулие, Шакизада Акбаева, Рахмет Утегенова, Тураш Сегизова, Канагат Ерниязова, Жакас Шерипова, Дауирхан Айдарова, Мадины Ералиевой, Плис Нурпейсова, Жумагали Саина полностью.
Избирательный участок №61
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №216 имени К.Сатбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Жанкожа Нурмухаммедулы №92
Граница: улица Акан Култасбекова полностью, улица Бекарыстан би полностью, между домами №1-29 по нечетной стороне и между домами №2-82 по четной стороне улицы Абилхайыр хана, между домами №29-95 по нечетной стороне и между домами №30-90 по четной стороне и дом №103 А улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, между домами №38-58 по четной стороне и между домами №45-73 по нечетной стороне улицы Жусипбек Аймауытова, между домами №49-93 по нечетной стороне и между домами №30-94 по четной стороне улицы Айтеке би, между домами №1-103 по нечетной стороне и между домами №2-82 по четной стороне улицы Каныш Сатбаева, переулок Каныш Сатбаева полностью, между домами №1-143 по нечетной стороне и между домами №64-116 по четной стороне улицы Сакен Сейфуллина, между домами №21-67 по нечетной стороне улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №27-63 по нечетной стороне и между домами №28-86 по четной стороне улицы Токтар Аубакирова, от дома №48 до конца улицы Ахмет Байтурсынова, от дома №27 по нечетной стороне до конца и от дома №20 по четной стороне до конца улицы Аубакир Алиулы Тыныбаева, переулок Аубакир Алиулы Тыныбаева полностью, между домами №5-13 по нечетной стороне и между домами №2-10 по четной стороне улицы Умбет би, переулок Умбет би полностью.
Избирательный участок №62

Шекарасы: Төле би көшесінің №83-177 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №154 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағы, Мұстафа Шоқайұлы көшесінің №149-235 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №160-246 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Сұлтан Аманов тұйық көшесі толығымен, Сәкен Сейфуллин көшесінің №145-209 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №118-170 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Қаныш Сәтбаев көшесінің №105-197 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №84-154 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Достық тұйық көшесі толығымен, Достық көшесінің жұп жағындағы үйлер толығымен, Ғани Мұратбаев көшесінің №13 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралық тақ жағы және №12 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралық жұп жағы, Сұлтан Аманов көшесінің №13-71 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №12-66 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жалдыбай жырау көшесінің №7-53 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №6-76 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Әбжами Айбосынов көшесінің №7-67 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №8-88 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесінің №10-88 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Біржан сал көшесінің №97 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің тақ жағы және №130 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің жұп жағы, Күләш Байсейітова көшесі толығымен, Әбжами Айбосынов тұйық көшелері толығымен.
№60 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ержігіт Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмахаммедұлы көшесі №128
Шекарасы: Қазалы мөлтек ауданы толығымен, Жанқожа 3 километр толығымен, №1 және №2 кварталдағы тұрғын үйлер толығымен, Дәулеткерей көшесі толығымен, Инносферная көшесі толығымен, Талант Бөріқұлақов көшесі және тұйық көшесі толығымен, Жалаңтөс батыр тұйық көшесі толығымен, Жалаңтөс батыр көшесі №40-58 үйлердің жұп жағы және №51-69 үйлердің тақ жағы, Әнәпия Ұзақбаев көшесі толығымен, Қызылбас палуан көшесі толығымен, Сыдық Байкөбеков көшесі толығымен, Қашақбай Пірімов тұйық көшесі толығымен, ағайынды Талқанбаевтар көшесі толығымен, Мағзаман әулие, Шакизада Ақбаев, Рахмет Өтегенов, Тұраш Сегізов, Қанағат Ерниязов, Жақас Шерипов, Дәуірхан Айдаров, Мәдина Ералиева, Плис Нұрпейсов, Жұмағали Сайн көшелері толығымен.
№61 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы №216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №92
Шекарасы: Ақан Құлтасбекова көшесі толығымен, Бекарыстан би көшесі толығымен, Әбілхайыр хан көшесінің №1-29 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-82 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесінің №103 А үй және №29-95 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №30-90 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің №45-73 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №38-58 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Әйтеке би көшесінің №49-93 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №30-94 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Қаныш Сәтбаев көшесінің №1-103 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-82 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Қаныш Сәтбаев тұйық көшесі толығымен, Сәкен Сейфуллин көшесінің №1-143 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №64-116 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесінің №21-67 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Тоқтар Әубәкіров көшесінің №27-63 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №28-86 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Ахмет Байтұрсынов көшесі №48 үйден бастап аяғына дейін, Әубәкір Әлиұлы Тыныбаев көшесінің №27 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің тақ жағы және №20 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің жұп жағы, Әубәкір Әлиұлы Тыныбаев тұйық көшесі толығымен, Үмбет би көшесі №5-13 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-10 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Үмбет би тұйық көшесі толығымен.
№62 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №226 имени Б.К.Мергенбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Умбет би №8
Граница: улица Елеу Кушербаева полностью, улица Сырым батыра полностью, между домами №61-119 по нечетной стороне и между домами №88-152 по четной стороне улицы Токтар Аубакирова, между домами №95 А-147 по нечетной стороне и между домами №100-108 по четной стороне улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, между домами №1-25 по нечетной стороне и между домами №6-30 по четной стороне улицы Кашакбай Примова, между домами №25-33 по нечетной стороне улицы Умбет би, улица Жакып Ахметова полностью, улица Айтеке би дом №96 А, улица Торемурат жырау полностью.
Избирательный участок №63
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №234 имени Ж.Жабаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Кобыланды батыра №20
Граница: между домами №31-113 по нечетной стороне и между домами №84-140 по четной стороне улицы Абилхайыр хана, переулок Абилхайыр хана полностью, улица Наби Жалимбетова полностью, от дома №69 по нечетной стороне до конца и от дома №90 по четной стороне до конца улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, от дома №55 по нечетной стороне до конца и от дома №78 по четной стороне до конца улицы Жалдыбай жырау, улицы Кобыланды батыра, Нурадин Ермекова полностью, между домами №11-51 по нечетной стороне и между домами №8-36 по четной стороне улицы Райымбек батыра, между домами №35-63 по нечетной стороне и между домами №12-40 по четной стороне улицы Умбет би, улица Шамша Бисембаева полностью, улица Сыдык Жаримбетова полностью, от дома №31 по нечетной стороне до конца, от дома №30 по четной стороне до конца улицы Кашакбай Примова, улицы Бегим Ана, Кыз Жибек, Алии Молдагуловой, Нуртуган Жубатулы, Урмаш Туктибаева, Жанибек батыра, Малик Габдуллина, Сартай батыра, Нұртаза Есбосынова полностью.
Избирательный участок №64
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №91 имени Г.Муратбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, Сельский округ Г.Муратбаева, село Г.Муратбаев, улица Актан батыра №3
Граница: село Г. Муратбаев сельского округа Г.Муратбаев.
Избирательный участок №65
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №17 имени Гани Муратбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, города Казалинск, улица Коркыт ата №43
Граница: между домами №42-80 по улице Урмаш Туктибаева, между домами №23 А-57 по улице Коркыт ата, между домами №25-77 и домами №2-36 по улице Жанкожа батыра, между домами №3-25 и домами №8-20 по улице Хегай Гер Сека, между домами №3-37 и домами №12-34 по улице Ыбырай Алтынсарина, между домами №12-20 и домами №1-17 по улице Кайрат Рыскулбекова, между домами №15 А-23 и домами №8-16 по улице Серикбай Жакеева, между домами №14-22 и домами №11-21 по улице Сабит Муканова, между домами №9 А-17 и домами №8-16 по улице Бердикен Мергенбаева, между домами №11-21 и домами №10-18 по улице Тунгышбай Сегизова, между домами №11-37 и домами №10-52/2 по улице Казалы, между домами №27-41 и домами №18-24 по улице Жалантос батыра, между домами №19/1-43/2 и домами №22-44 по улице Генадий Шляпина, между домами №21-25 и домами №28-36 по улице Мухамеджан Ерлепесова, дома №17, №19 и дом №18 по улице Каныш Сатбаева, между домами №13-17 и дома №20, №22 по улице Таппай Кулкашова, между домами №23-47 и домами №14-34 по улице Мыктыбай Жанузакова, улицы Ертас Булекбаева, Гани Муратбаева, Аскар Токмагамбетова, Ыбырай Жакаева, Айтеке би, Ильяс Жансугирова, Курмангазы Сагырбайулы, Мамай Рахашулы.
Избирательный участок №66
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, город Казалинск, улица Жамбыл Жабаев №24

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Б.К.Мергенбаев атындағы №226 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Үмбет би көшесі №8
Шекарасы: Елеу Көшербаев көшесі толығымен, Сырым батыр көшесі толығымен, Тоқтар Әубәкіров көшесінің №61-119 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №88-152 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №95 А-147 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №100-108 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Қашақбай Пірімов көшесі №1-25 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №6-30 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Үмбет би көшесі №25-33 аралығындағы үйлердің тақ жағы, Жақып Ахметов көшесі толығымен, Әйтеке би көшесі №96 А үй, Төремұрат жырау көшесі толығымен.
№63 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ж.Жабаев атындағы №234 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Қобыланды батыр көшесі №20
Шекарасы: Әбілхайыр хан көшесі №31-113 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №84-140 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Әбілхайыр хан тұйық көшесі толығымен, Нәби Жәлімбетов көшесі толығымен, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесінің №69 үйден бастап соңына дейінгі үйлердің тақ жағы және №90 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Жалдыбай жырау көшесінің №55 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ жағы және №78 үйден бастап соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Қобыланды батыр, Нұрадин Ермеков көшелері толығымен, Райымбек батыр көшесінің №11-51 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №8-36 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Үмбет би көшесінің №35-63 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №12-40 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Шамша Бисембаев көшесі толығымен, Сыдық Жәрімбетов көшесі толығымен, Қашақбай Пірімов көшесінің №31 үйден бастап соңына дейінгі үйлердің тақ жағы және №30 үйден бастап соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Бегім Ана, Қыз Жібек, Әлия Молдағұлова, Нұртуған Жұбатұлы, Үрмаш Түктібаев, Жәнібек батыр, Мәлік Ғабдуллин, Сартай батыр, Нұртаза Есбосынов көшелері толығымен.
№64 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы №91 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, Ақтан батыр көшесі №3
Шекарасы: Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің Ғ.Мұратбаев ауылы.
№65 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ғани Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Қорқыт ата көшесі №43
Шекарасы: Үрмәш Түктібаев көшесінің №42-80 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің №23 А-57 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің №25-77 үйлер және №2-36 үйлер аралығы, Хегай Гер Сек көшесі №3-25 үйлер және №8-20 үйлер аралығы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №3-37 үйлер және №12-34 үйлер аралығы, Қайрат Рысқұлбеков көшесі №12-20 үйлер және №1-17 үйлер аралығы, Серікбай Жакеев көшесі №15 А-23 үйлер және №8-16 үйлер аралығы, Сәбит Мұқанов көшесі №14-22 үйлер және №11-21 үйлер аралығы, Бердікен Мергенбаев көшесі №9 А-17 үйлер және №8-16 үйлер аралығы, Тұңғышбай Сегізов көшесі №11-21 үйлер және №10-18 үйлер аралығы, Қазалы көшесі №11-37 үйлер және №10-52/2 үйлер аралығы, Жалаңтөс батыр көшесі №27-41 үйлер және №18-24 үйлер аралығы, Генадий Шляпин көшесі №19/1-43/2 үйлер және №22-44 үйлер аралығы, Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №21-25 үйлер және №28-36 үйлер аралығы, Қаныш Сәтбаев көшесі №17, №19 үйлер және №18 үй, Таппай Құлқашов көшесі №13-17 үйлер аралығы және №20, №22 үйлер, Мықтыбай Жанұзақов көшесі №23-47 үйлер және №14-34 үйлер аралығы, Ертас Бөлекбаев, Ғани Мұратбаев, Асқар Тоқмағамбетов, Ыбырай Жақаев, Әйтеке би, Ілияс Жансүгіров, Құрманғазы Сағырбайұлы, Мамай Рахашұлы көшелері.
№66 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі №24

Граница: между домами №2-40 по улице Урмаш Туктибаева, между домами №47-71 и домами №40-62 по улице Абай Кунанбаева, между домами №31-79 и домами №46-88 по улице Жамбыл Жабаева, между домами №39-79 и домами №36-88 А по улице Шокан Уалиханова, между домами №30-34 А по улице Бекетай би, между домами №30 А-68 по улице Коркыт ата, дома №1, №1 А и между домами №2-10/4 улице Ыбырай Алтынсарина, между домами №6-10 по улице Кайрат Рыскулбекова, между домами №1-15 и домами №2-6 по улице Серикбай Жакеева, между домами №2-12 и домами №3-9 по улице Сабит Муканова, между домами №1-9 и домами №2-6 по улице Бердикен Мергенбаева, между домами №5-9 и домами №4-8 по улице Тунгышбай Сегизова, между домами №1-9 и домами №2-8/2 по улице Казалы, между домами №1-25, дом №27 А и домами №2-10 по улице Жалантос батыра, между домами №1-13 и домами №2-10 по улице Генадий Шляпина, между домами №1-19 и домами №2-26 по улице Мухамеджан Ерлепесова, между домами №5-13 и домами №4-8 по улице Каныш Сатбаева, между домами №1-9 и домами №4-14/2 по улице Таппай Кулкашова, между домами №1-21 и домами №2-12 по улице Мыктыбай Жанузакова, улицы Сырдария, Ергали Кожаназарова, Бегимбай Косаева, Бауыржан Момышулы, Сергали Толыбекова, Калжан Нурмаханова, Байкон Байболсынова, Мухтар Ауезова и переулок Абай Кунанбаева.
Избирательный участок №67
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №16 имени М.Горького отдела образования Казалинского района", Казалинский район, город Казалинск, улица Жамбыл Жабаев №46
Граница: между домами №1-57 по улице Урмаш Туктибаева, между домами №1-45 и домами №2-38 по улице Абай Кунанбаева, между домами №1-27 и домами №2-44 по улице Жамбыл Жабаева, между домами №3-37 и домами №2-34 по улице Шокан Уалиханова, между домами №1-33 и домами №2-28 А по улице Бекетай би, между домами №1 А-23 и домами №2-30 по улице Коркыт ата, между домами №1 А-23 по улице Жанкожа батыр, между домами №2 А-6/2 по улице Хегай Гер Сека, улицы Алиби Жангелдина, Зинаддин Булакбаева, Талгатбек Кулахметова, Мендилла Кузенбаева, Сакен Сейфуллина, Ермекбай Кодасова, Ахметбек Кыстауова, Каражан Утепбергенова, Анес Нарымбетова, Аманкелды батыра, Новостройка, Умирзак Туркебаева.
Избирательный участок №68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №88 имени Б.Абдразакова отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Алга, село У.Туктибаева, улица У.Туктибаев №10
Граница: село У.Туктибаев сельского округа Алга.
Избирательный участок №69
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №98 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Акжона, село Майдаколь, улица Орталык №46
Граница: село Майдаколь и участки Жанаталап, Жалпак сельского округа Акжона.
Избирательный участок №70

Шекарасы: Үрмәш Түктібаев көшесінің №2-40 үйлер аралығы, Абай Құнанбаев көшесінің №47-71 үйлер және №40-62 үйлер аралығы, Жамбыл Жабаев көшесінің №31-79 үйлер және №46-88 үйлер аралығы, Шоқан Уәлиханов көшесінің №39-79 үйлер және №36-88 А үйлер аралығы, Бекетай би көшесінің №30-34 А үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесі №30 А-68 үйлер аралығы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №1, №1 А үйлер және №2-10/4 үйлер аралығы, Қайрат Рысқұлбеков көшесі №6-10 үйлер аралығы, Серікбай Жакеев көшесі №1-15 үйлер және №2-6 үйлер аралығы, Сәбит Мұқанов көшесі №2-12 үйлер және №3-9 үйлер аралығы, Бердікен Мергенбаев көшесі №1-9 үйлер және №2-6 үйлер аралығы, Тұңғышбай Сегізов көшесі №5-9 үйлер және №4-8 үйлер аралығы, Қазалы көшесі №1-9 үйлер және №2-8/2 үйлер аралығы, Жалаңтөс батыр көшесі №1-25 үйлер аралығы, №27 А үй және №2-10 үйлер аралығы, Генадий Шляпин көшесі №1-13 үйлер және №2-10 үйлер аралығы, Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №1-19 үйлер және №2-26 үйлер аралығы, Қаныш Сәтбаев көшесі №5-13 үйлер және №4-8 үйлер аралығы, Таппай Құлқашов көшесі №1-9 үйлер және №4-14/2 үйлер аралығы, Мықтыбай Жанұзақов көшесі №1-21 үйлер және №2-12 үйлер аралығы, Сырдария, Ерғали Қожаназаров, Бегімбай Қосаев, Бауыржан Момышұлы, Серғали Толыбеков, Қалжан Нұрмаханов, Байқон Байболсынов, Мұхтар Әуезов көшелері және Абай Құнанбаев тұйық көшесі.
№67 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің М.Горький атындағы №16 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі №46
Шекарасы: Үрмәш Түктібаев көшесі №1-57 үйлер аралығы, Абай Құнанбаев көшесі №1-45 үйлер және №2-38 үйлер аралығы, Жамбыл Жабаев көшесі №1-27 үйлер және №2-44 үйлер аралығы, Шоқан Уәлиханов көшесі №3-37 үйлер және №2-34 үйлер аралығы, Бекетай би көшесі №1-33 үйлер және №2-28 А үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесі №1 А-23 үйлер және №2-30 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі №1 А-23 үйлер аралығы, Хегай Гер Сек көшесі №2 А-6/2 үйлер аралығы, Әліби Жангелдин, Зинаддин Бұлақбаев, Талғатбек Құлахметов, Меңділлә Күзенбаев, Сәкен Сейфуллин, Ермекбай Қодасов, Ахметбек Қыстауов, Қаражан Өтепбергенов, Әнес Нарымбетов, Аманкелді батыр, Новостройка, Өмірзақ Түркебаев көшелері.
№68 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Б.Әбдіразақов атындағы №88 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы, Ү.Түктібаев көшесі №10
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Ү.Түктібаев ауылы.
№69 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №98 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы, Орталық көшесі №46
Шекарасы: Ақжона ауылдық округінің Майдакөл ауылы және Жаңаталап, Жалпақ учаскелері.
№70 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №94 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Арыкбалык, село Жанкожа батыра, улица Айтеке би №21
Граница: село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык.
Избирательный участок №71
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №134 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Шакен, село Шакен, улица Шакен №9
Граница: село Шакен, Шили, участок Шолькум и скотоводческие поселения в Каракумах сельского округа Шакен.
Избирательный участок №72
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №97 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Аранды, село Аранды, улица Нуртаза Казакбайулы №2 А
Граница: село Аранды сельского округа Аранды.
Избирательный участок №73
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №25 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Аранды, село Кожабакы, улица Бейбитшилик №7
Граница: село Кожабакы сельского округа Аранды.
Избирательный участок №74
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №102 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Бирлик, село Бирлик, улица Тауелсиздик №26 А
Граница: село Бирлик и участок Карлан сельского округа Бирлик.
Избирательный участок №75
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь", Казалинский район, сельский округ Бозколь, село Бозколь, улица Кожали Отепбергенова №25
Граница: село Бозколь сельского округа Бозколь.
Избирательный участок №76
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №93 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Тасарык, село Лакалы, улица Лакалы №55
Граница: село Лакалы, село Тасөткел и участок Кайыкжол сельского округа Тасарык.
Избирательный участок №77
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №238 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Тасарык, село Тасарык, улица Тасарык №60
Граница: село Тасарык и участок Караузек сельского округа Тасарык.
Избирательный участок №78
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №190 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Коларык, село Актан батыр, улица Актан батыра №5
Грацина: село Актан батыр сельского округа Коларык.
Избирательный участок №79
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №146 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Ажар
Граница: населенный пункт Ажар, скотоводческие поселения в Кызылкумах и пограничные заставы "Жанкожа батыр", "Карибай булак" сельского округа Кызылкум.
Избирательный участок №80

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №94 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы, Әйтеке би көшесі №21
Шекарасы: Арықбалық ауылдық округінің Жанқожа батыр ауылы.
№71 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №134 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы, Шәкен көшесі №9
Шекарасы: Шәкен ауылдық округінің Шәкен, Шилі ауылдарымен Шөлқұм учаскесі және Қарақұмдағы малшы қоныстары.
№72 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №97 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы, Нұртаза Қазақбайұлы көшесі №2 А
Шекарасы: Аранды ауылдық округінің Аранды ауылы.
№73 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы, Бейбітшілік көшесі №7
Шекарасы: Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылы.
№74 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №102 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Тәуелсіздік көшесі №26 А
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы және Қарлан учаскесі.
№75 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы, Қожали Өтепбергенов көшесі №25
Шекарасы: Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылы.
№76 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №93 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы, Лақалы көшесі №55
Шекарасы: Тасарық ауылдық округінің Лақалы ауылы, Тасөткел ауылы және Қайықжол учаскесі.
№77 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №238 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, Тасарық көшесі №60
Шекарасы: Тасарық ауылдық округінің Тасарық ауылы және Қараөзек учаскесі.
№78 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №190 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы, Ақтан батыр көшесі №5
Шекарасы: Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылы.
№79 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №146 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Ажар ауылы
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округінің Ажар елді мекені, Қызылқұмдағы малшы қоныстары және "Жанқожа батыр", "Кәрібай бұлақ" шекара заставалары.
№80 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №225 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Каукей, улица А.Байтурсынова №3
Граница: село Каукей сельского округа Кызылкум.
Избирательный участок №81
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №92 имени К.Кулетова отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Кумжиек, село Кашакбай Примова, улица Турекул Акжигитова №67 А
Граница: село Кашакбай Примова, скотоводческие поселения в Каракумах: Майлыбай, Медирет, Бармас, Каракула, Асукара, Акжан, Жаубасар, Нарымбет, Коккоз, Кожаказган, Айтимбет, Дастирел, Кияктыбас, Аккудык, Скотоводческие поселения в Кызылкумах: Баймен, Мадениет, Утебас, Лаубай, Актамшык, Коне Кумжиек, Каратубек, Балыкшы, Кошкарбек, Атымтай, Мортык, населенный пункт Тапа, участки Карагайлы, Аралмола, Тапа-1, Тапа-2, Киикши-1, Киикши-2, Итишпес, Торткудык, Картели, Акай-1, Акай-2, Орысбай, Жанкеш и скотоводческое поселение Каскырсоккан сельского округа Кумжиек.
Избирательный участок №82
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №182 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Басыкара, село Басыкара, улица Сабит Муканова дом №3
Граница село Басыкара сельского округа Басыкара.
Избирательный участок №83
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №103 имени К.Примова отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Карашенгель, село Жалантос батыра, улица Абдраман Тлеубаева №8
Граница: село Жалантос батыра, населенные пункты Уйрек, Ойынды, Кобек, Алтай, Водокачка сельского округа Карашенгель.
Избирательный участок №84
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №24 имени Урмаша Туктибаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Майдаколь, село Бекарыстан би, улица Ереш Тилеубаева №21
Граница: село Бекарыстан би и участок Доскали сельского округа Майдаколь.
Избирательный участок №85
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №100 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, село Аксуат, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы №38
Граница: село Аксуат и участок Бирлик сельского округа Майлыбас.
Избирательный участок №86
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №258 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, станция Байкожа
Граница: станция Байкожа, железнодорожные разъезды №101, 102 сельского округа Майлыбас.
Избирательный участок №87
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Майлыбас" отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, станция Майлыбас
Граница: станция Майлыбас и железнодорожный разъезд №99 сельского округа Майлыбас.
Избирательный участок №88

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы, А.Байтұрсынов көшесі №3
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы.
№81 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Күлетов атындағы №92 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Құмжиек ауылдық округі, Қашақбай Пірімов ауылы, Төреқұл Ақжігітов көшесі №67 А
Шекарасы: Құмжиек ауылдық округінің Қашақбай Пірімов ауылы, Қарақұмдағы малшы қоныстары: Майлыбай, Медірет, Бармас, Қарақұла, Асуқара, Ақжан, Жаубасар, Нарымбет, Көккөз, Қожақазған, Әйтімбет, Дәстірел, Қияқтыбас, Аққұдық, Қызылқұмдағы малшы қоныстары: Бәймен, Мәдениет, Өтебас, Лаубай, Ақтамшық, Көне Құмжиек, Қаратүбек, Балықшы, Қошқарбек, Атымтай, Мортық, Тапа елді мекені, Қарағайлы, Аралмола, Тапа-1, Тапа-2, Киікші-1, Киікші-2, Итішпес, Төртқұдық, Қартелі, Ақай-1, Ақай-2, Орысбай, Жанкеш учаскелері және Қасқырсоққан малшы қоныстары.
№82 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №182 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы, Сәбит Мұқанов көшесі №3
Шекарасы: Басықара ауылдық округінің Басықара ауылы.
№83 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Пірімов атындағы №103 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы, Әбдраман Тілеубаев көшесі №8
Шекарасы: Қарашеңгел ауылдық округінің Жалаңтөс батыр ауылы, Үйрек, Ойынды, Көбек, Алтай, Водокачка елді мекендері.
№84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Үрмәш Түктібаев атындағы №24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы, Ереш Тілеубаев көшесі №21
Шекарасы: Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылы және Досқали учаскесі.
№85 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №100 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі №38
Шекарасы: Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы және Бірлік учаскесі.
№86 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №258 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасы
Шекарасы: Майлыбас ауылдық округінің Байқожа стансасы, №101, 102 темір жол бекеттері.
№87 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің "Майлыбас" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Майлыбас стансасы
Шекарасы: Майлыбас ауылдық округінің Майлыбас стансасы және №99 темір жол бекеті.
№88 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №78 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Сарбулак, село Сарбулак, улица Сарбулак №66
Граница: село Сарбулак сельского округа Сарбулак.
Избирательный участок №89
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №104 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Оркендеу, село Жанкент, улица Калыбай Балтуреева №1
Граница: село Жанкент, участок Коне Оркенди сельского округа Оркендеу.
Избирательный участок №90
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №90 имени Абая отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Сарыколь, село Абай, улица Абай Кунанбаева №38
Граница: село Абай и участок Жубан сельского округа Сарыколь.
Избирательный участок №91
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №165 имени С.Сейфуллина отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Ш.Айманова №4
Граница: улица и переулок Александр Пушкина полностью, улица и переулок Бауыржан Момышулы полностью, улица и переулок Геннадий Елховикова полностью, четная сторона улицы Жамет жырау полностью, от дома №54 до конца четной стороны и от дома №63 до конца нечетной стороны улицы Жетес би, улица Зейнолла Шукирова полностью, улица и переулки Казыбек би полностью, от дома №5 до конца нечетной стороны и от дома №18 до конца четной стороны улицы Карасакал Еримбета, переулок Карасакал Еримбета полностью, улица Сандибек Инабатова полностью, улица и переулок Курмангазы Сагырбайулы полностью, улица Тайыр Жарокова полностью, улица и переулок Шакен Айманова полностью, улица и переулок Ыбырай Жакаева полностью, жилые дома нового квартала №6 полностью.
Избирательный участок №92
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Яков Михайлюка №12
Граница: улица Абай Кунанбаева полностью, переулки Абай Кунанбаева полностью, между домами №1-13 по нечетной и четной стороне улицы Агыбай Алманиязова, улица Жамбыл Жабаева полностью, улица Жастар полностью, между домами №37-61 по нечетной стороне и между домами №12-52 по четной стороне улицы Жетес би, улица и переулки Жетес би полностью, дома по нечетной стороне улицы Жамет жырау полностью, между домами №1-3 по нечетной стороне и между домами №2-16 по четной стороне улицы Карасакал Еримбета, между домами №1-22 по нечетной и четной стороне улицы Кулмагамбет Картакова, между домами №25-56 по нечетной и четной стороне улицы Маншук Маметовой, улица и переулок Нартай Бекежанова полностью, улица Талгат Бигелдинова полностью, между домами №1-5 по нечетной и четной стороне улицы Толеген Айбергенова, улица Толеген Токтарова полностью, улица Шамши Калдаякова полностью, улица Ыбырай Алтынсарина полностью, от дома №7 до конца по нечетной и четной стороне улицы Яков Михайлюка.
Избирательный участок №93

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №78 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Сарыбұлақ ауылдық округі, Сарыбұлақ ауылы, Сарыбұлақ көшесі №66
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылдық округінің Сарыбұлақ ауылы.
№89 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №104 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Өркендеу ауылдық округі, Жанкент ауылы, Қалыбай Балтөреев көшесі №1
Шекарасы: Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы, Көне Өркенді учаскесі.
№90 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Абай атындағы №90 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №38
Шекарасы: Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылы және Жұбан учаскесі.
№91 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің С.Сейфуллин атындағы №165 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ш.Айманов көшесі №4
Шекарасы: Александр Пушкин көшесі және тұйық көшесі толығымен, Бауыржан Момышұлы көшесі және тұйық көшесі толығымен, Геннадий Елховиков көшесі және тұйық көшесі толығымен, Жәмет жырау көшесінің жұп жағы толығымен, Жетес би көшесі №54 үйден бастап соңына дейінгі жұп жағы және №63 үйден бастап соңына дейінгі тақ жағы, Зейнолла Шүкіров көшесі толығымен, Қазыбек би көшесі және тұйық көшелері толығымен, Қарасақал Ерімбет көшесі №5 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ жағы және №18 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Қарасақал Ерімбет тұйық көшесі толығымен, Сәндібек Инабатов көшесі толығымен, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі және тұйық көшесі толығымен, Тайыр Жароков көшесі толығымен, Шәкен Айманов көшесі және тұйық көшесі толығымен, Ыбырай Жақаев көшесі және тұйық көшесі толығымен, №6 жаңа кварталдағы тұрғын үйлер толығымен.
№92 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қызылорда облысының білім басқармасының Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №12
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі толығымен, Абай Құнанбаев тұйық көшелері толығымен, Ағыбай Алманиязов көшесі №1-13 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Жамбыл Жабаев көшесі толығымен, Жастар көшесі толығымен, Жетес би көшесінің №37-61 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №12-52 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жетес би көшесі және тұйық көшелері толығымен, Жәмет жырау көшесінің тақ жағы толығымен, Қарасақал Ерімбет көшесінің №1-3 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-16 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Құлмағамбет Қартақов көшесінің №1-22 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Мәншүк Мәметова көшесінің №25-56 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Нартай Бекежанов көшесі және тұйық көшесі толығымен, Талғат Бигелдинов көшесі толығымен, Төлеген Айбергенов көшесінің №1-5 аралығындағы үйлердің тақ жағы және жұп жағы, Төлеген Тоқтаров көшесі толығымен, Шәмші Қалдаяқов көшесі толығымен, Ыбырай Алтынсарин көшесі толығымен, Яков Михайлюк көшесінің №7 үйден бастап соңына дейінгі үйлердің тақ және жұп жағы.
№93 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №204 имени И.Алтынсарина отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Яков Михайлюка №5
Граница: от дома №14 по нечетной и четной стороне до конца улицы Агыбай Алманиязова, между домами №23-64 по нечетной и четной стороне улицы Кулмагамбет Картакова, между домами №1-24 по нечетной и четной стороне улицы Маншук Маметовой, между домами №1-35 по четной стороне и домами №2-10 по четной стороне улицы Жетес би, от дома №33 по нечетной и четной стороне до конца улицы Толеген Айбергенова, улица Иса Байзакова полностью, улица Бейбитшилик полностью, улица Әзімжан Әліпбаев полностью, улица и переулок Мукагали Макатаева полностью, между домами №1-6 по нечетной и четной стороне улицы Яков Михайлюка, улица Миржакып Дулатова полностью, улица ПМС-244 и новые жилые дома на территории квартала ПМС полностью, улица Қани Медетбаева, Куаныш Ибраимова, Коныр ана полностью, улица и переулок Коркыт ата полностью.
Избирательный участок №362
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №170 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Ж.Аймауытова №66 В
Граница: между домами №3-49 по нечетной стороне и между домами №4-38 по четной стороне улицы Жалантос батыра, между домами №1-59 и №8-32 по улице Сабит Муканова, между домами №1-30 по улице Жиренше шешен, между домами №1-25 и №2-24 по улице Арыстан баба, улица Ибайдулла Жакыпова полностью, между домами №1-9 по улице Мусирали-Кожа, между домами №1-16 по улице Кожантай Досмамбетова, между домами №1-17 по улице Бостандык, улицы Дастен Оразымбетова, Алкей Маргулана, Габит Мусрепова полностью, между домами №2-4 по четной стороне улицы Кашакбай Примова, улицы Тлеукабыл Кашкынбаева, Турар Рыскулова полностью, между домами №1-20 по улице Актан батыра, улицы Наурыз, Амре Кашаубаева полностью, между домами №46-74 по четной стороне улицы Магжан Жумабаева, от дома №60 по четной стороне и от дома №75 по нечетной стороне до конца улицы Жусипбек Аймауытова.

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы №204 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №5
Шекарасы: Ағыбай Алманиязов көшесінің №14 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлердің тақ және жұп жағы, Құлмағамбет Қартақов көшесінің №23-64 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Мәншүк Мәметова көшесінің №1-24 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Жетес би көшесінің №1-35 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №2-10 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Төлеген Айбергенов №33 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ және жұп жағы, Иса Байзақов көшесі толығымен, Бейбітшілік көшесі толығымен, Әзімжан Әліпбаев көшесі толығымен, Мұқағали Мақатаев көшесі және тұйық көшесі толығымен, Яков Михайлюк көшесінің №1-6 аралығындағы үйлердің тақ және жұп жағы, Міржақып Дулатов көшесі толығымен, ПМС-244 көшесі және ПМС кварталы аумағындағы жаңа тұрғын үйлер толығымен, Қани Медетбаев, Қуаныш Ибраимов, Қоңыр ана көшелері толығымен, Қорқыт ата көшесі және тұйық көшесі толығымен.
№362 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №170 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ж.Аймауытов көшесі №66 В
Шекарасы: Жалаңтөс батыр көшесі №3-49 аралығындағы үйлердің тақ жағы және №4-38 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Сәбит Мұқанов көшесі №1-59 және №8-32 үйлер аралығы, Жиренше шешен көшесі №1-30 үйлер аралығы, Арыстан баб көшесі №1-25 және №2-24 үйлер аралығы, Ибайдулла Жақыпов көшесі толығымен, Мүсірәлі-Қожа көшесі №1-9 үйлер аралығы, Қожантай Досмамбетов көшесі №1-16 үйлер аралығы, Бостандық көшесі №1-17 үйлер аралығы, Дастен Оразымбетов, Әлкей Марғұлан, Ғабит Мүсірепов көшелері толығымен, Қашақбай Пірімов көшесі №2-4 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Тілеуқабыл Қашқынбаев, Тұрар Рысқұлов көшелері толығымен, Ақтан батыр көшесі №1-20 үйлер аралығы, Наурыз, Әміре Қашаубаев көшелері толығымен, Мағжан Жұмабаев көшесінің №46-74 аралығындағы үйлердің жұп жағы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі №60 үйден бастап жұп жағы және №75 үйден бастап тақ жағы соңына дейін.