О внесении изменения в решение районного маслихата от 19 ноября 2012 года № 64 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2015 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 августа 2015 года № 5093. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 19 ноября 2012 года № 64 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4366, опубликовано в районной газете "Қармақшы таңы" от 11 января 2013 года) следующее изменение:
в приложении к указанному решению "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи пункт 2 изложить в следующей новой редакции:
"2. Назначение жилищной помощи осуществляется коммунальным государственным учреждением "Кармакшинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (далее- уполномоченный орган)".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной Секретарь Кармакшинского
41-сессии Кармакшинского районного районного маслихата
маслихата
__________М. Ибраев ___________М. Наятулы

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 қарашадағы № 64 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 281 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 11 тамызда № 5093 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Қармақшы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 қарашадағы № 64 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4366 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің қосымшасындағы 2 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Қармақшы аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) арқылы жүзеге асырылады".
Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
41-сессиясының төрағасы
_____________М. Ибраев _____________М. Наятұлы