О внесении изменений в решение районного маслихата от 03 ноября 2012 года № 53 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 апреля 2015 года № 305. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 14 мая 2015 года № 4979. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2018 года № 237
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2018 № 237 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 03 ноября 2012 года № 53 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4351, опубликовано в районной газете "Тұран Қазалы" от 12 декабря 2012 года № 108) следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить следующей новой редакции:
"2. Назначение жилищной помощи осуществляется коммунальным государственным учреждением "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Казалинского района" (далее- уполномоченный орган)".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Исполняющий обязанности
внеочередной ХХХХІІІ сессии секретаря районного
районного маслихата маслихата
Н. Альмагамбетов У. Туктибай

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 03 қарашадағы № 53 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 305 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 14 мамырда № 4979 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.11.2018 № 237 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 03 қарашадағы № 53 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4351 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран Қазалы" газетінің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 108 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
2-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Қазалы ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) арқылы жүзеге асырылады".
Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
кезектен тыс ХХХХІІІ сессиясының хатшысының міндетін
төрағасы атқарушы
Н. Альмагамбетов Ө. Түктібай